Юнчетата ни растат щастливи, умни, весели, красиви!

  • 62 202
  • 761
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 2 164
Оф, аз пък съм на работа. Дремя цял ден. Снощи ни беше фирменото коледно парти.

Ще драсна два три реда тези дни:)

# 226
  • Мнения: 3 698


 Grinning Grinning Grinning

Последна редакция: пт, 27 авг 2010, 09:14 от setony

# 227
  • Мнения: 593

Браво на Лора!

Да си сверя часовника - всички юнчета ли могат да пишат?
Сиска не може.
Познава някои букви от българската азбука, но в момента в училище учат английската и започна да бърка азбуките.
Като прибавим и факта, че Сиси не е особено интелектуален тип...  Confused

# 228
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 167
Не се притеснявай, Кибер, ще се научи Hug
Гого може да пише нашите 4 букви, познава още няколко, но пък за разлика от брат му (даже и сега), рисуването му се отдава Laughing


Браво на Лора newsm10

# 229
  • Мнения: 1 698
И Дари не може да пише. Аз и не разрешавам да я учат де, смятам че това в училище трябва да го прави. Познава доста букви иначе.
Сети, браво на Лорчето, много добре се е спрвила с надписването на картичките.  Heart Eyes
Момичета, какво ще правите сега със задължителната предучилищна от 5г? Нали съм ви казвала, че Дарена много плаче, по-скоро се дере от рев като иде на детска, и затова сега съм я спряла. При нея спокойствието и добрите захари са много по-важни за момента, затова негативни емоции не искам да й предизвиквам. Но се надявах да си е в къщи още една година и вече от 6 да тръгне на предучилищна. Разчитам на това, че вече ще е доста по-пораснала и този период ще го е израсла. Ама сега вече не зная Rolling Eyes Много ми е притеснено. Вярно до Септември има доста време, но съм почнала да го мисля от сега.

# 230
  • Мнения: 3 698
Мерси за похвалите  Hug
Лора постоянно иска да играем на училище, да смята, да пише и аз затова се поддадох на интереса й , инициативата си е нейна и затова й е интересно, за нея си е игра Grinning.
Миме, мънички са и според мен за предучилищна  Confused и аз исках още една година да си играе на спокойствие Лора...
Все пак си мисля, че нещата ще са леко по-различни от ДГ и тази промяна може да хареса на Дари и да не плаче...дано, дано на всички им хареса Praynig .Объркващо ми е все пак, рано ми се струва, а и се опасявам, че като с всяко ново нещо нещата няма да са измислени добре и това ще се отрази на дечицата, дано греша  Confused .

# 231
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Ама те приеха ли предложението за задължителна ПГ на 5 г. Аз живея с мисълта, че не е прието.

# 232
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Ама те приеха ли предложението за задължителна ПГ на 5 г. Аз живея с мисълта, че не е прието.

Още не са, но какво може да очаквате от човек, чиито литературни познания се свеждат единствено до ранен прочит на "Винету" в 4-ти клас....

Не искам да отварям темата, защото ще ме баннат.

# 233
  • Мнения: 1 006
И на мен не ми стана ясно, дали това вече е прието. Струва ми се невероятно рано.  newsm78 Аз все още се чудех дали от 6 да я записвам, пък те от 5 вече  Crazy Thinking Thinking
Че то е догодина това??
Уф!

# 234
  • Мнения: 593
Струва ми се невероятно рано.  newsm78 Аз все още се чудех дали от 6 да я записвам, пък те от 5 вече  Crazy Thinking Thinking


Ох ужас.
Вчера точно бяхме на маса с едни българи, които са от повече време тук и едното семейство сподели, че изискват от децата на 4 години да познават буквите и да могат да си напишат името.  Shocked Предучилищната започвала на 3, а не както си мислех, на 4.
От Сиси все още нямаха такива изисквания, защото е ходила само 2 месеца и половина.

Но пък зависи, момичета... ако им поднасят материала под формата на игра и не ги натискат, децата схващат.  Rolling Eyes

Весела Коледа ви пожелавам и дано се сбъднат всичките ви мечти!  Hug

# 235
  • Мнения: 527
Весели празници момичета! Обикновено това, за което мечтаем не е сред коледните подаръци, но на Коледа стават чудеса ... Аз ви пожелавам коледното чудо да ви връхлети с пълна сила и да сте най-щастливи на света през следващата година! Пожелавам ви здраве на вас и вашите семейства, защото няма по-ценно от това! А, на малчовците пожелавам каквото са поискали от Дядо Коледа да го намерят под елхата! Приятна вечер!

# 236
# 237
  • Мнения: 3 356
Весела Коледа и от нас

# 238
  • Мнения: 1 006
къде сте всички?

Да се похвалим, макар че не е за хвалба, че днес за първи път бяхме на зъболекар...

Принцесата се държа удивително спокойно и впечатли всички, с търпеливостта, желанието да се излекува зъбчето сега на момента, с избора на пломбичка - Бяла, разбира се! и с готовността да дойде пак, когато се наложи или за профилактика...

Много съм горда и впечатлена от разумното си дете!

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ

# 239
  • Мнения: 1 698
Съкровище, честито Wink Миналото лято като ходех на зъболекар искахме да видим и зъбките на Дари, само да ги види зъболекарката, нищо повече. Дарена обаче затвори уста и под никакъв предлог не искаше да я отвори. Не ми се мисли, ако не наложи за пломба да я водя Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт