МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 14, чуй я, виж я ,наслади й се

  • 29 882
  • 444
  •   1
Отговори
# 390
  • Варна
  • Мнения: 5 592
Много ми беше интересна като го кърмеше. Ако наистина трябваше да го кърми и го държеше така нищо нямаше да излезе от цялата работа. Ама наистина това бебе за кукла го има и като не и изнася нещо и го грабва да се скрие зад него.

# 391
  • Мнения: 5
Много ми беше интересна като го кърмеше. Ако наистина трябваше да го кърми и го държеше така нищо нямаше да излезе от цялата работа. Ама наистина това бебе за кукла го има и като не и изнася нещо и го грабва да се скрие зад него.
вярно е  Grinning, поне сега има кой да е защитава...  Wink

# 392
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
А добър вечер мацки. Hug
Гледам днес пак сте се вихрили здраво. Wink
МАРЕ,тук съм душа ама покрай децата тази седмица нямам много време даже и филма не можах да гледам днес като хората,че имах гости.От другата седмица пращам малкото на градина и пак съм на линия,че Кенанчо нещо взе много да здава багажа та трябва да го стягаме. Grinning
Видях на края,че Ламия отиде с бебето при него ама дали ще му каже,че му е щерка newsm78незнам.Вече нищо не се знае, очаквам неочакваното.

# 393
  • Мнения: 58
На мен много ми е мъчно за Джемил, той горкият не може да се отърве
от това зло куче Макбуле, която лае и съска непрекъснато. Като го гледах
с каква любов гледаше Ламия и Мелек, аз се просълзих. Да той ми е любимец,
а не цигулара, защото той не знае какво иска и как да си поиска. Rolling Eyes

# 394
  • Мнения: 267
на Ламия не й пада от ръцете бебето...през 2 минути го вдига - спи,не спи все й е в ръцете!  Rolling Eyes
ако са като гърците -нищо чудно  Wink,иначе съм съгласна с теб  Peace ,имам чувството ,че с него се оправдава-все да има да върши нещо .
-----
Джемил днес е при Бубето-да му мисли тя  Crossing Arms Утре аз ще го успокоя  spoko

# 395
# 396
  • Мнения: 118
....Видях на края,че Ламия отиде с бебето при него ама дали ще му каже,че му е щерка newsm78незнам.Вече нищо не се знае, очаквам неочакваното.

аз си мисля че няма да му каже и докато стоят в тях Афифе ще се върне с Джавидан, така си мисля де дано не е така че ще е кофти за Джавидан
На мен много ми е мъчно за Джемил, той горкият не може да се отърве
от това зло куче Макбуле, която лае и съска непрекъснато. Като го гледах
с каква любов гледаше Ламия и Мелек, аз се просълзих. Да той ми е любимец,
а не цигулара, защото той не знае какво иска и как да си поиска. Rolling Eyes
Джамил сам си го избра това да си носи кръста Кенан може да незнае 'какво иска и как да го поиска' с което не съм много съгласна но няма да споря сега, но поне си признава.

# 397
  • Мнения: 1 064
Desi, Джемил ясно заяви какво иска (пред пашата), и го показва всеки ден с действията си, но има достатъчно акъл в главата да разбере, че няма да стане и че няма смисъл да се натиска на Ламия. Затова се задоволи просто да бъде близо до нея и го направи на много висока цена (Макбуле, имам предвид).

# 398
  • Мнения: 118
изобщо не съм писъла че Джамил незнае какво иска казах го за Кенан но  както и да е.Ето и малко снимки мисля че на тази Аслъ е със сина на Бурак а тук е ясно кои са  Simple Smile

# 399
  • Мнения: 1 064
Не съм те разбрала, извинявай!

Прави ми впечатление, че действието на поне 3 турски сериала се развива на едно и също място. Интересно каква е тази постройка (като кула, може би) в средата на Босфора. Все нея показват - и в Мелодията, и в Сълзи над Босфора, а най-много в Бинбир гечето...

# 400
  • София
  • Мнения: 15 514
Не съм те разбрала, извинявай!

Прави ми впечатление, че действието на поне 3 турски сериала се развива на едно и също място. Интересно каква е тази постройка (като кула, може би) в средата на Босфора. Все нея показват - и в Мелодията, и в Сълзи над Босфора, а най-много в Бинбир гечето...
Това означава,че малко си чела. В темите за 1001 нощ е разказано. Някакъв паша му предрекли,че дъщеря му ще умре от ухапване от змия и той построил тази кула в морето, за да не може да стигне змия до там. Но дъщеря му пак умряла от ухапване от змия, била се скрила в кошницата с грозде, която и занесли.

# 401
  • Мнения: 332
От вчера се изкушавам да надзърна в следващата серия, защото ронеделник ми е далечко малко и ке се изям от любопитство.

# 402
  • Мнения: 1 064
Тайна, благодаря   bouquet

Не съм чела до 90-та тема за гечето, защото изгледах филма, след като свърши по тв-то.
А за тези острови, на които тече д-вието в Мелодията, нещо знае ли се? Името ...

# 403
  • София
  • Мнения: 15 514
Тайна, благодаря   bouquet

Не съм чела до 90-та тема за гечето, защото изгледах филма, след като свърши по тв-то.
А за тези острови, на които тече д-вието в Мелодията, нещо знае ли се? Името ...
За островите само знам,че са доста и там автомобили няма.Има само файтони.

# 404
  • Мнения: 1 064
В реалния живот ли е така? Днес? Мислех, че файтоните правят връзка с истинското време, в което се развива историята в книгата (началото на миналия век). Ако някой е ходил на тези острови, да разкаже, моля...

Общи условия

Активация на акаунт