Юнчетата ни растат щастливи, умни, весели, красиви!

  • 62 206
  • 761
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 3 698
Всички тикви са чудесни!
Теди, а вашата е направо УАУ великолепна, браво, изглежда повече от страхотна...нямам думи, поздравления   bouquet
Ние още не сме празнували Halloween, може би догодина...

# 166
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Ей хамелионче, направо ме гръмна с тази тиква. Не съм допускала, че може да се измайстори собственоръчно. Браво.

Луси и аз я спрях от детска в четвъртък още.

Тъпото е, че от 30 деца група 20 са болни и са си в къщи, още 2-3 ходят така разболени, болна е и едната учителка и няма обявена грипна ваканция. Няма и да обявяват. Явно има някаква далаверка в това да не се обявява грипна ваканция.

# 167
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 172
И Гого си е вкъщи. От събота вечер вдига до 39.4, сваля от нурофен, след 4-5 часа - пак. Тази нощ се поти много и се събуди свеж като репичка, без Т. А и няма ни кашлица, ни сополи. Сутринта го водих на лекар. Само на есберитокс и вит. С ще е. Да видим.
Сега пада голяма игра вкъщи с батко му, а аз си бачкам дистанционно.

# 168
  • София, център
  • Мнения: 3 455
И Гого си е вкъщи. От събота вечер вдига до 39.4, сваля от нурофен, след 4-5 часа - пак. Тази нощ се поти много и се събуди свеж като репичка, без Т. А и няма ни кашлица, ни сополи. Сутринта го водих на лекар. Само на есберитокс и вит. С ще е. Да видим.
Сега пада голяма игра вкъщи с батко му, а аз си бачкам дистанционно.

Ауу, миличкото, Ели, добре че сте успели да се справите с температурата. И аз така знам, започне ли изпотяване, значи че болестта преминава!

# 169
  • Мнения: 3 698
Хей, как сте всички? Надявам се вече болните да са оздравели Hug.
Да поразнищим подаръците малко, какво ще кажете  Laughing .Какво са си поръчали дребосъчетата?
Моето от баща си иска едно куче Боби от една реклама, което беше лесно изпълнимо и сега Боби кротко чака в гардероба да стане Коледа и да се запознае с новата си приятелка.Да, ама тя кучето го иска от татко си, а от дядо Коледа си е поръчала кукла - зайче, което било герой в един анимационен филм  Shocked, ха сега да го видя стареца ooooh!, ние нашият подарък сме го взели, той да му мисли   Joy .Та дано си промени желанието, че иначе кукла заек...и то от анимационен филм ... Mr. Green

# 170
  • Мнения: 1 006
Сети,

разминали сте се май по лесния начин...или поне така ми изглежда на мен Mr. Green
Щото наш`та щерка иска Добрия старец да й донесе скейтборд с каска, налакътници и наколенки......питаш ли ме, а? Rolling Eyes
И то, това желание е от лятото още, ама аз да се измъкна Embarassed, нарочих дядо й Коледа, й тя помни оттогава и продължава категорично да иска точно това Crazy

# 171
  • Мнения: 3 698
Да бе, лесно!- Трябва да правя заек по анимационен филм, намерих го днес как изглежда, супер неизвестен е, трябва да го шия   Joy .
Аз на Лора през лятото успях да й откажа скейтборд, колелото и тротинетката ми се струват по-лесни за управление, но пък те децата са толкова всеможещи и всезнаещи, че не бива да се тревожиш   Hug, а и през зимата няма къде да кара /освен вкъщи  Grinning/.

# 172
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Луси иска всичките Уинкси, бейби До Дог, любимци с памперси от някаква реклама и бейби Аморе.

За сега са подсигурени Уинксите.

# 173
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 172
Гого иска някакви рейнджъри. Поразрових в нета да видя какво е това... едва ли ще го огрее Crossing Arms
Радо иска кормило и педали за компютъра - това няма да получи....
искат още с брат си още части за строителя - това ще е.
още нещо ще измислим Crazy

# 174
  • Мнения: 3 698
Луси иска всичките Уинкси, бейби До Дог, любимци с памперси от някаква реклама и бейби Аморе.

За сега са подсигурени Уинксите.

На животинчетата с памперси и аз им се чудя, имаше на времето /преди 25 години  Laughing/ едни бебета на същия принцип, даже имам едно тук, но гащичките му вече не си променят цвета, явно си имат срок на годност...

Ние бебе Аморе го имаме от миналата нова година, та мога да споделя, че е страхотно, спи си като не го закачаш, много е нежно на пипане, мръщи се много сладичко, диша като заспива, яде и е една от играчките с които Лора страшно много си играе, пере му, глади му, преоблича го, разхожда го, пее му, за да не плаче...изобщо при нас беше много успешна покупка.

Уинкс и ние ги гледаме, много ги обича.

Друг интересен подарък за тази година ще са кукли на Спортакус и Стефани, случайно ги открих в един магазин, разграбиха се за секунди  Shocked

# 175
  • София, център
  • Мнения: 3 455

Друг интересен подарък за тази година ще са кукли на Спортакус и Стефани, случайно ги открих в един магазин, разграбиха се за секунди  Shocked

Ние Стефани я купихме от морето. Луси я разпарчетоса, сега иска нова Стефани. Ц!

# 176
  • Мнения: 593
Хехе, ние пък сме лесни - Светослава иска барабан.
Тежко ни и гОрко!  Crazy

# 177
  • Мнения: 527
Здравейте  Hug И мен ме е налегнала Коледна вълна. Дори днес в това хубаво време като си забера детето от градина ще минем по центъра да разгледам за Коледни украси. Свеки ми е дала пари още миналия месец да си купя бамбукова ваза, че тази година имахме дървена годишнина от сватбата и трябваше подаръците да са от дърво. Та, покрай бамбуковата ваза, исках и едни такива дървени топки, сега със сигурност ще си купя от тях и да аранжирам на масата в един панер с коледни топчици. Само се ровя да търся идеи, но още май няма много.
Лелеее, вашите девойки ме убиха, какви мераци имат, евала! Ние сме скромни искаме кран, ама да е син, това ни е единственото желание. Честно да си призная ние нито се заиграваме с играчки все още, нито желаем силно нещо, та да му се радваме после, затова и не мисля да го затрупвам. И не пишем писма до Дядо Коледа, а до баба Веси в Израел, той знае че миналогодишния багер не е от добрия старец, а от баба. Знам, че много ще се зарадва на нещо с Батман, та съм решила крана, който ще му подарим да е от Дядо Коледа, който ще дойде в градината, а у нас под елхата да има нещо на Батман. Сещам се за диск само за сега  Confused Харесах и спално бельо с героя, обаче все още спим двамата на спалнята, а в неговата стая за сега спи баща му. Той ще се радва да смени Том и Джери с Батман, сигурно ще се чувства по-мъжествено  Laughing
Гале, в Пловдив идвам често, обаче за по няколко часа, минавам си прегледите и се прибираме, иначе лятото откарах повече, но си бяха и майка ми и баща ми, и на брат ми жена му с детето, та не можехме да си се нарадваме, а сега в този студ не е и за оставане.
ЕлиТ, как е Гого?
Тук в Свиленград като че ли няма още много болни, явно грипната вълна те първа предстои при нас  newsm78 Много ме е страх, дано ни се размине  Praynig

# 178
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 172
Гого е добре. Така и не се разбра от какво вдигаше такава температура. до сряда вкл. беше вкъщи, после - на градина.

# 179
  • София
  • Мнения: 2 164
И ние сме на коледната вълна  Grinning В момента със се захванала с основно почистване и подреждане вкъщи, за да можем в събота и неделя да украсим.
Еммата иска за подарък Уинксите, лунен пясък джунгла, октопода на Плей до. Бебетата не са много на почит и не е искала. Аз съм й взела вече Меденосладките енциклопедии. Заглеждам ги от две години, но вече им дойде времето. Успях да я откажа от интерактивното куче и домашните любимци, защото знам, че ще бъдат захвърлени и забравени много бързо. А, към подаръците има и комплект спално бельо с Мики Маус и компания.
Иначе я тресе страшна Уинкс-мания  ooooh!. Така беше и със Спортакус миналата година. Само купуваме чаршафи, бельо, аксесоари и какво ли още не...
Гале, ние имаме каска, наколенки и налакътници от лятото. Тогава и Емма искаше скейтборд, но успяхме да я убедим, че тротинетката е по-добрия вариант за нея и баба й я подари за РД.
В градината ще имат тържество следващата седмица за деня на християнското семейство. Научили са много сладки стихчета и песни.
Ели, радвам се, че Гого се е оправил  Hug И Еммата преди две седмици се беше разхремавила нещо.
Вили, да снимаш аранжировката и да я покажеш:) и Ицко не сме го виждали отдавна.
Теди, дечицата ти са приказни  Heart Eyes И аз имах желание да празнуваме тази година Хелоуин, но бях на тийм билдинг и се размина.
И да пишете повече. Аз повече във ФБ влизам, да следя клюкините  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт