Юнчетата ни растат щастливи, умни, весели, красиви!

  • 62 296
  • 761
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 698
Браво на Кали за доброто поведение и смелостта  Hug .
Аз си признавам, че все още мъжа ми ме води на зъболекар за ръчичка  Rolling Eyes, ама хич не обичам  Embarassed .

Момичета, чух се с Петя по телефона, имате поздрави и най-добри пожелания за празниците, не й остава време за компютъра явно, но ми поръча да ви предам добрите й пожелания  Hug !
Надявам се скоро да може и тя да се включи да разкаже как са Heart Eyes .

# 241
# 242
  • Мнения: 527


Честита ви нова година момичета, да сте много здрави, усмихнати и обичани през нея!
Хайде, орисвам ви през нея да станете отново мами на малки сладури!

# 243
  • Мнения: 3 698
Когато старата Година си отиде, а Новата в дванайсет се роди, желая ви от все сърце да сте щастливи и нека в тази нощ красива се сбъднат всички хубави мечти! Честита Нова 2010 Година!!!

Вили, чудесна орисия  Hug , на теб пожелавам най-прекрасното бебче, леко раждане миличка  и щастлива Нова Година  Hug Heart Eyes Hug!

# 244
  • Мнения: 516
Нека Новата 2010 година влезе в дома ни с надежда, радост и любов, да ни избави от тревогите, болестите, грижите и дори от най-малките неприятности. Да ни донесе радостни грижи и работа за душата! Да се смеят децата ни и слънцето да огрява винаги лицата ни. И да ни дари с голямо щастие и здраве. С цялата си душа желая светла и хубава година!
Отдавна не сме се включвали със Роси, Embarassed все напоследък не намирам време. Обещавам скоро да наваксам. Hug Hug Hug
Целувки и ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!!!

# 245
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 186
За много години!
Много, много здраве и по-хубава 2010та година!

# 246
  • София, център
  • Мнения: 3 455
За много години!

бБъдете здрави, усмихнати и позитивни през 2010 година!

# 247
  • Мнения: 1 698
За много години и от мен, момичета!

# 248
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Мацки, не ви е срам!!!
Ама защо никой не пише???

# 249
  • Мнения: 2 774
Привет на всички майки тук Hug Колко са пораснали дечицата Simple Smile

Не съм писала във форума повече от три години (откакто се върнах на работа и ме грабнаха служебните проблеми) Embarassed От месец съм в отпуск и реших да хвърля едно око тук..... и що да видя - четящи, пишещи, училище ..... как лети времето.

Боян в последните месеци е въодушевен на тема смятане - до десет вече се справя добре. Буквите на кирилица и латиница ги учи паралелно - пита "Коя е тази буква?" и веднага щом му я кажа следва въпроса "А на английски как е?". В крайна сметка знае по нещо и от двете азбуки, но да пише и чете не може.

За първо осещение при зъболекар се оказа, че дори сме малко закъснели Embarassed Заведох го на преглед преди празниците - оказа се, че вече има 2 развалени зъбчета.Сега ходим да ги оправяме и за моя изненада се държи много добре.

Желая много здраве и късмет на всички дечица през 2010 год.!

# 250
  • Мнения: 1 072
Здравейте, момичета!
За много години!
Не бях влизала от доста време, но скоро пак ще ви навестявам по-често, защото Марк ще си има сестриче или братче през април!
Много здраве и целувки за дечицата - колко са порастнали само:-)

# 251
  • Мнения: 3 698
Привет милички Hug,

Светле и Таня, много се радвам, че пак сте в компанията, включвайте се по-често    bouquet !

Таня, страхотна новина-ЧЕСТИТООО!Желая ти лека бременост и най-прекрасното бебче за радост на теб, таткото и Марк!Пиши ни за него, как е той, сигурно е много пораснал!Хиляди целувки от нас с Лори Heart Eyes!

# 252
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Мама Светла, здравей, и по-често се явявай!

Таня, много се радвам за теб! Пиши подробности де, много си лаконична.

# 253
  • Мнения: 2 774
Благодаря ви за посрещането, момичета Hug

Всъщност, основната причина да се върна във форума за съжаление е неприятна Sad
Имаме проблеми с тестисите на Боян. Единия беше скрит. Него го оперираха в Пирогов още, когато беше на две. Другият е асансьорен - ту го има ту го няма. За него ни бяха казали да изчакаме до към 4 год. Тукашният уролог ни казва още да не предприемаме нищо, но аз не му вярвам на 100%. Затова реших да почета в здравния форум - миналия път ми беше много полезно. За съжаление лекарите в провинцията не винаги реагират адекватно. След като отново изчетох всички теми по въпроса се оказва, че май е крайно време да направим и втората операция Sad Тръпки ме побиват още от сега, но ще трябва пак да отидем в Пирогов, за да запишем дата...

# 254
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Ооо, Светле, съчувствам ти за притесненията, които си преживяла, и които ти предстоят.

Ще се оправи мъничето, жалко само, че трябва да изживеете ужаса на болничния престой, интервенциите и неизвестността.

Общи условия

Активация на акаунт