спиране на цигари и качване на килограми!

  • 29 976
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 84
bariksto   bouquet

През последните 8 и повече месеци нямах проблем с ОО благодарение на топлата вода и овесените трици сутрин но сега и те не помагат  Twisted Evil
Лошо,знам какво е.  Confused

# 16
  • Мнения: 208
Хубавото е че поне има доста хора, които са ги спрели цигарите гадни или поне се опитват.И аз постоянно си повтарям че по добре няколко кила отгоре отколкото една кутия цигари на ден.Благодаря на всички за съветите, аз иначе си продължавам на плодове /вече и салати/ докато издържа, а за wc и аз в началото имах големи проблеми, имах чуството че никога няма да отида до тоалетнала, с дни неходех, познати ме питаха често да не съм бременна ooooh!,ужас, но си реших проблема със зелен чай, много съм доволна, всеки ден по едно чайче и newsm44

# 17
  • Мнения: 82
Ехе-е-е-!
Всички от темата за отказване на тУтУна сега тука.. Laughing
Еми,  хайде и аз да се включа тогава Grinning
Въпроса го решавам къде успешно,къде не със Зарсена и НВД.При мен това означава шопска салата с някакво месце .
 Усетих се много бързо като започнах да качвам и направих само +3 кг.Ако се включат малко спорт или разходки ще е
още по-добре.
Поздрави на всички и успех!

# 18
  • Мнения: 2
Аз пък мисля да почвам по няколко цигари на ден, за да мога да сваля по-бързо #Cussing out
А за 00 не ми се говори. Не се ли храня от всичко по много, ходя по веднъж на седмица...  ooooh!

# 19
  • Мнения: 84
Аз пък мисля да почвам по няколко цигари на ден, за да мога да сваля по-бързо #Cussing out
А за 00 не ми се говори. Не се ли храня от всичко по много, ходя по веднъж на седмица...  ooooh!
От  цигарите няма да отслабнеш. До два дни ще бъдеш на същото количество цигари,отпреди отказването. Като краен резултат от цялата история ще имаш кг в повече плюс тютюнопушене ....и защо беше всичко това!?
Двай едно по едно,отказала си цигарите сега почвай кг.Как -ти ще намериш твоя си начин,но цигарите не помагат!

# 20
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Аз пък мисля да почвам по няколко цигари на ден, за да мога да сваля по-бързо #Cussing out
А за 00 не ми се говори. Не се ли храня от всичко по много, ходя по веднъж на седмица...  ooooh!
От  цигарите няма да отслабнеш. До два дни ще бъдеш на същото количество цигари,отпреди отказването. Като краен резултат от цялата история ще имаш кг в повече плюс тютюнопушене ....и защо беше всичко това!?
Двай едно по едно,отказала си цигарите сега почвай кг.Как -ти ще намериш твоя си начин,но цигарите не помагат!

Абсолютно вярно  bouquet.

# 21
  • Мнения: 28
Да се включа и аз също като вас спрях цигарите,но с ТАБЕКС при мен е изпитано с хапчетата и не се стискаш да не пушиш и реших,че ще бъде добре да направя и една диета,защото имам много наднормени кг. в момента съм на точкова диета от две седмици и минус 6 кг.,а от месец и половина не пуша. Не падайте духом с малко воля всичко се постига. newsm74

# 22
  • Мнения: 2 492
Не пуша и никога не съм пушила .
Затова постоянно повтарям на приятелките ми за вредата от цигарите ...
Оправданията , че ще качат килограми приемах за пълна глупост , докато мой колега от финно момченце не заприлича за около половин година на чичка - пусна корем , отпра едни бузи .  Confused
А е само на 22 години , би трябвало по всякаква логика да има достатъчно добър метаболизъм .
Е аз виждам от какво са килограмите при него - апетита му е станал двоен, но явно и метаболизма му съвсем замря .  Thinking

# 23
  • на майната си
  • Мнения: 425
Да не пускам нова тема, някой дали знае начин - инхалация, билки ... нещо с което да се подпомогне изчистването на организма.
Подозирам, че при мен не става по естествен път. Пуша от над 20год., преди съм ги спирала за година - но нито кашлица, секрети... - нищо, което да показва чистене.

По темата - предния път като ги отказах /бях на 33/ не знам колко качих - не се тегля - но просто минах на 3 дена глад, житен режим 3-5 дена, разделно и мнооого вода - в тази последователност - и без някакво стриктно следене на режимите. В по-добра форма не съм била в живота си. Този път ако устискам с отказването /още ми е 6 ден/ - мисля пак така Simple Smile.

Успех на всички Simple Smile.

# 24
  • Мнения: 13
Да не пускам нова тема, някой дали знае начин - инхалация, билки ... нещо с което да се подпомогне изчистването на организма.
Здравей, погледни  Антиоксиданти , и то аз бих ти препоръчал тези които са с комплексни формули.
По-Здрави !

# 25
  • Мнения: 3
Какво да ви кажа, не пуша от месец-резултата 3кг нагоре. За щастие не ми се пуши изобщо, но дефекацията ми е голям проблем.  Не ми се ще да започвам чайове че тоя танин не ми понася. Разбрах за един сироп, мисля Фризолак към който не се привиква. Явно  никотина влияе и на метаболизма, апетита ми не се е увеличил . Почти всеки ден тичам близо 5 км с надеждата да не наддавам повече килограми а и за добро настроение и тонус  Wink Успех на всички които са победили противния навик  Naughty

# 26
  • Мнения: 1 259
И моя мъж преди 3 години спря цигарите и напълня с 10-12 кг.

Оправданията , че ще качат килограми приемах за пълна глупост , докато мой колега от финно момченце не заприлича за около половин година на чичка - пусна корем , отпра едни бузи .  Confused
А е само на 22 години , би трябвало по всякаква логика да има достатъчно добър метаболизъм .
Е аз виждам от какво са килограмите при него - апетита му е станал двоен, но явно и метаболизма му съвсем замря .  Thinking



И той беше на 22, като ги спря.

# 27
  • Мнения: 7
Здравейте!
От 2 април не пуша!... Това е добрата новина...Лошата.... +6 кг.... Положението е ужасно. Преди да ги спра хапвах доста бургери, дюнери и какво ли още не. Спорт-никакъв.... При спирането запо4нах.... сутрин тичкане около 30 мин... коремни преси (защото откакто се помня имам корем)... Бях 10 дни само на месо и още 20 на месо и зеленчуци... По това време вече бях качила 3 кг.... След това започнах вместо тичане да правя тае бо сутрин по 30 мин... почти не ям вечер... Последните 2 седмици хапвам сутрин мюсли към 6 вечерта някакъв плод и след това може да хапна по-късно салата, а може и не... Резултатът е 3 кг...ОТГОРЕ!!!! Вече просто не знам какво да правя... Надявах се поне да запази кг... Навсякъде търсих препоръки за диетолог... Но май ще си бъда слон-майка до края на живота си... На 22г. 159см висока.... 60 КГ!!!! А винаги съм била ...50....54 в последните 2 години.... УЖАС!!! Помогнете!

П.П. С тичането сутрин метаболизмът ми се засили и ходех до тоалетната 10 мин след като съм яла или пила каквото и да е...

# 28
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Момичета, не са проблем килограмите - избирате си хранителен режим, включвате малко спорт и всичко си идва на мястото, забавя се метаболизма при отказването на цигарите, но след определен период/ различен при всеки/ всичко си идва на мястото.Най-важното е , че сте успели да спрете цигарите, може да сте по -заоблени и по- женствени, това е малка и поправима цена.

# 29
  • Мнения: 17
Ох,ако знам,че като спра цигарите ще кача 5-6кг. ги спирам веднага.Знаете ли нещо което бих пила за да кача килограми.Сега съм 54кг. висока 1,74 и немога да се гледам в огледалото,защото съм много слаба и по магазините трудно си намирам дрехи  Cry.Някой ако може да предложи нека ми пише на лични.Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт