Нови придобивки във вашата кухня! 3-та част

  • 116 788
  • 752
  •   1
Отговори
# 75
  • Countryside
  • Мнения: 11 660
Сиренце ,пускаш ли я в съдомиялната?
За каната Брита ли питаш? Да, пускам я, то си пише на самата кана, че става за миялна.

# 76
  • Русе
  • Мнения: 1 897
Имам същата белачка  Mr. Green И някои от кухненските бъркалки на тази фирма, много си ги харесвам.
Не,питах за белачката или въобще за иноксови прибори дали се мият в съдомиялна.

# 77
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Имам същата белачка  Mr. Green И някои от кухненските бъркалки на тази фирма, много си ги харесвам.
Не,питах за белачката или въобще за иноксови прибори дали се мият в съдомиялна.
Аз ги пускам  Peace

# 78
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Имам същата белачка  Mr. Green И някои от кухненските бъркалки на тази фирма, много си ги харесвам.
Не,питах за белачката или въобще за иноксови прибори дали се мият в съдомиялна.

За тях няма проблем, само алуминия се скапва много бързо и почва да цапа.

# 79
  • Countryside
  • Мнения: 11 660
Имам същата белачка  Mr. Green И някои от кухненските бъркалки на тази фирма, много си ги харесвам.
Не,питах за белачката или въобще за иноксови прибори дали се мият в съдомиялна.
Да, разбира се, всичко иноксово пускам в миялната, все пак е неръждавейка, като приборите.

Последна редакция: чт, 23 юли 2009, 10:52 от Сиренце

# 80
  • Русе
  • Мнения: 1 897
Благодаря за отговорите,момичета!И аз така си мислех,но реших да питам за всеки случай.

# 81
  • Варна
  • Мнения: 975
Запис в темичката,и за да не е само с "цоп и аз тук",да си покажа придобивките от миналата седмица,захарница и кана за чай и кафе със цедка.http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=13721444

# 82
  • София
  • Мнения: 1 341





Ето и моята последна придобивка - още не съм го пробвала.....


# 83
  • Мнения: 657
Момичета, имам два въпроса:подариха ми порцеланов съд с две гумени обвивки на дръжките, в който може директно да се пече във фурната. Доколкото знам е купен от Биг шопа. Дали тези гумени обвивки трябва да се махат като се пече или остават? Всъщност, те служат да не се опариш и би трябвало да си стоят, ама знам ли...
Вторият ми въпрос е къде във Варна мога да си купя малко кошче за боклук, да стои на кухненския плот, но да е метално, иноксово, като тези по-големите, които продават. Преди време видях едно, единствено в Биг шопа, но струваше 25лв и ми се видяха множко. Е сега и там няма.

# 84
  • Мнения: 214
ellia, рени55, да са ви честити! (не че знам какво е това на рени де, ама изглежда интересно...)
На мен ми пристигна днес това -
Много добре изглежда, дано и да е практично Simple Smile
Освен това си имам и новички 4 готварски книги. Хареса ми, че са някъква поредица и ще стоят добре подредени

А ако ги и отварям...

# 85
  • Countryside
  • Мнения: 11 660
На мен колекционирането на готварски книги ми е мания, имам дори на езици, които не владея, гледам картинките и им се радвам  Mr. Green  ooooh!

# 86
  • Мнения: 9 776
Момичета, имам два въпроса:подариха ми порцеланов съд с две гумени обвивки на дръжките, в който може директно да се пече във фурната. Доколкото знам е купен от Биг шопа. Дали тези гумени обвивки трябва да се махат като се пече или остават? Всъщност, те служат да не се опариш и би трябвало да си стоят, ама знам ли...
Вторият ми въпрос е къде във Варна мога да си купя малко кошче за боклук, да стои на кухненския плот, но да е метално, иноксово, като тези по-големите, които продават. Преди време видях едно, единствено в Биг шопа, но струваше 25лв и ми се видяха множко. Е сега и там няма.

За коша - в Метро съм гледала.

# 87
  • София
  • Мнения: 1 341




Eva Beva, Честита придобивка! Дано да ти е удобна, защото имах подобна стойка и я подарих - не можах да свикна с нея...
Трябва да я ползваш с двете си ръце....(това ме дразнеше).
Да ти поясня - моята придобивка е шприц с 5 накрайника.

# 88
  • Варна
  • Мнения: 975
Eva Bevaблагодаря ,честита придобивка и на теб.Ето и моите покупки от днес,порцеланова касерола и тавичка на Berg Hoff за печене.http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=13751778

# 89
  • Русе
  • Мнения: 1 897
ellia , много са хубави,да си ги ползваш със здраве! Hug

Общи условия

Активация на акаунт