Юнчетата ни растат щастливи, умни, весели, красиви!

  • 62 238
  • 761
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 1 698
Момичета, благодаря ви за поздравите и тук, и във фейса. Много ми стана мило като видях пожеланията  Hug Hug Hug

Пожалавам си и тук ЗДРАВЕ за мъничето ми, това ще ме направи истински щастлива!

# 616
  • Мнения: 3 698
Датчик за осветлението - доста интересно, в новия апартамент ще имаме баня за деца и за възрастни, може би си заслужава да сложим и ние за Карина най-вече Thinking Скъпо ли е?
7-8 лв.

# 617
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Моята пералня е комбинирана със сушилня, и вероятно поради тази причина сушилнята не я използвам, защото наистина дрехите излизат  Sick

# 618
  • София
  • Мнения: 11 701
Мимес ЧРД!
Желая ти много здраве и много сбъднати мечти!
  bouquet

Съкровище моята сушилня е Аристон.Отделно ми е от пералнята,която също е Аристон.Май съм фенка на тази марка.
Доволна съм,но истината е,че не ми е основно средство за изсъхване.Ползвам я,когато имам нужда някоя дреха да изсъхне по-бързо.Особено след като направих гаф с едни мои дънки,които ги постесних  Embarassed.И тогава разбрах,че дънки с еластан не трябва да се слагат в сушилня или трябва да са на по-деликатна програма.
Иначе съм я купувала преди 3 години и когато се чудех какви пералня и сушилня да си купя ме посъветваха да не са в едно.И понеже имах място послушах този съвет.Не бих казала,че от сушилнята дрехите ми излизат  Sick.Обаче миризмата от омекотителя изчезва.
Дано съм ти била полезна.

# 619
  • Мнения: 1 006
Галенце, нямам забележки към Лора по въпроса, отлично си се справя от много време.

Сега остава да споделиш и технологията Crazy - или как по-точно обясни какво се прави и какъв да е резултата? Laughing Да не би аз нещо да бъркам? Thinking newsm78 Може и на лични.. bowuu

# 620
  • Мнения: 3 698
Галя, ами аз вече писах как аз съм я научила за най-лесно -с мокри кърпички /и след това вече ако реши с тоалетна хартия/, резултата е чисто дупе Simple Smile.Тя по принцип е много старателна и по-скоро ще изхаби повечко кърпички, но винаги всичко е наред, май не сме имали случай да не се справя.А тя Кали като си е у дома как е, единственото което ми хрумва е, да не би да й е неприятно в тоалетната на детската градина и да бърза, когато е там и бързането да й е станало навик...

# 621
  • Мнения: 1 006
 Twisted Evil ми май -май изобщо не иска да се опита.........
...........определено е от градината...........ама как да я мотивирам аз?

# 622
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 179
Радо твърди, че никога не е ходил да ака в градината, а и сега в училище. Гого - също.
Честно казано не помня кога се научи Радо. Гого продължава да крещи от тоалетната, когато е готов, ама той и носа си още не може да издуха...

# 623
  • Мнения: 1 698
Радо твърди, че никога не е ходил да ака в градината, а и сега в училище. Гого - също.
Честно казано не помня кога се научи Радо. Гого продължава да крещи от тоалетната, когато е готов, ама той и носа си още не може да издуха...
Хехе Ели, Дарена е същата. Като стане готова вика веднага. Но за сега предпочитам аз да я почистя добре, мисля си че тя няма да се справи сама.

# 624
  • София, център
  • Мнения: 3 455
По повод тоалетните и бърсането, това не знам дали го бях писала  Laughing

На море сме в Гърция, Луси сама си се обслужва, обаче като отишла в тоалетната се заключила, и не може да се отвори и с писъците си беше подлудила ресторанта до плажа. Когато ме намериха, за да я успокоявам заварих доста комична ситуация: тя, чисто мокра, от басейна е отишла директно в тоалетната, но без да си свали пояса, банския на коленете, течащ, тя цялата омотана в тоалетна хартия, като мумия (този № и в къщи го прави), неизбърсана и ревяща.

Сега може да се избърше, и ако бърза го прави, но ако се заиграе с нещо в тоалетната, защото винаги, особено за акане влиза с играчки, обикновено аз я вадя, и съответно избърсвам, но с мокри кърпи, които избягвам да държа в тоалетната, защото при всяко нейно посещение редовно, и също толкова мистериозно  Mr. Green изчезва по един пакет. Добре, че поне не ги пуска в тоалетната, защото на вилата и това беше направила, та се наложи да викаме ла*нарка!

# 625
  • Мнения: 3 698
Нана, голямо приключение  ooooh!

Аз онзи ден като се "заприказвахме" тук и бях питала Лора точно как се бърше и тя ми отговори "хубаво"  Laughing , а сега идва при мен и без да й искам отчет, явно се е сетила, че я питах и ми обяснява:"Сега аках, избърсах се с една мокра кърпичка, три салфетки и после още една мокра кърпичка"  Joy
Нашите кърпички си стоят в тоалетната, за да й е по-удобно, обикновено й слагам и едно малко пакетче в чантата, да си има занавън...

Ох, отплеснах се с тази тема за тоалетната  Laughing

Добро утро момичета,
днес тук изглежда доста неприятно времето, обаче Лора е щастлива, защото майка ми ще идва и направо няма търпение. Аз планирам излизане с приятелки в късният следобед, че при нас никой не помага и рядко се случва излизането без дете  Grinning.Тя Лора вече е голяма де, заедно си ходим по кафенца, но все пак...

А за балета, както вече писах, при Лора няма изисквания за облекло на репетициите, ето как са на репетиция в зала :
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs075.snc4/35106_138 … 534_4093419_n.jpg
...и навън:
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs299.snc3/28591_128 … 16691_29590_n.jpg
Удобно облечени. После ще скрия снимките, че са големички  Embarassed

Последна редакция: чт, 21 окт 2010, 20:19 от setony

# 626
  • Мнения: 1 072
Нансен, наистина трагикомична история Confused
Сети, страхотно си прекарва Лора - на това му казвам приятно занимание без вманиачаване Laughing
Аз пък вчера бях на среща с майките от април 2010 - 20тина мацки и бебета, голяма лудница Mr. Green Смътно си спомням, че си бяхме правили срещичка в градинката на НДК едно време  Grinning Позитивен ми е спомена, обаче без никаква конкретика... Остарявам явно Embarassed

# 627
  • Мнения: 3 698
Дени, моля те, не говори така...мисли за другите, които сме по-ГоЛеМи  Joy
Радвам се, че сте си изкарали хубаво на срещичката  Hug

# 628
  • София
  • Мнения: 2 686
Аз тамън да напиша, че не само Бубанича, а и Инес не е зле да се появи, и тя взе, че ме послуша.
А, да мръднем малко напред.
И Хотича май не се е мяркала отдавна.

Мимес, ЧРД, много много здраве и любов ти желая. Дано не ми е много голямо закъснението.

И понеже изникна идеята за среща дайде да се видим.
Ето, сега се сетих, че и Раличка отдавна не е писала - последния път нали бяхме в състав Рали, ЕлиТ, Хотче и Бети с корем.
На по един бирчок следващата седмица? Или е импосибле?
То и аз много завися от мъжо, но все някоя вечер ще успее по-ранко да си доди.

Нана, с твоята лудетина направо книга със смешни истории може да издадеш. Ама и добре ги описваш.
Май бях тръгнала да ти пиша за английския, но не го изпратих като че ли newsm78 newsm78

Ивайла е много доволна и щастлива, ходи с огромно желание, което за мен е от голямо значение. Учителката им е много свястна и симпатична, учат по някакви учебници на Оксфорд. Питай нещо конкретно, че аз май не мога повече да ти кажа. 8 деца са в групата, ходи 2 пъти в седмично по час и половина.
За BBIL centre имам някакъв спомен, че Алекс на Инес ходеше там. (Аli&Meli, прости, ако бъркам).

Иначе аз от известно време си блъскам главата на тема ясли и градини и съм тотално отчаяна. Излиза, че ако не успея да пласирам Калоян в ясла той няма никакви шансове за градина. Имам подадена молба в най-близката до нас ясла, но там ми поохладиха надеждите.
А и в тия ОДЗ-та не знам какви шансове имам, като нямам никакво предимство.
Общо взето си скубя косите от една седмица що не си подадох молба за ясла като беше на 5 дни да речем.
Е, не губя съвсем надежда, но се тюхкам.
Хайде стига толкоз, че следобедното спане на Калоян ще ми премине пред екрана.
Хубав ден.

# 629
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Бети, а кач пара е курса?

Общи условия

Активация на акаунт