Тук сме се събрали, фенове на Азиатски сериали!

  • 71 140
  • 732
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 404
Моето момиче, очарователната Чун Хянг Simple Smile

# 691
  • Мнения: 9 243
 Heart Eyes
Тази тема ми става любима.
Много обичам азиатско кино,повече японските продукции,но и корейските ми харесват.
Искам да попитам конкретно за Capital Scandal дали на края ще се нуждая от кърпички.Всичките корейски сериали, които съм гледала накрая плача ,а в момента не ми се иска.


# 692
  • София
  • Мнения: 404
Не бих казала,че ще плачете Simple Smile

# 693
  • Бургас
  • Мнения: 159

Темата за сериала  Laughing


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=558703.msg17586696#msg17586696


"Хиляди пъти любов" от седми февруари по диема фемили

# 694
  • София
  • Мнения: 412
Много трудно ви открих,девойки , според мен не сме много за този подфорум  newsm78
 До края на декември изгледах над 20 сериалчета наведнъж и леко ми писна, даже спрях ориза  Mr. Green, направих лека почивка около месец и сега пак започвам с азиатските филмчета. Мнооого са добри!  Започнах с Паста ( все го отлагах, че бях на диета  Laughing), след това съм си набелязала Bad guy, The Fugitive: Plan B и Secret garden - има ги в Замунда, някакви отзиви за тях?
 Peace

# 695
  • Мнения: 2
Лошият човек е моят №1 в класацията ми. Наистина много ми хареса и каста, и играта им и саундтрака. С две ръце съм ЗА.
Беглецът го започнах и съм някъде до средата. Забавен сериал.
А Тайната градина не съм го гледала все още. Чакам да излезе целият и тогава да го изгледам на бързо.
Последно гледах Sungkyunkwan Scandal и съм сравнително доволна. Забавно сериалче с интересни закачки и герои (лично аз съм пристрастна). Преди него изгледах When It's At Night и съм със същото мнение. Харесаха ми героите и историята. Забавна романтична комедия с привкус на Индиана Джоунс Grinning

# 696
  • Мнения: 9 243
The Fugitive: Plan B лично на мен  Sunglassesмного ми хареса. Нещо като симбиоза между комедия,екшън,романтика и щипка драма.Ако обичаш крими ще ти хареса.
Забавен е има каскади с мотори,коли,бойни сцени,малко сълзи,шантави полицаии ... и разголени мъже (доста за корейските стандарти) Embarassed Rolling Eyes Laughing

# 697
  • Мнения: 2
Хахаххах да шантавите полицаи са нещо като специалитет на корейските сериали съм забелязала.
Само нещо мадамата не ми хареса, но за сметка на това към Кай имам афинитет Laughing
А и повечето казват че във втората си част (имам предвид втората половина от епизодите) става доста по-интересно. Като го изгледам целият пак ще дам мнение Laughing

# 698
  • Мнения: 9 243
 Laughing
Както и удар зад врата ако някой има неблагоразумието да не слуша.

Много бързо го изгълтах от началото до края ми хареса.

# 699
  • София
  • Мнения: 404
Тайната Градина е напълно преведен, може да му се насладите Simple Smile

# 700
  • Мнения: 27
Аз му се насладих  Heart Eyes наистина имаше красиви моменти...по същата причина много ми хареса "Full house" преди време.  Даже бях намерила къщата от сериала в Google Earth  Laughing чудех се къде е това място дето не пече слънце, а е все топло....

Сега гледам Real Clothes - японски сериал за мода, дрехи, престиж.....такива работи. Приятен е  Simple Smile

Допълвам се - голямо Благодаря на Еаstern Spirit   bouquet 
Мерси за преводите и информацията  Hug

Последна редакция: нд, 13 фев 2011, 20:38 от aneridi

# 701
  • Мнения: 0
Здравейте, гледам че никой не споменава за Chuno (Ловци на роби)  Thinking  Много приятен сериал - любовна история с много екшън, красиви мъже и рев до небесата.  #Crazy

Чанг Хьок ми стана любимец след този сериал и си свалих и други негови. Мога да ви препоръчам Robbers и Tazza. Не са преведени на бг (в Замунда са направили мечешка услуга на Chuno, като са започнали да пускат по 1 епизод на 2-3 седмици. Но има субтитри на английски език и се разбира лесно Simple Smile

# 702
  • София
  • Мнения: 412
Tinkerbella , и на мен вече Bad guy ми е един от най-любимите сериали. Актьорите бяха много готини и играеха супер, историята беше много оплетена и интересна, препоръчвам го на всички фенове на Азиатските сериали!

# 703
  • Мнения: 2
Радвам се, че ти е харесал.
Сестра ми наскоро си пусна последният епизод да го гледа и свекърва й го видя и се загледа и тя. Вече е по-голям фен от мен на азиатските сериали. Звъни да пита за еди-кой-си-сериал дали бил интересен Laughing
Аз сега гледам Dr. Champ. Изгледала съм само 1 епизод, понеже само на него видях субтитри, а нямам време да ровя за английски. Хареса ми епизода, особено главният герой. Laughing

# 704
  • Мнения: 95
Записвам се да ви следя.
От дълго време търся подобна тема, ама явно не съм знаела къде да гледам. Mr. Green
И аз съм голям фен на корейските и японските сериали от близо година и половина - две.
Предимно си свалям филми от руски торент сайтове, там има по-голям избор и по-бързо ги превеждат.
Връщам се назад да наваксвам.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт