Мнение за името Тервел ?

  • 8 550
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 804
Харесва ми,на галено Тери  Grinning

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
не ми допада.
Има далеч по-красиво име за момченце с "Т".

# 17
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 335
Много ми харесва -българско царско име 
  bouquetрядко срещано и много мъжествено
ако имам момче бих го кръстила така

# 18
  • Мнения: 1 364
не ми харесва и не бих го избрала за детето си.

и аз съм на същота мнение

# 19
  • някъде
  • Мнения: 4 961
не ми харесва, не бих крьстила детето си така, не познавам никого с такова име

# 20
  • Мнения: 1 424
не ми харесва

# 21
  • Мнения: 934
Харесва ми!

# 22
  • Юпитер- Сатурн
  • Мнения: 536
Мииии,ако ще е за име -старо,царско и не много срещано,аз съм за Самуил Peace
Не бих казала, че Самуил не е много срещано име. Напротив в последната година по градинките основно срещах Самуиловци и Симеоновци.
На мен ми харесва като име, има свой собствен заряд.

# 23
  • Мнения: 492
Имам приятел с това име, но е на 30 Simple Smile
Звучи ми съвсем нормално, сигурно защото познавам такъв човек и го свързвам с приятни неща.
Тери е съкратено Wink
Според мен не е никак лошо име Simple Smile
И аз имам приятел с това име (да нямаме общ приятел, но аз не съм сигурна за годините на моят).
Името ми харесва  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 340
Харесва ми, името е чудесно, аз бих кръстила свое дете така (но ако имам второ момче с таткото сме избрали Кубрат). Много харесвам имената на българските ханове!
А и наистина няколко имена са адски на мода последните години .. определено предпочитам по-рядко срещаните.

# 25
  • Мнения: 340
Тервел ми харесва.  Добре звучи и галеното Тери е много сладко.

Но за Кубрат, просто не мога да се сдържа.  Как предпочиташ да му викат приятелите-- Кубето или Братото?

# 26
  • Мнения: 4 555
Тервел ми харесва на мен. Подкрепям те за избора. Както виждаш, има най-различни мнения. Едни ще го харесват, други няма. Като всяко име общо-взето.

Имам познати, които съвсем скоро си кръстиха бебето Кубрат. Нямам представа как му казват на галено, но не е задължително името да се съкращава. А и то още е бебе, едва ли се обръщат към него по име.

# 27
  • Мнения: 202
Не в никакъв случай не бих си кръстила детето с това име. Не ми харесва прекалено старо е.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 1 856
Моите племенници се казват Тервел и Кардам  Laughing
В началото имената им ми звучаха странно, но сега немога да си представя, че могат да се казват по друг начин Simple Smile
На галено пак са Тервел и Кардам.

Щом ви харесва - давайте смело  Peace Чувала съм, че буквата "Р" е хубаво да се съдържа в името на детето, носела положителен заряд и увереност  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 544
Поздравления за страхотното име! Харесва ми, защото е старо, рядко се стреща, а се запомня, звучно е.
Ако ви харесва, не се съобразявайте, че някои не го харесват. Винаги ще има и други мнения.

Общи условия

Активация на акаунт