Юнчетата ни растат щастливи, умни, весели, красиви!

  • 62 226
  • 761
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 1 698
Ееее, тези летни вируси  Sad , бързичко да оздравяват всички болни  Hug .

Миме, щом Дари е щастлива от ваканцията всичко е наред  Heart Eyes

Ние онзи ден се завърнахме от море, беше приказно, спокойно, на брега имаше лек разхлаждащ ветрец, който не позволяваше да стане неприятно горещо, а водата беше с идеална температура, изобщо ...чудесно беше  Grinning Лора плува с дъска и не дава да я докосвам, много добре се справя ...Бяхме в Гърция и тя плямпаше на английски, поздравяваше, сама си поръчваше, общуваше си  Joy

Ето малко снимчици:
http://www.facebook.com/album.php?aid=21163&id=1000003687391 … &l=29eac00cbb
Сети, снимчиците са ви страхотни. Лъха приказно настроение, спокойствие и щастие от тях. А Лора е приказна кокетка.  bouquet Heart Eyes

# 526
  • Мнения: 2 768
Сети, много хубави снимки   bouquet Две прекрасни дами ..... и пак ми се приходи на море. Ние докато успеем да се организираме за Гърция лятото ще вземе да мине.

Нансен, вие също сте много сладки двечките   bouquet

Днес прочетох в "Труд", че задължителната предучилищна за нашите младежи се отменя .... Измененията щели да влязат в сила от следващата година, а тази да има само няколко пилотни групи.

# 527
  • Мнения: 3 698
Светле мерси за информацията, канех се пак да ровя по въпроса за предучилищната, защото всеки ден нещо ново ... значи да не се затормозявам  Hug

# 528
  • Мнения: 1 698
Аз също четох че се отменя. Сега вече като не е за дължителна мога да я пусна с чиста съвест  Mr. Green Сериозно, решила съм Дари да тръгне от тази година на предучилищна, защото има нужда да се среща с деца, да общува и играе. Като не иска на градина да ходи, тръгва на предучилищна. Сега колко ще сме редовни е друг въпрос, но ще гледам да не отсъства много дълго. Тази година ще е за социализация за нея, а аз да свикна че не мога да съм постоянно до нея и ще трябва да я "следя" от разстояние. Говоря за диабета. Но трябва да свикнем и двете с този режим, догодина да ни бъде вече по-лесно. Та така съм решила, ще видим какво ще стане. Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 27 авг 2010, 14:16 от mimes

# 529
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Миме, убедена съм че ще се справите успешно. Защото имате вътрешно убеждение и силно желани за това!

# 530
  • Мнения: 3 698
Побут темата  Joy
Миме, стискаме палци, много да й хареса на ученичката и много да ни се хвалиш после  Hug Heart Eyes Hug

# 531
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Айде бе, поразпишете се малко, ша вземат да ни закрият темата най-сетне!

# 532
  • Мнения: 35 960
юлките са по-зле от нас  Mr. Green

# 533
  • Мнения: 2 768
Готови ли сте за градината? Вчера с Боян ходихме на пазар. Това лято така се източи, че почти всички дрехи са му ужасно къси Confused Портрошихме се от обикаляне, а почти нищо не купихме  Sad
Пантофки - пълна трагедия. Щели да ги изкарат в края на месеца. Е, до тогава по чорапи ли да ходи  Confused Накрая намерихме в едно малко магазинче. Много светло сини са и вече си представям как само след седмица ще изглеждат захабени, но - това е положението.
Анцузи с нашия размер също само на едно място намерих и струваха 50 лв. Множко ми се видя и не взех  Embarassed Поне два ни трябват все пак ...
Дънки - и там пълна скръб. Още предлагат по-тънките летни модели. На всичко отгоре повечето са широки и къси ... Успяхме да намерим един чифт подходящи все пак. Окомплектовахме ги с подходяща блузка и се прибрахме безславно.
След няколко дни ще трябва да повторим упражнението.

Иначе Боян вече с нетърпение чака да тръгне пак на градина. Казва, че приятелите му от там вече много му липсват  Laughing

# 534
  • Мнения: 58
Готови сме, ами... На 15-ти с песен Simple Smile
Остана да му направя профилактичния преглед при личния лекар и е готов.

# 535
  • Мнения: 1 698
Готови сме, ами... На 15-ти с песен Simple Smile
Остана да му направя профилактичния преглед при личния лекар и е готов.

Май, май и ние така. Аз съм по притеснена от нея, мисля. ooooh!

# 536
  • Мнения: 2 768
Май, май и ние така. Аз съм по притеснена от нея, мисля. ooooh!

Миме, по-спокойно  Hug Ще видиш, че всичко ще е наред. Сигурна съм, че Дари ще се справи чусесно.

Ние може и да се окажем една от пилотните групи, за които предучилищната е задължителна от тази година  Confused В градината имаха пълна готовност още през юли и в момента статута на нашите младежи не е ясен. Ще видим какво ще ни кажат в сряда.

# 537
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
здравейте и от мен,много хубава темичка имате и аз сега едва я откривам....моя син също е 5 годишен и ни вълнуват едни и същи теми.Ще съм благодарна ако ме приемете тук сред вас

# 538
  • Мнения: 58
Честит първи учебен ден на всички дечица и техните родители!
На нас наистина ни е първи учебен, досега не е ходил по здравословни причини, и днес съм мнооого притеснена - как ще мине, как ще се държи, ще слуша ли, няма ли???
Не се сдържах и минах покрай двора на градината, имаше тържество и децата бяха насядали на столчета. Мернах Вили, седеше мирен и гледаше...
Нямам търпение да стане 5 часа да си го прибера...

# 539
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Момичета, виждали ли сте чорапогащници от дебелите някъде? Гледам, само тънки се продават още.

Луси е тука, гледа я свекърва ми, като вечер ми я прибира, че и аз и Емо тази седмица сме на черешата от работа. Събота ще я водим на нашите на вилата и ще поостане там до началото на октомври. Иначе е много пораснала:

Общи условия

Активация на акаунт