бременна ли съм

  • 42 769
  • 899
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 167
Здравейте,искам пак да Ви попитам нещо,защото мисля,че вече ще лудна.Та значи овулацията ми беше 10-11.07.09,няколко дена след това се появи едно течение,а корема ми и страшно втвърден,гърдите също,яйчниците ме болят с някаква тъпа болка.Възможно ли е да съм бременна или просто вече всичко си въобразявам?Мерих си температурата,3 дена след овулацията е37.02,36.9,37.00.Толкова рано ми се струва,че е невъзможно да ми се надува корема,но истината е ,че не мога дори да се згъна,а и днес главата просто ще ме съсипе.Правих си тест-отрицателен,нормално ли е това ? И все пак има ли някаква надежда да съм забременяла?И още нещо колко време трябва да е висока базалната темп.,за да знам,че съм бременна.Благодаря

# 1
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Та значи овулацията ми беше 10-11.07.09....
Още е рано,изчакай си закъснението и не се вкарвай във филми сама Wink Кога трябва да ти дойде?

# 2
  • Мнения: 802
Прекалено е рано за симптоми и тестове, логично е че ще ти покаже отрицателен резултат.
А надежда да си забременяла - има, но вземи се успокой, не се вглеждай в симптоми и не си ги втълпявай.

# 3
  • Мнения: 1 167
Трябва да ми дойде на 25.07

# 4
  • Мнения: 802
Хайде успокой се, има време до 25-ти, ако си бременна вредиш на малката точица с тези мисли и притеснения. Hug
Стискам палци да има положително тестче на 25-ти. fingerscrossed

# 5
  • Мнения: 1 167
ох благодаря,дано да има Praynig

# 6
  • Мнения: 802
Дано, дано. И аз чакам само, че 28-ми. Така, че не си сама в чакането. Hug

# 7
  • Мнения: 491
  bobinka 85 дано да има бременност , но още е прекалено рано да се разбере.Аз мисля че температурата е по висока с около 1 градус  при бременните , но при овулацията също се покачва.Дано да се включи някой който може да обясни по подробно за базалната температура.
beby love дано да ни се похвалиш с  newsm30

Последна редакция: ср, 15 юли 2009, 18:41 от bebu

# 8
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
bebu БТ не се мери вечер,а само сутрин Peace

# 9
  • Мнения: 491
Сливница искам да те питам ако можеш да ми обясниш ,защо само сутрин се мери базалната температура ? newsm78

# 10
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Сливница искам да те питам ако можеш да ми обясниш ,защо само сутрин се мери базалната температура ? newsm78
Прочети   тук

# 11
  • Мнения: 491
Благодаря ти Сливница сега ще прочета . Flutter

# 12
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Правих си тест-отрицателен,нормално ли е това ? И все пак има ли някаква надежда да съм забременяла?И още нещо колко време трябва да е висока базалната темп.,за да знам,че съм бременна.Благодаря

Абсолютно излишно е да си правиш тест 3 дни след овулация - няма тест, който да може да отчете бременност толкова рано, защото и на практика тогава бременност не съществува (дори и да ти се е "захванал" сперматозоид). Прочети какво е лутеална фаза, имплантация и др. в библиотеката на този подфорум.

Симптомите, които имаш, може да са предизвикани от много неща, но не и от бременност (течението може да е сперма, подуването на корема може да е от нередовно хранене, придърпването в яйчниците - от самата овулация).

Базалната температура трябва да се задържи по-висока с 0.2-0.5 градуса до деня на предполагаемата менструация и след него. Едва ден-два преди да ти дойде можеш да се надяваш, че тя свидетелства за наличие на бременност и то само, ако няма спад.

Двете седмици между О и М са тежки, защото тогава чакаме, надяваме се, създава се напрежение. Но трябва да намериш начин да ги прекараш, разсейвай се с нещо, чети по темата, но не се взирай в симптоми и не прави тестове - няма смисъл, това само ще ти навреди (тестовете не могат да отчитат толкова рано, а симптомите могат да те подведат и да изпиташ по-голямо разочарование). Чакай закъснението на М - това е най-сигурният симптом и знак да започваш с тестове за бременност  Peace

# 13
  • Мнения: 343
;Много е рано още за симптоми на бременност мисля че всичко и на психична основа
Моята О също беше тогава и ние оползотворихме всички дни и сега чакането е ужасно Добре ,.че е малкия ми палавник ,че много да не мисля  Laughing Желая успех и на тебе и на всички които ловуваме за априлчета Ох дано да имаме късмет Hug

Последна редакция: чт, 16 юли 2009, 09:34 от Мечтание

# 14
  • Мнения: 1 167
Дано всички наистина имат късмет този месец,а колкото до мен ще си избия от главата мислите за бебо,защото ако нищо не е станало и само си въобразявам,ще бъда много разочарована Tired

Общи условия

Активация на акаунт