Юнчетата ни растат щастливи, умни, весели, красиви!

  • 62 272
  • 761
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 440
Здравейте, прекрасни юнски хлапета!

Благодаря за красивите пожелания за рождения ден на момчетата!

Да са ни живи и здрави дечицата!

Не усетих и аз кога минаха тези повече от 5 години. У дома си имам 2 големи момчета, които ме карат да се чуствам така, както никога не съм предполагала - горда, щастлива и обичана.

Целувам всички ви!

# 451
  • Мнения: 3 698
Честит Рожден Ден на двете ни Мелини и на Ивайла, да са здрави и мноооооого щастливи! Весел празник, мили дечица!

# 452
  • Мнения: 385
Здравейте мамита  Hug

Честити рожденни дни на любимите юнчета  Heart Eyes  bouquet Нека бъдат здрави и щастливи!

Не бях чела от доста време, та отделих половин час да наваксам.

Гледам имаме си юнче с нова сестричка, Tanya, честита ти щерка и от мен!!!

Изпуснала съм доста именни и рожденни дни! Честито Елита bouquet , честито и на Гого, Ивайла и Мели  Heart Eyes!

Хубавото, да пишеш юни месец тук е, че винаги целиш нечий рожден ден точно на деня:) Честит рожден ден на Яна много здраве и щастливо детство  Heart Eyes

Ники е добре, ходи на детска, не е от най-послушните. Събрали са се една банда момченца и на госпожите не им е никак лесно  Crazy . Имаме напредък, вчера каза, че цял ден не бил наказван  bowuu .  Мина на вълна контенурките нинджа. Беше много изненадан, че аз и татко му сме ги гледали като малки Simple Smile.

При нас текат ремонти. Боядисах си хола оранжев. Стана като бар, май не беше най-добрата идея Simple Smile. Като гледам как го даваме яваш-яваш и по-спокойно се чудя дали ще успеем да се нанесем до коледа  Mr. Green

Сънчо, ще ходите ли към морето? При нас се очертава началото на юли - Созопол. Ако някой ще ходи натам да пише  Grinning

Много хубава седмица ви желая и много усмивки!!!

# 453
  • Мнения: 3 698
Честит Рожден Ден на Яна, да е здрава, много щастлива, игрива и усмихната! Весел празник!!!

# 454
  • Мнения: 3 698
Рали, на нас едната стена в кухнята е оранжева, много си я харесвам  Grinning Ти съвсем се изгуби, ние след седмица сме на море, ще се разминем с вас...

# 455
  • Мнения: 2 768
Честит рожден ден, Яна     nbirthday   Много здраве и усмивки!

Ние ще почиваме от 8-ми юли в Албена .... отказах се от Турция тази година. Можем да отидем само в средата на юли, а тогава е твърде топло за там.

eria_r, ние последните години все на Созопол или Черноморец ходим. Градина е любимият ми плаж Heart Eyes Но, тази година решихме да променим малко и сега да си призная леко ти завиждам Simple Smile

# 456
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Честито на мушмуроците!

И ние мааме гащи в понеделник към гръцко. До сега през живота си никога не съм била юни месец на море !?!?!?! Обаче ще гледаме септември да завторим.

# 457
  • Мнения: 3 698
Вили, Честит Празник! Да ви е жив и здрав, много щастлив Ицко! Весел рожден ден и много усмивки!

# 458
  • Мнения: 1 698
Честит рожден ден на Ицко и от нас. Heart Eyes Страхотен празник с още по-страхотни подаръци. Hug

И ние се готвим вече за празника. Наближава, а Дари няма никакво търпение. Ще го празнуваме в съботата, че през седмицата е по-сложно.

И още нещо искам да ви питам, момичета. Някое от дечицата ще ходи ли на училище /не в ДГ/ сега от септември. Дари категорично отказва да стъпи в детската градина. Затова бях на родителска среща миналата седмица и я записах в училището. Лошото е, че 5 и 6 годишни ще учат заедно и по една програма. Излиза, че две години ще повтаря един и същ материал, а ако не искам, трябва да я запиша в първи клас от 6г, а на това не съм съгласна въобще. Много съм объркана и притеснена, защото тя не е готова за училище. Притеснява ме повече обаче, това че няма отделна група/клас за 5 годишните, съответно отделна програма за тях, а всичко е наедно.
Какво ще правите вие?

# 459
  • Мнения: 3 698
Миме, да ти кажа те всеки ден решават нещо ново  Rolling Eyes и се отказах да го мисля... ConfusedИначе ако до септември не измислят някоя нова "велика мъдрост" и е задължително, ще я дам в предучилищна от септември, не съм проучвала и не съм ходила да разпитвам...

# 460
  • Мнения: 2 768
Честит рожден ден на Ицко и от нас с Боян! Пожелаваме му всичко най-най хубаво  newsm67

Ние след малко отиваме да избираме тортата и да запазим места за партито в неделя  Simple Smile

Mimes, ние есента ще си продължим в детската градина, в която Боян ходи от двегодишен. Да си призная, това с предучилищната изобщо не ме притеснява, защото те още тази година имаха учебници по математика и български и ги учеха да смятат, да правят изречения по картинка и да делят думи на срички. По принцип според мен е по-добре най-късно на 3 децата да тръгват на градина. Много по-лесно се адаптират на тази възраст, а и по-рано и по-леко минават почти задължителния период на непрекъснато боледуване при първия контакт с много деца накуп.
А, дали в училището или в детската градина ще ходи на подготвителна група, не мисля че има кой знае каква разлика. Във вашия случай може би дори е по-добре. Така няма да и се налага в първи клас отново да се стресира поради смяната на обстановката - ще си остане на същото място със същите деца.
Това дори не е новост. Когато аз бях дете .... преди 26-27 години  Embarassed също имаше предучилищни групи в училищата и аз там ходех. Доколкото си спомням, на мен ми харесваше Simple Smile

# 461
  • Мнения: 1 698
Мама Светла, мисля че не разбра какво имах предвид. В детската градина ще си ходят в подготвителна група, после в училище ще са предучилищна и чак тогава първи клас. Не зная дали двете години ще се изучава един и същ материал /в ДГ и училище/, мен това ме притеснява най-много, както и факта, че ще кара две години предучилищна в училище, като ще зациклят на едно място, след като и двете години ще се учи едно и също. Защото в училище ще е така. Ей това ме дразни. Детето ми не е малоумно, че да повтаря годината. Недомислено е. Трябва да си има паралелки само с 5 годишни и такива с 6. А не да ги смесят децата. Както и материала да е подходящ за тяхната възраст.
Иначе съм съгласна на 100% да тръгне в подготвителна група. Време е вече, в къщи й е скучно, а и доста си я помързява Wink

п.с. Ние нямахме търпение и още в началото на миналата седмица поръчахме тортата Grinning

# 462
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Това потвърдена информация ли е, че сега ще са трета група (подготвителна) и после вместо четвърта в градината, ще трябва да карат ПГ в училище?
Аз разбрах, че просто децата които ходят на градина ще бъдат две последователни години в ПГ и тогава на училище 1 клас.

# 463
  • Мнения: 1 698
Аз за детската градина не зная как стои въпроса. Само за училище. Но явно нищо не е 100% сигурно още. Ще чакаме явно Септември месец, за повече яснота. Confused

# 464
  • plovdiv
  • Мнения: 350
Здравейте!
  Весело и щастливо детство на всички рожденици! Heart Eyes

И още нещо искам да ви питам, момичета...

Миме, пиша, за да те успокоя  Simple Smile Племенникът ми ходи две последователни години на подготвителна в училище, защото мразеше градината. Това се случи преди 5-6 години и тогава мама го уреди с връзки. Беше доволен и той, и тя. Започна да изгражда навици и се чувстваше по-отговорен.
 За материала ... мога да ти кажа, че детето ще гледа на него по един начин на 5 и по-друг на 6г. От опит споделям. Моят любим метод на обучение е точно този - да предлагам поглед от различен ъгъл, в различните години по един и същ проблем - така знанията остават трайни и осъзнати. С моите деца задължително им преподавам (по много забавен начин) целия материал от предходната учебна година. Затова те винаги започват новата учебна година уверено и със самочувствие  Peace Пожелавам ви щастливо прекарване в предучилищна група  Hug

Общи условия

Активация на акаунт