Момчил си изгори ръката.....

  • 1 692
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 771
Какъв ли заек ще изкочи от храсталака ... Simple Smile Похвали и голямата грижовна кака и нея нацелувай Simple Smile Дано след време и Дияна е такава Simple Smile

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
Горкия мъник! Дано му мине бързо, че като знам изгорено как боли Cry Само колко е бил смел! И браво на голямата грижовна кака Hug

# 17
  • Мнения: 5 577
Горкото юначенце, милото...
Дано бързо се пооправи, а какта да помага и тя.

Дано Господ ни пази от такива събития  Praynig

# 18
  • Мнения: 2 792
 Аз също си мисля, че морската вода ще му бъде от полза, но все още не знаем в какво състояние е раната му, превръзката не трябва да се маха, така че на 2-ри, като отидем ще поразпитам, дали и кога можем да отидем Thinking
  Благодаря ви момичета, а пък цялата случка показва, колко е шарен живота, такова неприятно преживяване, разкри толкова положителни емоции Laughing

# 19
  • Мнения: 26
Браво на малкия герой и  на каката също. Напълно подкрепям bomboto за Костинбродския мехлем. През април докато гладех синът ми дръпна ютията и тя му падна на бузата. Ние също ходихме в Пирогов и ни мазаха с кафяво-червеното лекарство (какъв рев беше...не е за разправяне), но след 1 седмица по съвет на самите сестри от клиниката започнахме да мажем по няколко пъти на ден с Костинбродския мехлем. С него по приницип се прави превръзка, но на лицето не става... Сега вече почти не му личи белега. Аз също много често се горя на ютията или докато готвя и винаги имам в хладилника по една кутийка. Струва 5 лв. и всеки в Костинброд ще ти обясни как да намериш тази жена. Горещо ти го препоръчвам и бързо да се оправяте.

Общи условия

Активация на акаунт