Клюки(щастлива,тъжна днес) 4

  • 10 491
  • 230
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 172
Благодаря за пожеланията.Аз лично може би защото вече се напатих не вярвам в тези понятия като щастлив семеен живот-нещо не ми се вързва като словосъчетание.Чак ми стана жалко като го написах...а и не само сега.На сватбата като ги гледах също се натъжих на няколко пъти...дори се разплаках.Защо вече не вярвам в любовта???...а толкова ми се иска-толкова силно съм вярвала,че я има и сега ми е трудно да преглътна истината.

# 31
  • София
  • Мнения: 3 648
Аз пък като видя хората да се женят, направо ги съжалявам. Навремето така ми ставаше гадно по свадби и се натъжавах много, после повярвах, че е възможно да срешнеш човека и да бъдеш щастлив "докато смърта ги раздели". До скоро беше така. Сега съм пак на изходната позиция.
Моя мъж просто неможе да се примири със ситуацията - аз се справих по-бързо от него. Просто приех идеята, че е приключил с нея и така. Той, обаче, не иска или не може да приеме, че не искам да съм с него. Очаква да искам да прекарвам време с него, да излизаме и пр. и се очудва като не искам. Тази вечер децата ги няма в къщи и аз също не останах - няма какво да правя там, с него ли да да стоя?!

# 32
  • Мнения: 9 990
Вени, не се учудва мен ако питаш.Просто опитва, търси път към теб, иска му се всичко да е един сън и да се събудите и двамата и всичко да е както преди.
Пък аз харесвам сватбите.Мило ми е.И искрено се радвам и пожелавам Наистина  споделен семеен живот. HugНикога на младоженци не хвърлям репликата-за кво ви е, само ако знаете какво ви чака и т.н.Каквото си го направят-такова...  bouquet

# 33
  • София
  • Мнения: 1 254
Лято, щом така се случва, значи явно не той е този, когото търсиш. Не може да ти казва, че си любовта на жовота му и да не иска да направи нищо повече... Както ти го казва това, така сега като се разделите (ако вече не е станало окончателно), ще минат 2 месеца и той ще се ожени за някоя девствена госпожица, нищо че по принцип не е готов за минаване на следващото ниво. И ако искаш да знаеш, и аз имам нова рокля! Simple Smile

Аз изпратих в събота детето при дядото и тази седмица съм сама и вече започва да ми е скучно и да ми липсва някой, който да ми се катери по главата... Ще се отдам на мързел основно, ето днес станах преди малко..

За сватбите - и аз ги харесвам и си мечтая да се оженя някой ден. Струва ми се едно такова особено романтично. Искам бяла рокля и малко гости. Ама като гледам половинката какъв ми е, май ще трябва аз да падам на колене и да предлагам.. Да ви кажа - гаджета сме от 5 месеца, но се познаваме и сме много близки от година преди това. Аз от 2 месеца насам му обяснявам, че го обичам, а той на мен нищо не ми казва, но аз си усещах през цялото време, че ме обича. И чак вчера ми е казал, че ме обича и то така едвам едвам.. Grinning Grinning Ама пък аз бях много щастлива и доволна!

# 34
  • Мнения: 1 912
Благодаря за топлото посрещане  Hug
kiki_andr , да им е честит семейният живот, да се обичат винаги така, както сега   bouquet
Днес слушах една песничка, която и преди съм слушала, но се замислих колко е верен текста http://vbox7.com/play:d19eb922 поздрав за всички!

# 35
  • Мнения: 1 507
Здравейте!
Щом предният ми пост ви е натъжил, няма да ви описвам развръзката. Беше изключително драматично, сълзливо, филмово и красиво. От вчера съм 26 годишна, млада, прекрасна и необвързана Heart Eyes. Сърцето ми е тъжно, но ще мине.
Сега ми предстоят терапии - "Клин клин избива", "Обади се на приятел", "Изкарчи парите - напълни гардероба" и т.н. Тук е моментът да кажа, че имам най-невероятните приятели в целия свят и толкова ме обичат и подкрепят! В нито един момент не ме оставят сама, постоянно ми предлагат помощта си, присъствието си, винаги имам поне по едно рамо, на което да поплача. Страхотни са наистина, дано ги заслужавам.
Детенце замина за месец и хем ми е тъжно за нея, хем се радвам, че няма да е тук, докато се поосъзная. Сега не ми се ще да реагирам според някакви норми, като ми се реве - рева си, като превъртя и почна да се хиля без причина - това правя. Но не искам тя да ме гледа така нестабилна, така че е добре, че тя ще се забавлява, докато аз се връщам към нормалността Grinning.

С гаджето ми останахме в чудесни отношения. Разбрахме се да се виждаме, чуваме, помагаме. Казахме си много мили неща на финала. Обещахме си, че всичко ще е наред. Признавам си, че някак чакам телефонът да звънне и той да ми каже, че е готов за всичко с мен. А пък това няма как да стане, но и с тази мисъл ще свикна.
И като цяло, този път май постъпих зряло (макар и малко сълзливо). Ще видим де...

# 36
  • София
  • Мнения: 3 648
Л Hugято и моята подкрепа ти пращам. Бъди спокойна - каквото има да става ще става и нищо неможе да го спре. Понякога трябва време за нещата и знам колко е трудно да минават дните. Аз самата нямам нерви да чакам, но като време разбирам, че времето си е нужно в много случаи. Да беше и мъж ми го разбрал - на друг хал щяхме да сме.

# 37
  • Мнения: 2 011
Лято, и аз те подкрепям! Hug  bouquet
Не се притеснявай, че е било малко сълзливо ....и тези твои смени на настроения ще отминат ! Важното е да не униваш а да погледнеш с нови очи ....Хмммм на 26 годишна и свободна!!!! На 26 годишна  готова за подвизи !!!   bouquet  bouquet

# 38
  • Ispania
  • Мнения: 4 484
Лято Hug Hug Hug Hug Hug
Радвам се ,4е поне се 4увстваШ горе долу добре Hug

# 39
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 412
 Лято, имаш и моята подкрепа и прегръдка! Хубаво е, че в общи линии го приемаш нормално, дет се вика узряваме бавно, неусетно почти ...  Grinning

# 40
  • Мнения: 1 507
Е@а си, какви сте яки Hug

# 41
  • Мнения: 2 011
Аз пък днес съм малко объркана, възмутена ... чак не знам какво да си помисля....Става дума  за една майка .... ( бившата жена на моя мъж) ..
Аз ли нещо съм не в ред ...или тази майка си е просто НЕмайка ...  #Cussing out #Cussing out #Cussing out За пореден път се убеждавам колко е шарен Светът ... и за съжаление има такива жени !!!! Толкоз съм бясна , че не мога да говоря даже !  #Cussing out #Cussing out #2gunfire

# 42
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 412
stelsi77, дай подробности де!

Ето, аз веднага споделям какво ме ядоса днес - на 24 Георги е канен на РД в едно клубче и майката ме помоли да и кажа дали детето ще ходи или не, аз съответно, понеже трябва да мисля за всичко се обаждам на баща му да ми каже дали ще го взима (този уикенд пропусна и Георги ми опява), като му обяснявам ситуацията, а той ми казва, че не можел сега да ми каже, викам добре бе, а кога можеш - ми не знаел! И за тази седмица така - ще взимаш ли Георги - ми не знам, ще ти се обадя! И накрая не се обади (тука следват множество нецензурни многоточия). И се ядосах, ми не може така - връзва ни с детето да висим да го чакаме и дефакто ни прецаква всички планове, да не говорим колко отвратително е като му кажа на Георги, че не знам дали баща му изобщо ще дойде. Накарах му се по телефона едно хубаво, ама дали ще има ефект (поне временен) не се знае. Вече взе да ми писва да се опитвам да го накарам да бъде баща на детето си. То тва не е от днес или вчера, ба мааму - накрая ще взема да спра да го търся, да си дава парите и щом смята, че това е достатъчно, ми да ходи на майната си! Уф, много се дразня и много дълго стана, пък дори не ми олекна, ама аз да си кажа -тъкмо се бях зарадвала, че нещата се бяха понаредили в това отношение и ето - старата песен на нов глас.

# 43
  • Мнения: 6 444
Здравейте,сладурки!  Hug

Лято,твоие постове прочетох по-подробно и хем ми е мъчно,че и този път не се е получило,защото както описваш нещата са били прекрасни...Но щом не е станало,значи не е трябвало.Възхищавам се на висока вдигнатата ти глава!!Браво!Рокли,обувки,мъже!  Mr. Green

За предложението за брак-тя историята не е много сложна.Съвсем от скоро съм с това момче,но той е вече повече от сигурен,че иска да се омъжи за мен.И така...Въпросът е,че нито искам да се омъжвам,нито искам нещо толкова сериозно на този етап.Просто имам нужда да си почина от сериозно мъжко присъствие.Но от друга страна ми е приятно да споделям с него,да бъда в неговата компания...Знам ли,объркана съм доста.
Не ми харесва,че намирам и много неща от БНД в него...

Ех,че ме върнахт няколко километра на запад.  Laughing
Аз влязох да ви се похваля,че с Алекс си печем дупенцата на морето и ни е много готино заедно!
Морски прегръдки за всички!
Тези дни ще сваля снимки и ще ви покажа.

# 44
  • Ispania
  • Мнения: 4 484
Моми4ета Hugедна голяма от мен  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Лелелеееееее ПАТЕ,на теб и брак са ти предложили.....хахахаха,на мен на времето ми го предложи 4овек който не исках,пьк сега този дето искам не иска и да 4уе Joy,да взема да се вьрна при онзи дето ме искаШе Laughing Laughing Laughing


Лято Hug Hug HugКолко ти се радвам да знаеШ Wink,искам и аз да сложа една нова рокля....оба4е с този ханШ Rolling Eyes..... да ви кажа оба4е ,4е от както родих до сега сьм отслабнала 44 кг,голяма гордост Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт