Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 78
Ето ме и мен в новата тема, не че сколасах да прочета старата де  Rolling Eyes
Честит имен ден на всички именнички. Почерпката на Дорабела мнооооогоооо ми допадна, от кога ми се пиеше бейлис  Embarassed
Щях да ви покажа снимка как къпем набързо Поли в мивката в банята, ама се отказах, че нали е голичка и вече взе да ме гони параноята  newsm78 Затова ще покажа как заспива от време на време:

и една незспала снимка:

п.с. може ли и на мен паролките

# 16
  • Мнения: 236
Пис, не трябва ли преди месото да въведеш жълтък в пюрето?
Ричи, детето ти има най-невероятните очи на този свят.

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 786
Здравейте ,
Пис и ние сме така,на обед 11-12 часа ядем зеленчуково пюре,но си дояжда с мляко чак след час например.Към 16:30-17:00  ядем каша или плодово пюре и пак си дояжда млякото след час и режима е мазало  ooooh! С времето обаче всичко ще си дойде на мястото  Peace
Отивам да чета старите 2 теми,че много съм изпуснала  ooooh!

# 18
  • Варна
  • Мнения: 78
мерси Мама Пети  Hug

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Пловдивска среща-гореща в понеделник /20 юли/ в 12,00 часа,пред магазин Сани в кв.Смирненски

Последна редакция: пт, 17 юли 2009, 16:06 от Elfita

# 20
  • София
  • Мнения: 66
Аз много обичам кучета и котки, обаче откак забременях, съм станала доста страхлива от бездомните кучета. Все имам чувството, че може нещо да се случи.
#Crazy Това абсолютно все едно аз съм го писала!!!!!

Лара, доста мами ти бяха отговорили снощи....  Peace
А ние както казах бяхме на Дендрариума - точно срещу отбивката за Копитото /на пътя от Бояна/
Беше много много хубаво, макар че беше пълно с народ /в четвъртък  newsm78, а представям си какво е в събота/

# 21
  • София
  • Мнения: 83
Сори момичета и мерси на всички. HugНещо половин страничка съм пропуснала явно.Егати заплеса съм. Blush
Преди малко му дадох кашата на Хип, но беше много изгладнял и не и обърна внимание много ревеше.Дадох млякото да позасити и след това кашата, но н ему се услади много ще видим тия дни пак. Peace

# 22
  • Мнения: 140
Simple Smile ей, човек малко да излезе на разходка и пускате нова тема Whistling
Да ни е честита Flutter

# 23
  • Мнения: 529
Пис, дали пък не е готов да замени цяло ядене просто. Ако не му предложиш след час мляко, а се опиташ да изчакаш часа на следващото ядене, ще издържи ли  newsm78 Идеята ми е, че можеш да увеличиш малко дозата на пюрето и да не предлагаш мляко за дояждане. Ако пък държиш на млякото, да го добавиш в пюрето например  Thinking

Гейче, много е болезнено наистина, особено като сам си причиниш нещо. Аз така в една борба с моя мъж, ама съвсем съвсем на игра, даже почти любовна игра  Mr. Green си свих колената и си разбих носа сама, е няма такава болка и сълзи  Joy hahaha после иди обяснявай, че нямаш сестра, като ме питат кой ми разби носа и аз отговарям - ми сама с коляно, а хората не вярваааат  Joy

# 24
  • Мнения: 143
Една паролка ще ми прати ли някои?

# 25
  • Мнения: 10
Здравейте!Пак чета за  храненето и отново откривам че не съм мн в час CryУж все чета нещо и накрая......Не се замествало хранене с плодово пюре,а аз вече 10 дни замествам следобедното хранене с плодово пюре 125 гр и 100 гр  АМ.А колкото до кашите,педиатърката ми каза че задължително трябва да ги давам,но аз се притеснявам че доста се пълнее от тях и след като Бела изяде 1 кутия бананова вече не и давам.Но пък като чета че вс давате и се чудя дали да не давам и аз от време на време.При нас основния проблем е че се храним на 4 часа в по-големи количества,т.е. когато е само АМ по 200 гр,защото ако дам по-малко започват неистови писъци и докато не й дам още не млъква.Колкото до тази история с Тифани съм изумена,защото и мен леко ме дразнеше но не съм се усъмнила,а като споменах  на няколко пъти за писанията й на майка ми и тя без да е запозната изказа мнение,че според нея вс е съчинено и нереално.Някой ще ми изпрати ли новите паролки Peace

# 26
# 27
  • Мнения: 360
Гал  Joyмай голяма любовна игра е паднала.
Аз имамн едно въпросче към светата троица дето ходят в парка на Света Троица,няма ли да дойдете някой път на обща среща?те си знаят кои са да не ги посочвам. Hug
Пате и ти айде организирай  го Красунчо-бебунчо и ти да долазиш Mr. Green
Нещо нищо не казвате за ЮЖНИЯ?
искам и да питам аз давам вече 3 ден на Мая картоф,може ли следобед да и дам и малко плод или ще и дойде множко две неща да и въведа?не се консултирам с педито защото тя настоява да си я кърмя до откат.

# 28
  • Мнения: 360
А сега като се включи Яна и се сетих вчера се престраших да влезна в една втора употреба и каква рокля на H&M си купих за 7лева щях да падна.на другата среща ще се издокарам да ме видите.добре че пишете та и аз да се разровя,ми то било много готско за 100кинта мога целич гардероб да си сменя Hug

# 29
  • пак там
  • Мнения: 2 885
да се цопна и аз тук...

На Енчо температурата спадна, обаче си имаме обрив - по телцето, вратлето и муцунката основно. Доки каза, че било част от грипа, дето ни беше тръшнала, ама...  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт