Отговори
# 60
  • Мнения: 2 784
Гейче, много е болезнено наистина, особено като сам си причиниш нещо. Аз така в една борба с моя мъж, ама съвсем съвсем на игра, даже почти любовна игра  Mr. Green си свих колената и си разбих носа сама, е няма такава болка и сълзи  Joy hahaha после иди обяснявай, че нямаш сестра, като ме питат кой ми разби носа и аз отговарям - ми сама с коляно, а хората не вярваааат  Joy
hahaha hahaha hahaha
Тъкмо се бяхме преместили и съседите ни клюкареха, че си бием детето, защото и по него време ревеше нощем. Имаме едни стари столове, с пречки. Та Калина се кълчи нещо върху стола и се изхитри да падне и да се захлюпи с него на пода. Удари се, плака, аз се карах, а на бузата и цъфна синина от пречките, която поразително напомняше пръсти, все едно е от шамар. На другия де сме навън и Калина се оплаква на една баба, най-голямата клюкарка в блока, че има синьо. "Аууу, от какво е?" ,пита онази, а чавето ме поглежда плахо, защото още помни, че съм и се карала, дето се е кълчила на стола и казва тихо:"Ами, паднах от стола..." Онази такъв поглед ми хвърли! Смених си няколко пъти цвета и се усетих как обяснявам ситуацията, ама не ми повярваха, де. Преди време като вървеше рекламата за децата, жертви на домашно насилие с мъжо се шегувахме, че ако само по синините се познава, че си тормозиш детето- ние ще сме първи в затвора. Калина всеки ден се прибира с нова бойна рана. Миналата седмица на градината се изхитри да си ожули гърба, падайки от някаква катерушка и да си посини кокалите от едната страна на таза.
Гея, бързо оздравяване! Много боли- аз за щастие не съм си чупила, но си пресрещам често пръстите. Sad
Днес, докато се натуткаме стана 12 часа, излязохме по най-голямата жега. Уж вървяхме по сенките, ама най-накрая стигнахме само до майка ми, хапнахме, наспахме се и продължихме разходката след 17.30 часа. Толкова неща щях да правя днес, а нищичко не свърших.  Cry  На всичкото отгоре на половината път към къщи Ралица се разрева неутешимо, а Калина взе да мрънка, че джапанките са и направили пришка ("мамо,имам пишка на клака"  Mr. Green ). Та метнах дребоса в кенгуруто, а каката в количката на бебето (добре, че сме с летния кош) и потеглихме. Ако знаете как ме гледаха хората.  Калина си е големичка вече, а количката не сме я ползвали, откакто беше на 1,5-2 г. Ама какво да правя, да ги оставя да реват и двете ли?! Криво- ляво се домъкнахме до дома. Утре го дават още по-горещо. Пак ще излизаме следобед явно. Tired

# 61
  • Мнения: 226
Можели и на мен паролка  Praynig

Рися, все се каня да те питам. Случайно да четеш научна фантастика?

# 62
  • Мнения: 5
И на мен и на мен паролките,моля Praynig

Много сладки всички бебчовци
toni_83  Малкия Криско вече шофьор!Да го изядеш.
Darima много е сладка малката бонбонка!
Честит имен ден на всички празнуващи!
 

 

# 63
  • Мнения: 6
Здравейте и от мен.Не съм писала отдавна,едва успях да наваксам с четенето,остана още малко от старата тема.
Потресена съм от мистерията Тифани...напрво думи намам.
Някой питаше за кашите,аз давам следобяд,като слагам в оризовата на Нipp 2-3 лъжички плодово пюре,за да я хапва иначе не става.
За жълтъка,педито ми препоръча по 1/4 два пъти в седмицата,после на 6 мес.по 1/2 2-3 пъти и през ден пюре с месо.
За марките пюрета реших когато да давам зеленчуково да е или домашно приготвено/докъто има пресни зеленчуци/или Ганчев,а като дойде време за месни да започна с Нipp,пък после ще видим..
За падането и ние днес се отчетохме,направо се побърках от ужас,още повече,че след това заспа в необичаен за него час,но слава богу после се държа нормално.Каката ми беше толкова палаво бебе и нито веднъж не я изтървах, а сега се издъних,но...какво да се прави старост-нерадост,преди 4 год.съм била по-добре с рефлексите Embarassed.Днес го сложих от вътрешната страна на спалнята,до стената,а аз дрема от външната и както съм зяпала сериала,съм задрямала за секунди, събудих се от плача на Вики. В първия момент не мога да го видя и да асимилирам какво се случва,а той милия реве,та се къса,захлупен по очи.Опипвах му главичката,огледах го по тялото нищо не видях,Дано не се повтаря.
Ако може паролата за албумчето,че макар и рядко, мятам там по някоя снимчица.  bouquet

# 64
  • Мнения: 649
запис, повече от мен утре.

Много умора, много жега и много ми се спи  Joy

Пак избягахте по тъча с тая среща в Южния.   Wink

# 65
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 864
Ох, благодаря ви Hug Целия ден ме боли и изтръпва и нагоре по крака. Все съм се удряла и пресрещала пръсти, ама така не се бях скопосвала Cry Сега ми е син пръста и боли, не мога да ходя като хората, а Алекс днес се опитва непрекъснато да скача по него #Crazy
И да ви се похваля какви готини снимки спретнах на брат ми за сватбата ето тук Mr. Green

# 66
  • Мнения: 649
Гея, много кофти това с пръста . Дано бързо ти мине, че с тия диванета вкъщи бая ще с еозориш.

А снимките ти са много хубави. Това хоби ли ти е или се занимаваш професионално.

# 67
  • Мнения: 192
Гея, страхотни снимки!  Peace
Бързо и леко възстановяване ти желая!  Hug

# 68
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 864
Деси, хоби ми е Grinning
Благодаря ви Embarassed

# 69
  • Мнения: 356
От сутринта та до 9 и половина бяхме навън.Едвам гледам.Затова само се записвам.Успях да ви почета докато бях в майка но ще пиша утре!Сега само да кажа на Ганич,че снимките са великолепни  Hug И разбира се бързо да се възстановиш,мила!

А Белослава днес беше добре така че спирам да се притеснявам за падането  Wink

Лека и спокойна вечер!

# 70
  • Мнения: 360
ехо и после били недоспали и преуморени Mr. Greenя се пребройте колко сте на балкона и аз и аз.
айде мацки лека нощ от мен и марш по леглата че и утре ще бутате колички Hug
и аз понеже съм клюкарка ще ви изпортя на другите до кога висите
wondertedy7, alximika, Marina7711, pippeg, babyboy, naiema, 4erveno6iika, Geia, cutesmallcat, ^desika^, Жълтият Ламтурник, foxy81, galia&ema, iri_is и Joy

# 71
  • Мнения: 24
Муууууууууууууухахахахахахахахах smile3532 имали сме си клюкарка в отбора  Joy

Момичета да ви питам дали има нещо универсално за всякакви гадини  newsm78 , че току що видях в кухнята някаква огромна и много гнусна стоножка  Sick

# 72
  • Мнения: 226
Ами незнам дали има такова, но и аз сега се страхувам да ползвам отрови заради Влади. Иначе ползвам нещо, което се пуска с глас:
-Миткоооо, паааяяяяк ( стоножка, пеперуда и всякакви други гадини)  newsm43 newsm43 newsm43
Действа безотказно smile3521
 

# 73
  • Мнения: 2 784
Теди, ние пръскахме с Айкън. Една ампула са разрежда в 4 л. newsm78 май беше вода и се пръска долу по ъглите и первазите, по балконите, тоалет, баня и стълбищна площадка. Мори всякакви студенокръвни (ако имаш рибки или някакави екзотични гущери, напр. ще е проблем), безопасен е за малки деца и домашни животни. Само, като напръскате, трябва да се остави отворено да се проветри няколко часа. После метеш трупове, защото гадините излизали да умрат на светло. А иначе си го предават една на друга и се морят взаимно.
Алхимика, клю-клю първа поща... smile3534

# 74
  • Мнения: 24
 Тенк ю Цвети newsm20  ще го потърся това , че вече ми писна от гадини  Rage

Общи условия

Активация на акаунт