Септември `09 - 31

  • 10 475
  • 285
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 68
Добро утро и от мен( или по скоро Добър ден:)) Grinning Аз се наспах рано рано сутринта в 7 ч и реших да направя още един тур, та до сега спах. Гледам продължава темата за стерилизирането. Аз имам на Чико стерилизатор за микровълнова , но нямам идея как се позлва точно. Една приятелка ми го даде и изобщо не съм го разглеждала. Колко често се прави тази процедура на ден- меже би на всяко ядене ли newsm78
За помпата и аз се чудя каква да бъде и кога да бъде- дали не прибързвам ако взема преди да родя. Една приятелка ми каза че на нея и е трябвала чак в къщи защото в болница е имала мн малко- почти нищо и се  е цедила на ръка и не е стигало за бебето даже. Rolling Eyes
За гладенето може да ви изумя , но аз обичам да си гладя, аз изобщо обичам всякакви пипкави неща- някак си ме успокяват. И сега си гладя всеки ден- свикнала съм. Мъжа ми ходи официален на работа с ризи вратовръзки и се налага всеки ден да гладим Mr. Green
Иначе с беба с ме Ок тя е много шумна в последно време. Мести се като някое извън земно в корема ми Joy
Simbioza Честит рожден ден!!! Жиелая ти мног здраве и силини емоции с любимите хора  ura Gift
Честит имен ден и на slunceto.com newsm51

# 271
  • Мнения: 158
Киара аз също ще стерелизирам със стерелизатор на Авент, но за в болницата исках да имам студено стерелизиране. А ще ползвам помпа не за да цедя повечето кърма, а за да СТИМУЛИРАМ идването на кърма . Защото предполагам ,/дано не е така/ бебетата да не ми ги дават и 1 седмица...Просто превенция Peace
И аз така мисля Peace

# 272
  • Мнения: 17
Здравейте и от нас! честито на всички празнуващи днес, да се радват на сладки, здрави бебоци съвсем скоро Simple Smile
 Неки, напълниха ми се очите от радост, браво на малкия! Пожелавам много скоро да се гушкате колкото си поискате, да сте си заедно. Hug Praynig
 Ние иначе си чакаме вторник да видим нашата малка буба как е. Тя е много активно бебе, не дава да седна и се започва едно блъсканеее, но по-добре така че иначе ако не я усещам ще си умра от притеснение каквато съм паника. Shocked newsm78 Laughing
 Момичета, искам да попитам нормално ли е от време на време да изпитвам болка нещо като бодене нисо долу, много е гадно, но се успокоявам че може би е нормално, щото като кажа на лекаря и той не реагира, явно е нормално.
 Вече нямам търпение да започвам да пазаря.  Money smile3534
Валка, и аз съм се спряла на втората количка, мн е готина.  Simple Smile
 чао от нас засега, ще гледаме по-често да пишем сега като почиваме вече повече Simple Smile
  Заповядайте едно безалкохолно мохито от нас 

# 273
  • Мнения: 68
Здравейте и от нас! честито на всички празнуващи днес, да се радват на сладки, здрави бебоци съвсем скоро Simple Smile
 Неки, напълниха ми се очите от радост, браво на малкия! Пожелавам много скоро да се гушкате колкото си поискате, да сте си заедно. Hug Praynig
 Ние иначе си чакаме вторник да видим нашата малка буба как е. Тя е много активно бебе, не дава да седна и се започва едно блъсканеее, но по-добре така че иначе ако не я усещам ще си умра от притеснение каквато съм паника. Shocked newsm78 Laughing
 Момичета, искам да попитам нормално ли е от време на време да изпитвам болка нещо като бодене нисо долу, много е гадно, но се успокоявам че може би е нормално, щото като кажа на лекаря и той не реагира, явно е нормално.
 Вече нямам търпение да започвам да пазаря.  Money smile3534
Валка, и аз съм се спряла на втората количка, мн е готина.  Simple Smile
 чао от нас засега, ще гледаме по-често да пишем сега като почиваме вече повече Simple Smile
  Заповядайте едно безалкохолно мохито от нас 



Bebe6oci мисля че е  нормално и аз от време на време имам такива сръчквания, особенно ако прекаля с разходките, а понякога и в къщи си ме боли. Моя док каза че било нормално, защото се притискат и разтягат връзки и т.н. Споко още колко неща ще ни заболят до септември ooooh! Joy

# 274
  • Мнения: 17
dundito 2, така си е, дано наистина е просто част от всички неразположения на бременната, всичко ще изтърпим  newsm08
 Аз на моята дундичка съм и намерила чалъм като не ме рита. Слагам си показалеца на пъпа и тя бувално започва или да го дърпа надолу или бута нагоре, голям смях Simple Smile)  newsm32 smile3501
 Момичета, одеве станах и сега пак ми се спи, как е възможнооо, ужас.  tooth #Sniper

# 275
  • Мнения: 8
Здравейте и от мен!
Честит празник на всички рожденици и именяци   bouquet
Сутринта бях на ЖК. Всичко с бебето е наред. Докторката се разсмя като го видя как се върти като свредел  Joy , ама си е с главата надолу де. Плацента, матка - всичко си е нормално. Даде ми направление за дерматолог за пъпчиците, които ми излизат по коремчето, та утре ще разберем какви са. Утре ще ми точат и кръв за поредните изследвания. Каза, че от 1.09 всяка седмица ще мерят тоновете.
За помпата - на лекцията за кърменето препоръчаха да купуваме в последствие, ако има нужда. Сега ги има по магазините и не е проблем да се снабдиш по всяко време.
Честит първи месец на Манос. Дано скоро го извадят от кувьоза и да си хапва маминото мляко!  Praynig

# 276
  • София
  • Мнения: 96
Благодаря,момичета,за пожеланията!
Честита месечинка на Манос на мама Неки!
Честити именни дни на слънцето и Миринда!
Със здраве да си носят името!

# 277
  • Мнения: 15
Честито на празнуващите  newsm51
За стерилизирането ползвах на Авент за микровълнова, но и по обикновените вършат същата работа. Докато се гледахме с малкия бяхме 4 мами на през няколко месеца и бяхме със различни марки. Ползвах го до 6 месец и то предимно само за помпата и шишето с вода, което почти не ми трябваше. Докато се захранихме 6 месец бяхме предимно на кърма.
Да питам нещо, че съм го правила но не се сещам. Гърдите се подготвяха с гармастан, но кога преди да родиш или като родиш. Можеше да се замести гармастана с дефламол, но за съжаление не го зареждат в аптеките.
Иначе за това, че като си изчистиш къщата и бебето се ражда ми се случи. Не че вярвам в такива неща при мен си беше съвпадение. Майка ми дойде да ми помогне понеже живее в друг град и два часа след като си тръгна влязох да раждам. Според мен по скоро натоварването покрай чистенето отключва раждането.
Приятен ден на всички доколкото е възможно в тая жега!  sweating

# 278
  • Мнения: 153
Да ви питам - някоя от вас да е позвала помпата на Tommee Tippee или изобщо нещо от тази марка...насочила съм се към нея ......ако някой знае нещо за нея и сподели ще съм мн благодарна  bouquet

# 279
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Иначе за това, че като си изчистиш къщата и бебето се ражда ми се случи. Не че вярвам в такива неща при мен си беше съвпадение. Майка ми дойде да ми помогне понеже живее в друг град и два часа след като си тръгна влязох да раждам. Според мен по скоро натоварването покрай чистенето отключва раждането.

Това по-скоро е било така нареченото "гнездене".
Точно преди раждането жената получава някакъв необясним прилив на енергия и започва усилено да чисти и подрежда.
Ама на мен пък засега нещо хич не ми се гнезди- така ме мързиии.

За гладенето преди изгладих само първите дрешки на бебето веднъж и май това беше. И бебешки прах ползвах само 2-3 мес. и после перях дрехите й заедно  с нашите с Ариела.

# 280
  • Троян
  • Мнения: 141
А да ви попитам тези стелизатори за микровълнова,за всякакви шишета ли стават,не са ли само за определена марка,каквато е и стелизатора(незнам как се пише тази дума)
И някой мисли ли да копува стъклени шишета за бебчето,аз мисля да опитам с такива .

# 281
  • София
  • Мнения: 2 150
И аз мисля да пробвам стъклените шишета. Иначе за стерилизаторите не знам дали шишетата трябва да са същата марка като самия уред или може да са различни марки.

# 282
  • Мнения: 5 026
ЧРД, Симбиоза, жива и здрава!   bouquet
Честита месечинка на Манос !  Heart Eyes
Честити именни дни на слънцето и Миринда!   bouquet

# 283
  • Мнения: 14
За стерилизатора на Чико,стават и всички шишета на Авент.За другите марки незнам!!!

Честит имен ден на Миринда и Слънцето!!! newsm51Да ви е живо името!!!А вие много здрави и щастливи с малките си рожби на есен!!! Hug

Момичета,голяма жега е днес!!!  Nature SunnyПреди малко ходих до магазина и направо ми стана лошо докато се прибера!То дори и за плаж не става!Не се живее!!!Като си помисля,че винаги съм съчувствала на бременните през лятото,а то и аз се оказах в това положение! Laughing

Цвета,колкото за боледуването,и сина ми ,като тръгна на ясла хващаше някой вирус всеки месец.Направо ми беше неудобно,като трябваше за пореден път да вземам болничен!!!Но като си изгради имунитет спря да боледува.Сега е на 8год.,и да чукам на дърво,за пет години е бил болен 2-3пъти.Така,че споко за Миша.Като свикне ше спре да боледува!!!

# 284

Общи условия

Активация на акаунт