Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
и при нас беше голяма жега и малката я пуснах по памперс само.

# 46
  • Мнения: 360
ша да ви благодаря за отговорите,начииии ша почакам искам първо и морков да и вкарам в менюто и после сладките неща.то живота не  е само сладак ми Mr. Greenмале ква съм гад мръсна.
разконспирираните,моля моля без детето ми реве,дръм дрън,всичките плачат и се цупят ама ко от туй,айде организация и в центъра.няма да ви са мола я Naughty Hug
Тони мнооооого сладък Крисито Hug
Дарима пробва ли да си сготвиш косата с чесънче Mr. Greenмойто мъж ми викаше че съм любимото му чесново хлебче като си лягахме и аз бях прясно изкъпана ooooh!
Кремъчке всички ви завидяхме Hugнапалувайте се и за нас.
Сватя много те моля да внимаваш  с инструмента на зетя,така де и аз един ден на внуци искам да се радвам Laughingда го цунеш милия от нас  с Мая че много му е дошло на детето днес  love001 hug Two Hearts txtloves smile3541
Рися и вие да се оправяте Hug
айде лека ако се сетя за нещо важно пък може и не толкова важно пак ще цъкна  bouquet

# 47
  • Мнения: 67
Еи сега влязох да нагледам малкия и как го сварвам
ето и вече как си "пием" сока

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Тонита,голям е сладурко

гледам чашка с накрайник си взела-пие ли от нея малкия или само се лигави

# 49
  • Мнения: 67
Где пие ,где не пие Mr. GreenКато му я дадох за първи път си изпи сока за секунди, докато не разбра ,колко хубаво се чешат венците на нея и сага тази процедура трае по-вече ,Ама май не случих много на чаша, защото винаги остава сок и както и да му я въртя и накланям не може и не може да стигне до "цивката"

# 50
  • Мнения: 95
m@m@,пълна ти е кутията..искам да  да ти пратя новата парола...аз сега я получих за албума...изчисти си кутията Hug Hug Hug

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
TONITA 6 ,днес и аз купих същата.значи и аз съм се набутала  Joy

поне венците да чеше-бива.да не плаче малката

Деси,прати и на мен за албума

# 52
  • в гората
  • Мнения: 25
 Почистих  Mr. Green  Peace

# 53
  • Мнения: 95
Момичета днес ни сложиха третата ваксина Peace
Педито или е откачил или беше пиян,..каза ми  да давам местно пюре всеки ден и по едно зеленчуково,а вечер каша....да кърмя само сутрин Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ShockedАз хич няма да го слушам това е лудост newsm78 като се върнем от България ще го сменям,то бива ама това беше абсурд
Отивам да кърмя.......до след малко Hug Hug Hug

# 54
  • Пазарджик / London
  • Мнения: 18
моля някоя мама  някой да ми прати паролките

# 55
  • Варна
  • Мнения: 78
Малко лично ама да питам Tonita - майка ти случайно да се казва Дарина? Нещо ме гложди от няколко дни, та днес викам да питам  Confused

# 56
  • Мнения: 67
Малко лично ама да питам Tonita - майка ти случайно да се казва Дарина? Нещо ме гложди от няколко дни, та днес викам да питам  Confused
Да Shocked

# 57
  • Варна
  • Мнения: 78
знаех си Simple Smile Аз съм Камелия
Света е малък..... Ще пиша лс да не спамим тук

# 58
  • Мнения: 67
 Божеее, чак сега видях ,че пише че си от Варна ,колко малък е света Hug

# 59
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Може ли и за нас паролката на лични?

Общи условия

Активация на акаунт