Юли 2009 - Тема 68

  • 12 488
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12
здравейте НА ВСИЧКИ.ЧЕСТИТО НА РОДИЛИТЕ МАМИ СВОИТЕ ПРИКРАСНИ БЕБЧЕТА    love001 smile3525 smile3525 smile3525 АЗ съм все още 2в1 но имам и малко време още правя разхотки изкачване по сдълби топал душ си взимам и секс не ми е излишен ама няма на бебо още не му се излиза.Лек ден Hug

# 16
  • Мнения: 1 424
Запис Peace Сиси, мерси за темичката  bouquet
Ние все още сме  preggo, но от снощи май започнаха подготвителните контракции. Всички около мен казват, че коремът ми е слязъл надолу, което означавало, че скоро ще родя Rolling Eyes
 А на Аманитка бебока е голям сладур! newsm32

# 17
  • Силистра
  • Мнения: 288
И аз да се запиша в новата темичка на авторката   bouquet
Габриелчо е приказка

Ами сега като гледах списъка,от редовно включващите сме останали Beru6ka, darka_jivko, Jilian,i nedica, Мушмул, gigamiga, bon_toni, Lennyh,Julsko bebe, Galelei, Hrispa, milasara, chocho_san, eho_82, keit, EliG, икка, Sandra_1984  и аз  Mr. Green  /дано не пропускам някой/
Дано в тази тема повечето се похвалим!
Еми пропусна мене ПЪК  Hug
Момичета как се справяте в тия жеги, умирам от топлик...  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 1 208
Честито на новите мами и на всички празнуващи  Hug

Тан, добре сме с Катето.Болките ми минаха само в момента усещам някаква тежина отдолу.Днес е 14 ден а съм чувала,че ако конците не паднат до 9 ден да ходим да ни ги махат.Някой знае ли нещо по въпроса? Катето само спинка и суче.Ака по доста пъти на ден. Laughing Ходим по разходки сутрин и вечер.Към 21.00-22.00ч. яхваме количката и на кафе.Времето тук до морето по това време е приказно.Петя е още в Карнобат и другия петък баба й и дядо й ще я водят 10 дни на почивка в Бяла.Тя ще е в Карнобат до към средата-края на август и вече окончателно си я прибираме.Направо съжалявам майка ми,която я гледа 9м. и така свикна с нея , а сега трябва да се разделят  Sad

Мама на Александра , и моето мъниче суче около 10 мин и заспива на гърдата.Това просто е задължително.  Laughing

# 19
  • Мнения: 793
Мама Диди а дохранваш ли го от шише? Защото аз няколко пъти пробвам без дохранване,но след час и половина пак ревеме за ядене. ooooh!

# 20
  • Мнения: 177
Благодаря ви за пожеланията момичета.  Hug

Имам си леко болезнени контракции, но предпочитам да си изчакам по-сериозното разкритие в къщи, а не в болницата сама, та чакам да станат по-нетърпими и редовни. И като гледам и бебчо иска да си излезе точно на датата, която е рожден ден на баткото.  Joy

# 21
  • Мнения: 1 208
Мама Диди а дохранваш ли го от шише? Защото аз няколко пъти пробвам без дохранване,но след час и половина пак ревеме за ядене. ooooh!

Не не я дохранвам.Имам доста кърма и макар,че суче само 10 мин мисля,че си взема нужното.Тя изплюва зърното и повече немога да й отворя устичката.Спи после по 3-4 часа,че понякога и повече. Твоето бебче след като заспи ти проверяваш ли дали имаш още кърма?Да не би да свършва ида не му дтига,че плаче след час и половина.

# 22
  • Мнения: 5 250
Честито на  Раче ,Натали, Сиско, fleur_lilia! Живи и здрави да са бебоците ви!   bouquet
inedica леко и безпроблемно раждане!  Hug

Аз днес най-после се престраших и изведох малкото човече на разходка  Blush Три часа спа и не мръдна, а аз каталясах от обикаляне. Ама имам нужда, че и килограми трябва да се свалят  Laughing
Елин суче различно(10, 20, 30 мин.), понякога от двете гърди, понякога само от едната. И разбира се заспива, а после няма събуждане. Но явно му стига щом спи спокойно 2-3 часа  Peace

# 23
  • Мнения: 793
Мама Диди проверявам след като заспи,имам кърма. Даже няколко пъти съм пропускала едно кърмене и съм я хранела с Нан,за да проверя колко кърма имам. Като се изцедя виждам че се събират около 80-90 мл (достатъчни за едно хранене),а след като съм я кърмила събирам по 20-30 мл. Дохранвам я с кърма от хладилника или ако нямам с Нан. Тя си е лакома в интерес на истината ,защото има нощи когато се събужда в 3 часа за ядене Tired


# 24
  • Варна
  • Мнения: 323
Честито на всички "нови" мами! Много да ви радват малките бебоци!   bouquet

Karelia79, специални позрави за теб! Бързо възстановяване и да пишеш как сте с бебчо!  Hug

# 25
  • Мнения: 119
Здрасти  Hug
Днес ни изписаха от болницата и вече сме в къщи в пълен състав.  Joy
Каката е адски превъзбудена иска да го гуши, целува, носи направо не знам как ще го опазя...  Mr. Green
Честито на всички новообебили се мами.   bouquet

За сега сме само на кърма, дано да продължаваме така.  Praynig

# 26
  • Мнения: 32
Inedica, стискам ти палци, барем ни повлечеш крак. Баткото днеска ли е рожденик? Ако е така да ти е жив и здрав и да вземете един двоен празник да си направите.

# 27
  • Мнения: 0
Здравейте,мили майчета! Най-накрая и аз да успея да споделя и с вас нашата радост - на 9 юли  се роди нашия син Антоан, 3500г , 49 см. В деня преди термина ми доктора прецени, че по-добре ще е да се роди чрез секцио, и буквално след 2,5ч  нашия син е изплакал. Вчера ми изкараха конците, чувствам се наистина прекрасно. Пожелавам на всички, на които им предстои голямото събитие - лесно раждане и бързо възстановяване. Ще се включвам при всяка възможност.А сега трябва да ставам, че малкия се пробужда вече.
 Hug Hug Hug Hug Hug

# 28
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Имаме си нови бебчета, да са живи и здрави, майчетата им да са спокойни, бързо да се възстановят и да влизат бързо в ритъм.

Честит имен ден на Люлия и на принцесата на Сиси.

За сега толкова от мен, че ни чака хранене.

# 29
  • Мнения: 3 861
Момичета, здравейте!
Нахълтвам в темата ви в ролята на вестителка

Днес роди Стрелче - Ани !

Магдалена 2950 и Ивайло 2700 в 15.24 и 15.25 часа със секцио

Да са им живи и здрави, Ани се възстановява, като се прибере ще ви пише.

това е поздравителната тема

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=413292.0;topicseen

Общи условия

Активация на акаунт