Лъвчета и Деви август 2004 - 23

  • 48 491
  • 187
  •   1
Отговори
# 105
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Да, това е и нашето желание.Благодаря за инфото, че вече мислех да не ме сюрпризират че трябва от догодина да сме първокласници Confused

# 106
  • Мнения: 5 713
че част от наборчетата посещават подготвителни групи вече.Не знам дали това значи, че догодина са първокласници
При Маги е така, да. Тя сега е предучилищна в училище. Но ние не сме в България.

# 107
  • София
  • Мнения: 794
Спокойно Lucky Plam, то нали знаеш, всеки си решава. Аз познавам човек, който си пусна детето на 5 г. в първи клас, но си зависи и от самото дете. Аз моя ще го пускам след две години. Рано му е още.

# 108
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Предучилищна е нашето чаве. Догодина - първи клас.

Около 15% от групата в детската градина се преместиха от ІІ-ра група в предучилищна.

Причините са много - и лични и социални. Като цяло образованието в Бг е безумно, така че кога точно ще се сблъскаме с него, е без значение.

# 109
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Алекс е в трета група, първолак ще е живот и здраве чак след 2 години.  bowuu

# 110
  • Мнения: 46 518
И София е 3 група. Не бързам да порасне  Simple Smile има време  Wink
Мисля, че месецът им е идеален, тъкмо ще са навършили 7 г. Laughing

# 111
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Добро утро на всички!
Специално благодаря на Не се сърди, човече-за чудесните дрешки, обувки и пантофки, които дари!  bouquet

# 112
  • София
  • Мнения: 15 466
Здравейте момичета!На мен ми е малко неудобно да пиша тук, но не се сдържах. Радвам се за всички пораснали августинчета и нови бебета. Честито на всички за всички празници, които съм пропуснала!Наш Криси май се оказва най-дребния от всички, не се е метнал на майка си, само 109 см е.Но за сметка на това изключително щур.

Ето го, да го видите, защото майка му надали ще дойде на срещата.

http://media.snimka.bg/4425/015105154.jpg
http://media.snimka.bg/4425/015105141.jpg
http://media.snimka.bg/4425/015105152.jpg
http://media.snimka.bg/4425/015105180.jpg
Това е бабин Криси. Почти не ходи на градина, отиде ли веднага се разболява.А когато си е в къщи изобщо не боледува.Чакам с нетърпение предучилищната с надеждата,че там няма да боледува толкова.

# 113
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Тайна, голям ви е чаровник! Прилича ми на Весна - хубавец!
Да ви е жив и здрав и само да ви радва!

# 114
  • София
  • Мнения: 15 466
Тайна, голям ви е чаровник! Прилича ми на Весна - хубавец!
Да ви е жив и здрав и само да ви радва!
Благодаря ти!Аз не виждам да прилича на Весна.Нищо няма на майка си, копие е на баща си и по характер и по ръст, и по маниерите и стойките...

# 115
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Аз не съм виждала баща му, но прилича мноооооого на майка си, щастливо бабче! Поздрави малко коте от мен!   bouquet

# 116
  • Мнения: 2 609
Ооо, разписали сте се, а аз съм изпуснала. Blush

И моята Яна е 3-та група. , не бързам да ходи на училище. Stop Макар, че вчера на РС разбрах, че има деца от тяхната група минали от 2-ра , направо в подготвителна.

Като гледам снимките, наистина много са ни пораснали дечицата. Да са ни живи и здрави!!! Hug

# 117
  • Мнения: 1 391
аз за пръв път чувам, че можело да са сега в подготвителна. Ели си е 3та група. И ще си крета още 2 години в детската - няма да й крада от детството - нека се радва с децата  - плавно да си отиде в училище после. Както майка й и татко й навремето. Детството връщане няма. После цял живот ще се товари с учене до умопомрачение... Няма закъде да бързаме  Grinning Предпочитам да узрее добре. Grinning

# 118
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
и аз мисля така, колибри  Simple Smile

# 119
  • Мнения: 5 250
Здравейте да се разпиша и аз Wink
Тайна, много е пораснал младежа, да е жив и здрав  Hug
Не мога да разбера някой родители защо бързат да си записват децата толкова рано на училище. Все едно е някакво състезание или ще изпуснат нещо важно. Йоан сега е 3-та група, догодина ще е предучилищна и чак тогава 1 клас.
Някой знае ли нещо за Терри дали роди вече?
Колибри ти как си, расте ли тумбака? Почти не остана и при теб  Wink

Общи условия

Активация на акаунт