Тук сме се събрали, фенове на Азиатски сериали!

  • 71 159
  • 732
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 0
Мамита,
помогнете ми, не мога да намеря къде качвате субтитрите на Lady Castle или Take Care of the young lady?
Успях да намеря само за първите два епизода... не ми се гледа във викито, там качеството е ужасно Sad

ако питаш за софтсубовете... ами позабавихме се малко ( преводачката сменяше жилището Simple Smile и беше голяма мъка), но превода вече е готов и предаден за редакция, така че скоро ще го пуснем

Така, да се представя и аз сега,
луда фенка на азиатските сериали. Аз от февруари насам друго освен азиатско не съм пипала, което само говори за себе си. От известно време започнах и преводите.
Направили сте страхотна тема, браво и на момичетата, които превеждат във Вики -продължавайте в същия  дух, fighting  Wink. Чудесно е, че все повече хора откриват и опознават азиатското кино и култура, има много какво да видим и научим от тях.
Магията в техните филми, без значение от жанр и замисъл, наистина е невероятна и уникална, дори и най-обикновената история могат да представят като вълнуваща и завладяваща приказка, от която искаш още и още. Карат те да мечтаеш, да се смееш и плачеш с глас, да се надяваш и тръпнеш заедно с героите.
За мен лично класика си остава Марс, първата ми и голяма любов, и веднага след нея Тишина( и двете съм ги гледала поне по три пъти, на Тишина още си плача)

Последна редакция: нд, 20 сеп 2009, 23:48 от sookie

# 376
  • Мнения: 7 914
sookie
добре дошла  bouquet
.....( и двете съм ги гледала поне по три пъти, на Тишина още си плача)

за 4ти път изчакай бг субс... Hug

# 377
  • Мнения: 0
sookie
добре дошла  bouquet
.....( и двете съм ги гледала поне по три пъти, на Тишина още си плача)

за 4ти път изчакай бг субс... Hug
о, на драго сърце, че то и на мама съм и дръпнала отдавна очите,
а тя много иска да гледа още нещо с Вик

# 378
  • Мнения: 2 518
Ех, тоя Вик... Мало и голямо все на него му хвърля око  Laughing Sunglasses

# 379
  • Мнения: 66
Ех, тоя Вик... Мало и голямо все на него му хвърля око  Laughing Sunglasses

Аз не, аз не.
Моля да се запише някъде  Laughing

# 380
  • Мнения: 7 914
Ех, тоя Вик... Мало и голямо все на него му хвърля око  Laughing Sunglasses

Аз не, аз не.
Моля да се запише някъде  Laughing
по-добре, колкото по-малко толкова повече за нас  smile3534

Ех, тоя Вик... Мало и голямо все на него му хвърля око  Laughing Sunglasses
Heart Eyesзаслужава си човекът... или артистът по-точно казано Crazy

# 381
  • Мнения: 2 518
Ех, тоя Вик... Мало и голямо все на него му хвърля око  Laughing Sunglasses

Аз не, аз не.
Моля да се запише някъде  Laughing
Тъкмо щях да кажа, че звездичка много ще се зарадва Mr. Green Ама тя си признала вече  Mr. Green

# 382
  • Мнения: 2 149
Привет момичета Hug
Липсвах малко,но вече съм си вкъщи и започвам наново манията Laughing
Сега съм почнала My Girl,много сладко сериалче,и героите са добре подбрани Wink Да видим как ще се развият нещата.Паралелно трябва да си гогледам и Sorry I Love You,че го оставих наполовина.И той много ми хареса Heart Eyes

# 383
  • Мнения: 66
Ех, тоя Вик... Мало и голямо все на него му хвърля око  Laughing Sunglasses

Аз не, аз не.
Моля да се запише някъде  Laughing
Тъкмо щях да кажа, че звездичка много ще се зарадва Mr. Green Ама тя си признала вече  Mr. Green
Mr. Green
Ами така де, нека да поосвободим малко момчето, че и без това му е натоварено Simple Smile


sookie Къде се  качва този превод от софсубовете?

Ние я позакъсахме малко с викито и сега сме едва на 6-ти епизод, надявам се до края на седмицата да стане целия.
Последните няколко серии нещо не ми бяха интересни, чак към 10-та стана повече екшън Simple Smile А целия сериал бил само 16 серии, аз мислех, че ще са 24.
Малко клюки:
Главната актриса Yoon Eun-hye много я критикували за ролята и в сериала, не оправдавала очакванията, в резултат на което била депресирана.  Confused повече тук … 89;ки

ВНИМАНИЕ СПОЙЛЕР!
Превю на 11ти епизод Simple Smile Аз лично го гледах  Grinning Grinning Но се пак, който не иска да си разваля изненадата, да не гледа Simple Smile
СПОЙЛЕР


Ехааа, превеждат Swallow the Sun! Eastern Spirit

Последна редакция: ср, 23 сеп 2009, 10:31 от Burberry

# 384
  • Мнения: 0
Ех, тоя Вик... Мало и голямо все на него му хвърля око  Laughing Sunglasses

Аз не, аз не.
Моля да се запише някъде  Laughing
Тъкмо щях да кажа, че звездичка много ще се зарадва Mr. Green Ама тя си признала вече  Mr. Green
Mr. Green
Ами така де, нека да поосвободим малко момчето, че и без това му е натоварено Simple Smile


sookie Къде се  качва този превод от софсубовете?

Ние я позакъсахме малко с викито и сега сме едва на 6-ти епизод, надявам се до края на седмицата да стане целия.
Последните няколко серии нещо не ми бяха интересни, чак към 10-та стана повече екшън Simple Smile А целия сериал бил само 16 серии, аз мислех, че ще са 24.
Малко клюки:
Главната актриса Yoon Eun-hye много я критикували за ролята и в сериала, не оправдавала очакванията, в резултат на което била депресирана.  Confused повече тук на английски

ВНИМАНИЕ СПОЙЛЕР!
Превю на 11ти епизод Simple Smile Аз лично го гледах  Grinning Grinning Но се пак, който не иска да си разваля изненадата, да не гледа Simple Smile
СПОЙЛЕР


Ехааа, превеждат Swallow the Sun! Eastern Spirit



ето тук: http://www.easternspirit.org/download.php?list.82 - с две думи, пак там, но...
....
още не сме качили трети, скоро, скоро.... Вероятно направо и 4 ще го качим заедно с него

# 385
  • София
  • Мнения: 273
Привет и от мен Simple Smile Аз изгледах днес 200 pounds beauty, страаахоотно филмче, толкова смях  Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Joy Много ми хареса, и вече тотално припадам по Джу Джин Мо  Heart Eyes Направен е страхотно по мое мнение, с много хумор, макар изтъркана история, определено нямаше клишета ББ: особено като и махнаха превръзката на лицето и и обясняваха как трябва да забрави миналото си, как ще започне ново начало... махат превръзката и  #Crazy "Трвябва да направим отново корекция на носа"  Joy Имаше толкова свежи моменти, как си метна кучето в някакъв двор Laughing, въобще хумора беше много свеж. Може би единственото, което не ми хареса е, че много ревеше героинята след операцията, само това. Оххххх, и Джу Джин Моооо.... простооо думи нямам, такъв чаровник! Направо задължително е за гледане!

# 386
  • Мнения: 66
My Fair Lady (Aka Lady Castle, Take Care of the Young Lady)

епизод 4
епизод 5
епизод 6
епизод 7

12-ти епизод как свърши, едвам ще изчакам до сряда Simple Smile

Захванах да гледам Goong/ Princess Hours. Много ми прилича на ББФ по нещо, но съм едва до 12ти епизод. Леко май взе да се сбозява. Мъжете са ми леко... анти, но поне принцесата играе забавно Simple Smile

# 387
  • Мнения: 66
Да си ъпдейтна мнението за Гоонг, много интересно взе да става,а аз защо реших, че се сбозява не знам  newsm78.. Хич ме няма тия дни

Обаче мъжете с розови пуловерчета, герданчета, панделки и гланц за устни ми идват в повече...  Crazy

# 388
  • Мнения: 7 914
момичета, да ви подскажа за едно много интересно събитие, което ще се проведе на 2ри октомври в Пловдив, Историческия музей-зала "Съединение"

има сценка, която трябва задължително да се види!!!

# 389
  • София
  • Мнения: 547
лелееее, как искам да съм в пловдиив!

Общи условия

Активация на акаунт