Отчет на набор 2003 - 50!

  • 10 354
  • 295
  •   1
Отговори
# 255
  • Русе
  • Мнения: 7 803
Хриспа, да ти е жива и здрава принцесата!

Чиби и Сашко не ги видях снощи на площадката и предполагам че вече са заминали на Силистра. Днес я няма и на скайп.
Алекс се завърна от Вонеща вода и си нямате на идея колко е изяден от бълхи. Половината вече са на рани от чесането, но не дава да мажа с нищо. Естествено веднага след завръщането се изнесе при дядо си за да си наваксат с лигавенето  ooooh!

# 256
  • Мнения: 1 693
Ели, браво на младежа.  Hug А за бълхите вземи розова вода и го намажи. Иначе може и по лошо да стане. НА моя позната детенцето беше стигнало до възпаление и огромни рани. За двамата твои младежи нека се гледат. Сега им се е паднало.  Grinning
А Чиби и Сашо дано си изкарат добре.

# 257
  • Мнения: 4 970
Ето ни и нас, обратно в обикновения живот.  С други думи, край на почивката...
Изкарахме две страхотни седмици на морето. Косето се налудя наволя. Всъщност, като правя оценка на събитията, мога да кажа, че се държа доста прилично, като за него. С храната беше много добре, явно от морето се огладнява. Естествено от многото къпане се поразкашля, но с едно сиропче и разни други "гадости" бързо решихме проблема. Дори успях да го убедя да спи наобяд, което вкъщи си е мисия невъзможна. Мъжото през това време ходеше на риба, а аз си гледах филмче или си четях книжка - всички щастливи!
Сега вече ще се настройваме за училище. Не мога да си представя, че точно след месец малкото ми момченце вече ще бъде ученик!
Честито на всички за поводите, които сте имали да празнувате и които съм пропуснала!  bouquet

# 258
  • Мнения: 530
Почерпете се днес Мария-Габриела е именничка.


Честито на всички други именници .Много здраве и късмет.

# 259
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Честито на всички именници,да са живи и драви и много щастливи.
Ние днес заминаваме в Котел,Моника е там,утре има рожден ден,ще празнуваме там.Приготвихме подараците-основно дрехи и играчка пони,която е изненада,надявам се да е доволна.

# 260
  • Мнения: 1 693
Здравейте.
Честит имен ден на малки и големи. Живи и здрави и много щастливи.
Ани, пожелавам един прекрасен рожден ден на Моника.  Hug
Ние отиваме днес на разходка и да купя още няколко неща за училище на Вики.
Както казва Бети не остана.   Hug  Grinning
лек ден на всички.

# 261
  • Русе
  • Мнения: 7 803
Честит имен ден на празнуващите! Здраве и много щастие!  Hug

# 262
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Хриспа, честита дъщеричка. Да ти е жива и здрава и много послушна!  bouquet

Честито на всички именници днес!  bouquet

# 263
  • Мнения: 4 303
Честита дъщеричка, Хриспа! Да ти е жива и здрава!
Честито на именниците! Всичко най-най!
Ани, приятно изкарване, да разкажеш как е минало!
Бети, добре сте се завърнали. Твоето момиче още ли е кърмаче?  Grinning Вие се настройвате за у-ще, пък ние, за предучилищната.

Кристиян днес изцапа с лютеница и двата крачола на чисто новите си дънки. Изглеждаше като бояджия след тежък работен ден.  Twisted Evil

# 264
  • Мнения: 530
Честит рожден ден на Бенджи и на малките принцеси Моника и Анна-Мария.Много здраве и щастие.

# 265
  • Мнения: 2 732
Здравейте ! Чиби е отпуска -вчера се засякохме на площадката .Колкото до Сашко тича неудържимо Wink

# 266
  • Мнения: 1 693
Честит Рожден Ден на Живко, Анна_Мария и на Моника.    newsm59
Здраве, щастие и весели детски игри.
Честит Рожден Ден на Бенджи.
Браво на Чиби за отпуската, а на  Сашко щури игри.  Grinning

Последна редакция: нд, 16 авг 2009, 10:55 от viki_hrisa

# 267
  • Мнения: 4 970
Честит празник на празнуващите вчера и днес! Да са живи и здрави!  bouquet
Клото, да, малката ми все още е кърмаче! Wink

# 268
  • Русе
  • Мнения: 7 803
Честит Рожден Ден на Живко, Анна_Мария и на Моника!
Весело и безгрижно детство!

# 269
  • Мнения: 1 102
Честито на всички празнували и празнуващи!   bouquet  bouquet  bouquet
Честита рожба на Хриспа! Да е жива и здрава и радост голяма.
Ние сме си добре, Арда оооощщщщее е в къщи, от което аз вече ще изкукуригам. Все нещо иска, цял ден ми мрънка за нещо. И точно когато малката заспи вдига шум и хоп, тя се събужда.... ooooh!
Лека вечер

Общи условия

Активация на акаунт