Тук сме се събрали, фенове на Азиатски сериали!

  • 71 166
  • 732
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 27
Вчера изгледах последната серия на In-Soon is Pretty....
хареса ми, въпреки, че се бях зарекла да не гледам точно този тип "ревливи" сериали.

# 676
# 677
  • Мнения: 936
Изгледах Lovers. Страхотен сериал. Сега се ориентирам към Lovers in Paris, доста хубави коментари има за него.

# 678
  • Мнения: 195
Вчера свърши Secret Garden  и изгледах последните два епизода без субтитри и само мога да кажа, че го препоръчвам най-горещо. Сценаристката е тази на Lovers, City Hall и още няколко драми. Просто нямам думи, химията между главните двойки е направо пареща, действието е интересно, заснето е на невероятно красиви места (искам да живея в парка с къщи на главния герой) и краят е  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Гледах също и Over the Rainbow и съм меко казано разочарована. Очаквах повече танци и песни а те се оказаха съвсем малко и сценарият беше толкова безинтересен, че превъртах и гледах един епизод за 15 минути.

Изгледах Lovers. Страхотен сериал. Сега се ориентирам към Lovers in Paris, доста хубави коментари има за него.
За Lovers in Paris съм чувала, че финалът бил доста странен, но това не пречи. Кажи след това как е филмът.

# 679
  • Мнения: 936
Добре , ще кажа. Главната героиня в него е тази, която играе в Lovers. Over the Rainbow и за мен беше малко блудкав, има какво да се желае.

# 680
  • Мнения: 27
Тази седмица гледам това: When It's At Night - корейски много приятен сериал
След него съм си набелязала Tokujo Kabachi!! (Перфектния юрист) - много добри коментари прочетох за него
Secret Garden си го оставям за десерт  ooooh! кога ще имам време за всичките като ги гледам само преди сън, а заспивам точно за 10 мин  Tired
...отивам да наваксам  Laughing

# 681
  • Мнения: 936
Записвам си  и тези 2 заглавия.

# 682
  • Мнения: 909
Оле,пък аз да отварям  тема...като вие тука сте се криели.... Wink

Приемате ли още един фен на тези сериалчета.... Grinning

# 683
  • София
  • Мнения: 15 498
    Като започне корейския по Диема, току виж и аз дойда тук! Дойдох да ви кажа, но вие вече знаете  Peace!

# 684
  • Мнения: 7 914
Тайна,
 корейските са голяма мания да знаеш!

# 685
  • Мнения: 909
Къде го има този сериал Secret Garden,не го намирам в Замунда.... newsm78

Започнах да гледам такива сериали преди две седмици...,първият беше Pasta.Заплени ме изцяло,както начина на игра на актьорите,тяхната култура...абе всичко ,което вече ми е писнало в игралните филми.Иначе сапунки не гледам.
След това изгледах и тези.....
Coffee Prince,Save Your Last Dance for Me,Lovers In Paris,Boys Over Flowers,You're Beautiful,Personal Taste ,сега съм на този My Name Is Kim Sam Soon . Peace

# 686
  • София
  • Мнения: 865
Къде го има този сериал Secret Garden,не го намирам в Замунда.... newsm78

Започнах да гледам такива сериали преди две седмици...,първият беше Pasta.Заплени ме изцяло,както начина на игра на актьорите,тяхната култура...абе всичко ,което вече ми е писнало в игралните филми.Иначе сапунки не гледам.
След това изгледах и тези.....
Coffee Prince,Save Your Last Dance for Me,Lovers In Paris,Boys Over Flowers,You're Beautiful,Personal Taste ,сега съм на този My Name Is Kim Sam Soon . Peace


Мисля, че това трябва да стои някъде в началото на темата:

http://www.easternspirit.org/forum/index.php?showtopic=1764

Много от тези мили хора, които превеждат са регистрирани и тук, но явно азиатското кино печели фенове всеки ден у нас Simple Smile

Форумът е изключително френдли направен, срещу всеки сериал има няколко линка за сваляне, като напоследък задължително качват сериалите в http://DMCA-removal-from-Google
Secret Garden  е един изключителен сериал, не беше излизал толкова паметен в последно време Simple Smile

А освен тези, които си изгледала, аз лично мога да добавя някои от любимите си - Full House, Lovers, Prosecutor Princess, IRIS, MArry stayed out all the night, My girl.. Ох тези са само една малка част от споделеното корейско богатство Simple Smile

# 687
  • Мнения: 195
Някой ако може да ми помогне за Bollydream ще съм много благодарна да ми прати ЛС.

И за да не съм само нахална искам да препоръчам вървящия в момента Dream High. Песни, танци, заформя се триъгълник със засега неизвестен резултат. Въобще много пристрастяващо филмче.

# 688
  • София
  • Мнения: 865
Някой ако може да ми помогне за Bollydream ще съм много благодарна да ми прати ЛС.

И за да не съм само нахална искам да препоръчам вървящия в момента Dream High. Песни, танци, заформя се триъгълник със засега неизвестен резултат. Въобще много пристрастяващо филмче.

Само с покани е, а покани не дават (поне на мен никога не са ми давали покана за приятел). Мога да ти кажа, когато освободят места за регистрация..

# 689
  • Мнения: 909
Изгледах "Снежната кралица"...тъжен.... Tired...,след това "Прости ми,обичам те"...покъртителен... Cry...сега съм на..."Спомени от Бали"...,доколкото разбрах и той няма хубав край.... Crossing Arms

Кажете някой от сорта на "Кафе-Принц"... Thinking

Общи условия

Активация на акаунт