Положителен тест и цикъл след 10дневно закъснение

  • 18 265
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 358
Надежда*, случва се понякога. Има съвсем начална бременност, но бързо приключва. Желая ти скоро да бременееш 9 пълни месеца.

Сега наистина си направи основните изследвания, за да знаеш, че хормоните ти са наред.
Успех!  Peace

# 16
  • Мнения: 802
Надежда, закъсня ми почти седмица, нищо не съм пила. Доктора каза, че се случва често и повечето жени дори не разбират, че е имало нещо.

# 17
  • Мнения: 8
Предполагам, че не е нужно да се пазим и можем от този месец да продължим с опитите?

# 18
  • Мнения: 491
Надежда разбира се че може да си продължите с опитите Laughing

# 19
  • Мнения: 802
Да, няма нужда да чакаш. Само посети лекаря си за всеки случай. Успех!

# 20
  • Мнения: 1 243
И на мен ми се е случвало теста показва 2 черти или след седмица ми дойде.

# 21
  • Мнения: 88
и при мен се случи миналата година но след седмица цикълът ми дойде много силен и си мисля че само си е заминало каквото е имало,важното е че е имало оплождане,спокойно,всичко само ще си стане:)

# 22
  • Мнения: 2
Здравейте! При мен беше същата история. Юли месец тази година след 1 положителен тест и 14 дена закъснение ми дойде. Не съм ходила на лекар и незная дали имаше бременност. Този месец ми дойде нормално. Дали трябва да отида на лекар?

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Ивах същия случай.След 8дневно закъснение,положителни уринарни тестове и кръвен,цикъла си ми дойде.За пръв път ми се случва.

# 24
  • Мнения: 802
Химическата бременност обикновено завършва с много ранен спонтанен аборт. В голяма част от случаите жената изобщо не подозира, че е бременна, защото цикълът й се появява след кратко закъснение (например от 3 до 10 дни). Единственият начин да се установи със сигурност наличието на толкова ранна бременост е кръвният тест. Той засича и най-ниските нива на хормона на бремеността ЧХГ. Обикновените тестове за бременост отчитат положителен резултат дни след закъснението на цикъла (тук да отбележа - не вярвайте на мита, че отчитат верен резултат само 7 дни след зачеването, това теоретически по никакъв начин не е възможно(!),а спонтанният аборт при химическата бременост често започва и се случва преди тестът за бременост да е способен да отчете положителен резултат.Ако все пак тестът за бременост излезе положителен, един от признаците за химическа бременост е отрицателният тест кратко след положителния. Друг (но не задължителен) признак е по-обилното и по-продължително кръвотечение, придружено със съсиреци и менструални болки.
Това и на мен ми се случи преди няколко месеца.
aneliq_1975, можеш да отидеш на лекар за собствено успокоение.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Цикълът си ми дойде,беше нормално кървотечението.Аз правих кръвен тест на 11ден след овулация,резултата беше 59,след 48часа повторих беше 162,чудесно започна,но с лед 8дни,нещо ме накара да пусна отново кръвен тест,резултата беше 73 и още същата вечер,си ми дойде цикъла.Нямало е след това лекарска намеса.

# 26
  • Мнения: 802
При мен също нямаше лекарска намеса. Цикълът ми беше по-обилен и имаше парцалчета.
Явно нещо не е било наред и организма решава да прекрати бременността.
irina_boneva, пожелавам ни а и на всички останали в най-скоро време да видим двете чертички, да изкараме безпроблемни девет месеца и накрая да си имаме по едно, а може и повече бебенца. Hug Praynig

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
При мен също нямаше лекарска намеса. Цикълът ми беше по-обилен и имаше парцалчета.
Явно нещо не е било наред и организма решава да прекрати бременността.
irina_boneva, пожелавам ни а и на всички останали в най-скоро време да видим двете чертички, да изкараме безпроблемни девет месеца и накрая да си имаме по едно, а може и повече бебенца. Hug Praynig
Благодаря!И аз пожелавам същото на всички!

# 28
  • Мнения: 2 153
Значи след като веднъж сме видели двете чертички, не би трябвало да има проблен скоро да ги видим пак. Щом веднъж е станало, ще се случи отново. Правилно ли ми е заключението според вас и да продължа ли да се надявам?

# 29
  • Мнения: 802
Ванеса, разбира се, че ще ги видим пак. Hug
Понякога е нужно време, времето ни убива, но надеждата ни крепи, така, че не спирай да се надяваш и вярваш. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт