Подарък за 9-10 годишно момиче?

  • 67 431
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 558
Едни животинки, дето постоянно ги рекламират по Джетикс

http://z.about.com/d/toys/1/5/E/7/Littlest-Pet-Shop-Biggest-L.jpg

Има ги в Джъмбо и в някои по- големи супермаркети (Пикадилли примерно).
Вчера дори ги видях и на едно ОМВ, обаче нямаше кой знае какъв избор.
Струват 5-6 лв, ако са по единично опаковани,
12 (мисля, че беше), ако са по 3, 40 лв пък е опаковката с десетина + някакви аксесоари...и т.н.
Къщите са 40 лв най- евтините (+ животинчета вътре), до 80 (по- големи не съм виждала).
Тая на снимката, като я гледам е над 100 лв, със сигурност. Crazy
Имат магнитчета и им се клатят главите ooooh! Grinning

Все пак става въпрос за 10 г. момиче. newsm78
Да не би твоята десетгодишна дъщеря да не си играе още с играчки?
....или вече й подарявате вибратори? newsm78
 
Без коментар Joy Joy Joy hahaha hahaha

Последна редакция: ср, 15 юли 2009, 16:02 от leni_rad

# 16
  • Мнения: 228
Благодаря ви момичета  Hug Все още нищо не съм взела, нямам време, а ми остават 2-3 дни, преди да заминем.
Но хвърлихте повече светлина върху желанията на 10годишните. Вчера питай една групичка такива и също ми казаха - шнолки, гривни, герданчета и т.н. Знам,че вече от 10 годишни искат да се гласят като големи, но гримове не бих купила. Аз съм почти на 30 и не ползвам, а камо ли дете  newsm78 Но всеки с вкуса си. Скоро колежка се "оплака", че мъжът й е купил детски гримове за 4-5 годишното си момиченце, това вече ми се струва прекалено....
Последно мисля да се спра на или чанта или плажна кърпа и джапанки (те живеят близо до плажа) или герданче+някакво бижу (някакво по-интересно, но не сребърно, защото майката работи в бижутерия и е пълна с такива) или каквото ми грабне погледа  Laughing , че нямам време, а и не трябва и да е обемно, защото летим.
Хубаво лято на всички   bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 558
maita5  , радвам се ,че си решила какво ще купиш и хубаво лято  bouquet

# 18
  • Мнения: 49
Отговора с вибратора ми се стори много неуместен още повече,че става въпрос за толкова малки момиченца!Моята дъщеря е на 6год и половина и няма никакво желание да си играе с тези животинки-каза,че са за бебета!И тя ли има нужда от вибратор?????????

# 19
  • Мнения: 96
Отговора с вибратора ми се стори много неуместен още повече,че става въпрос за толкова малки момиченца!Моята дъщеря е на 6год и половина и няма никакво желание да си играе с тези животинки-каза,че са за бебета!И тя ли има нужда от вибратор?????????
newsm10 Подкрепям

# 20
  • Мнения: 7 723
Отговора с вибратора ми се стори много неуместен още повече,че става въпрос за толкова малки момиченца!Моята дъщеря е на 6год и половина и няма никакво желание да си играе с тези животинки-каза,че са за бебета!И тя ли има нужда от вибратор?????????
Виж сега, никой не кара нито твоята дъщеря, нито дъщерята на еди кой си
 да си играе с каквото и да било насила.
Аз ясно казах, че на моята й е забавно (може би, покрай малката й сестра...не знам).
И понеже авторката попита кво е това, аз й отговорих.
На мене пък по- неуместно ми се стори, че някой ми прави забележки
с какво да си играе детето ми.
...но както и да е-
авторката вече е взела своето решение,
и всякакви коментари относно детето ми и начините му на игра,
ми се виждат неуместни.

# 21
  • Мнения: 168
Избора на плажната тема е добър, но ми се струва и че не трябва да пропускаш предложението за бански. В тази възраст хубав бански костюм от две части много ще зарадва девойката.

# 22
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Отговора с вибратора ми се стори много неуместен още повече,че става въпрос за толкова малки момиченца!Моята дъщеря е на 6год и половина и няма никакво желание да си играе с тези животинки-каза,че са за бебета!И тя ли има нужда от вибратор?????????
Абсолютно подкрепям. И аз имам 10 г. момиче. Авторът на поста би могъл поне да се извини за безвкусната шега.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 861
Шегичката с вибратора наистина беше ... да кажем неуместна, но пък и към мамите с 6-годишни момиченца, надраснали "бебешките" вкусове:
Наскоро бяхме на РД на 10-годишна дама. Ние се отчетохме с дрешка с щампа на някакъв "красавец" от Camp Rock (Jonas Brothers) и "рокерско" колие, които бяха оценени по достойнство от девойката (която междувпрочем покрай по-голямата си сестра в много отношения е надраснала годинките си като вкусове и разсъждения), но... там за пръв път се запознах с въпросните пет-шопчета, масово подарявани от съученичките и. На мен също ми стана леко странно отначало, но майката ми обясни, че вкъщи имат над 50, колекционират си ги, разменят си ги, отглеждат си ги... Явно е някаква мания сред момичетата на тази възраст. Та от спорове кое е бебешко и кое не, смисъл няма!

Последна редакция: пт, 17 юли 2009, 16:59 от M4

# 24
  • Мнения: 7 723
Отговора с вибратора ми се стори много неуместен още повече,че става въпрос за толкова малки момиченца!Моята дъщеря е на 6год и половина и няма никакво желание да си играе с тези животинки-каза,че са за бебета!И тя ли има нужда от вибратор?????????
Абсолютно подкрепям. И аз имам 10 г. момиче. Авторът на поста би могъл поне да се извини за безвкусната шега.
Авторът на поста пише по темата това:

Моята дъщеря (10 год.) в момента се радва най- много на ПетШопчета Crazy
Уинксите са вече демоде, Н2О пък отстъпиха на Хана Монтана,
обаче пък тя не й е фен...не говори на български... Crazy

Като изключим гореспоменатите, също би я впечатлил и телефон с хубава камера,
някой Плейстейшън, нова МП тройка, та дори и хубава компютърна игра-
не Барбенска, а приключенска.... Crazy

Авторът на темата пише това:


Авторът на неуместната шега отговаря това:

Едни животинки, дето постоянно ги рекламират по Джетикс

http://z.about.com/d/toys/1/5/E/7/Littlest-Pet-Shop-Biggest-L.jpg

Има ги в Джъмбо и в някои по- големи супермаркети (Пикадилли примерно).
Вчера дори ги видях и на едно ОМВ, обаче нямаше кой знае какъв избор.
Струват 5-6 лв, ако са по единично опаковани,
12 (мисля, че беше), ако са по 3, 40 лв пък е опаковката с десетина + някакви аксесоари...и т.н.
Къщите са 40 лв най- евтините (+ животинчета вътре), до 80 (по- големи не съм виждала).
Тая на снимката, като я гледам е над 100 лв, със сигурност. Crazy
Имат магнитчета и им се клатят главите ooooh! Grinning

...и изведнъж някой, който няма мнение по темата вмъква ни в клин, ни в ръкав това:

.....Все пак става въпрос за 10 г. момиче. newsm78

Тогава аз написвам този така отвратителен пост:

..... Да не би твоята десетгодишна дъщеря да не си играе още с играчки?
....или вече й подарявате вибратори? newsm78
 
....на който ми се отговаря без коментар  ooooh!

...останалото по темата може да си го прочетете и сами.
На тая страница е....

За какво да се извинявам и на кой?
че някой иска да ми каже с какво и как да си играе дъщеря ми ли?
Ако наистина съм засегнала, или обидила някой,
нямам против да се извиня. Тук, обаче такъв не виждам.

Ако има някой засегнат в темата, то това би трябвало да съм аз.
Не дължа обяснения никому как и с какво си играят дъщерите ми.
Още повече е грозно човек, който няма мнение по въпросната тема
да влезне само и само да се почеше там, където не го сърби.

Стига бе! Shocked Сериозно?! Shocked
....и други ли десетгодишни си играят с играчки? Shocked
....не може да бъде ooooh! Grinning Hug

Последна редакция: сб, 18 юли 2009, 00:15 от Рууд Гулит

# 25
  • Мнения: 49
На всички мами пожелавам приятен ден и да заровим" томахавките "вече.Да си прекараме чудесни почивни дни с нашите съкровища.  bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 558
Руска , искам да те попитам - аз ако нямам мнение по темата , та ти имаш ли.Нали за това е този форум , всеки да дава мнения и идеи и да бъде полезен.Но както се казва -  гузен негонен бяга.Под достойнството ми е да се занимавам с отговорите ти и за това съм написала - без коментар.Явно няма какво да правиш и си пускаш отговори във всички теми , то няма лошо, но не с такъв тон , вибраторите може да ги предлагаш в други теми.Пожелавам ти на теб и семейството ти безгрижно лято , а и на всички останали  Peace ,

# 27
  • Мнения: 7 723
Лени, всеки човек, който е отворил темата и ще види мнението ми по нея още на първа страница.
Аз, понеже имам десетгодишна дъщеря и споделих нещата, на които тя се радва.
И да- мисля, че по някакъв начин бях полезна на авторката.
Не знам дали имам, или нямам какво да правя,
но не запълвам времето си с неадекватно почесване насам- натам.
А ти беше ли полезна? Как?
...не ми отговаряй. Питам само. Айде, остани си със здраве!

# 28
  • София
  • Мнения: 558
Руска  , ти пак продалжаваш - кой как е бил полезен в темета , да аз виждам предложението ти в първата страница , но преди твоето е мойто , не по-малко полезно . Всеки дава идеи , авторката избира.В момента ми приличаш на две скарани момиченца , на възрастта на дъщеряти Laughing , та дори и по -малки.Нещо не те разбирам , а пък и не ми се занимава. Thinking

# 29
  • Мнения: 7 159
Спорът е абсолютно безсмислен.

Дъщеря ми е на 9 години.На нея определено много би и допаднал атласа с пъзел,който leni_rad e дала,но с удоволствие би си играла и с въпросните животинки на Руска.
Нито е малка за едното,нито голяма за другото.

И приемайте не толкова насериозно някои изказвания,а с чувство за хумор.

Общи условия

Активация на акаунт