Нови придобивки във вашата кухня! 3-та част

  • 116 703
  • 752
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 104
Мами,
Мисля да си купя готварска печка , че днес старата ми сготви най-обикновена манджица за около има няма 5 часа, загрява супер бавно вече е и старичка, на долно въобще не пече..
Ходих днес да се разгледам из Технополис, Техномаркет и прочие и се зачудих.. :Кое препоръчвате: да има ли вентилатор за разнасяне на топлия въздух докато се пече.?.Четох насам натам и има разногласия- че много изсушава самата храна, други пък казват, че са доволни и всичко става супер бързо благодарение на вентилаторчето..So.. със или без?
 newsm78

# 736
  • Мнения: 296
Въпроса не е толкова в бързото изпичане, колкото в равномерното такова. Като си завиеш тавата с фолио няма да се изсуши ястието. Категорично ЗА вентилатора.

# 737
  • Мнения: 5 462
Въпроса не е толкова в бързото изпичане, колкото в равномерното такова. Като си завиеш тавата с фолио няма да се изсуши ястието. Категорично ЗА вентилатора.
Peace

# 738
  • Мнения: 9 776
The_immortal_f, не пести пари за хубава печка. Все пак не е нещо, което се купува всеки ден. Твърдо "За" вентилатор съм и аз.

# 739
  • Мнения: 1 373
Да се похваля с моята последна придобивка. Дълго бленувания сервиз на Luminarc от 19 части + чаши за вино с черно столче.

http://media.snimka.bg/9750/025756251-big.jpg?r=0

Разкошен е сервизът! Със здраве да си го ползвате и само по хубави поводи!  Peace
За колко си взе сервиза, защото от понеделник в Кауфланд е на промоция за 48 лв newsm78

# 740
  • Мнения: 1 999
Здравейте, възползвам се от темата, да ви помоля да ми препоръчате пасатор? Марка, приставки...

# 741
  • Мнения: 685
Да, 30 см е дълбоко. Не се бях сещала за тези кошници.Ще проверя при нас какви размери се предлагат.
Харесват ми.
Благодаря !   bouquet

В JYSK има много. Аз си купих миналата година от там и за сега съм доволна.

# 742
  • Мнения: 721
Lilium , къде да видя промоцията за която говориш, за тези пари ще си купя още един  Laughing. Разгледах брошурата на Кауфланд, но не намирам подобна. По принцип има и други черно/бели/квадратни сервизи на по ниски цени, но те са на друг производител и са с по овални краища. И този беше на промоция-120лв, не вярвам да става въпрос за същия. Много ще съм се прекарала иначе  Thinking.

# 743
  • Мнения: 1 560
И аз бих си купила, ако е на такава цена още един. Ползвам го вече 3 години, много е здрав, виждала съм купичка да подскача на ръбчетата си върху плочките  и пак оцеля, и нямам нищо против да си направя комплекта от 12 части.  Ако действително има такава промоция моля ви някой да напише, защото нямам брошурите, а в сайта няма.

# 744
  • Мнения: 296
За захар и мед до кафе-машината тези:
 

За кафе - от същата серия.
И най-много  съм доволна от този - за кухн. гъба и гидорията до мивката:

Как не съм се сетила по-рано?!  Нищо, че пише лук...:Simple Smile)))

# 745
  • London, baby
  • Мнения: 800
Комплектът е този, но има и една голяма купа.

# 746
  • Мнения: 685
Комплектът е този, но има и една голяма купа.

Понеже обикалям за подаръци и на няколко места го видях за 160лв+, така че 120лв си е промоция.Simple Smile

# 747
  • London, baby
  • Мнения: 800
В Кауфланд сервизът струва 49,99 за 19 части.

# 748
  • Мнения: 685
В Кауфланд сервизът струва 49,99 за 19 части.

Моя грешка. Peace Имах предвид този на zllate, който  изглежда така: http://media.snimka.bg/9750/025756251-big.jpg?r=0. Simple Smile

# 749
  • Мнения: 721
Говорим за два различни сервиза. Показания от viessmanka по принцип е към 70.00лв, нормално да е 50.00 на промоция.

Общи условия

Активация на акаунт