Любовна градинка в София

  • 3 381
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 943
е,като че ли живеем в 10 милионен град с 400 парка.  newsm78
Пробваш в Борисовата градина , пробваш там в другите,които са постнали (2-3) и готово, вече ще знаеш.
Мисълта ми е ,че няма голям избор.

Ходете на Витоша

# 16
  • Мнения: 2 448
Изобщо не мога да си представя романтична разходка в градски парк за съжаление.  Confused
На такова място бих се разходила с удоволствие, но не съм виждала подобна прелест на живо.

# 17
  • Мнения: 33
Леле pasinet това е уникално място  Shocked Чак и на мен ми се прииска романтична разходчица до там Praynig

# 18
  • Мнения: 12 677
Изобщо не мога да си представя романтична разходка в градски парк за съжаление.  Confused
На такова място бих се разходила с удоволствие, но не съм виждала подобна прелест на живо.

Хич не ми е романтично. Много изкуствено ми изглежда. Къде е?

# 19
  • София
  • Мнения: 2 623
Изобщо не мога да си представя романтична разходка в градски парк за съжаление.  Confused
На такова място бих се разходила с удоволствие, но не съм виждала подобна прелест на живо.

Хич не ми е романтично. Много изкуствено ми изглежда. Къде е?

Може да изглежда изкуствено, но по-добре така
отколкото да се риеш в боклуци, да седиш на строшени
пейки и през 2 метра да настъпваш кучешките лайна
на простаците - стопани !
Може с последното да обидя голяма част от съфорумското
общество, но за мен всеки който оставя любимеца си да дриска
където му падне е простак  Naughty

pasinet, много е красиво  Peace

# 20
  • Мнения: 448
Това за домашния любимец е вярно. Но едва ли можеш да спреш едно куче да се изака където желае, освен ако не го разхождаш с памперс. А и не съм видяла някой стопанин да чисти акото на животинчето си.
Наистина много красиво място беше това, pasinet. Ама ми трябва нещо в София...
Май ще бъде Витоша. А отзиви за Панчарево има ли?

# 21
  • Мнения: 3 447
За мен беше Борисовата градина, тогава Паркът на свободата. Малко по-нагоре от Езерцето с лилиите. Ех, младост.
И беседката, и беседката  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2 448
Изобщо не мога да си представя романтична разходка в градски парк за съжаление.  Confused
На такова място бих се разходила с удоволствие, но не съм виждала подобна прелест на живо.

Хич не ми е романтично. Много изкуствено ми изглежда. Къде е?

И аз бих искала да знам къде е. Пуснах снимката с надежда, ако някой знае да ми каже. Пали ме беше поздравила с тази картичка, вместо с букет за рождения ми ден и много ми хареса, но идея нямам къде е тази красота.
И да, аз обичам такава природа, облагородена от човека, а не дива пустош или пък както каза jullianna  счупени пейки и кучешки лайна.  Sick

# 23
  • Мнения: 621
Grinning Ама ние нищо лошо няма да правим.

е,че кой казва,че е лошо да го правиш в парка newsm78 Joy

# 24
  • Мнения: 2 196
За мен беше Борисовата градина, тогава Паркът на свободата. Малко по-нагоре от Езерцето с лилиите. Ех, младост.
И беседката, и беседката  Simple Smile
И като се заусамотявахме...къде ме върнахте значи. Crazy

# 25
  • Мнения: 4 586
Изобщо не мога да си представя романтична разходка в градски парк за съжаление.  Confused
На такова място бих се разходила с удоволствие, но не съм виждала подобна прелест на живо.
Баси кича, няма да ми стане нищо на толкова подредено.
По добре на пода, на турския килим.
И децата в една категория с алкохолиците и наркоманите. Баси любопитните копеленца, те пък кво търсят в парка.
Не може ли да си платите на полицаите да ви отцепят един район за два часа?

# 26
  • Мнения: 14 654
Панчарево и Витоша нито са в София, нито са в градинки.

# 27
  • Мнения: 448
И децата в една категория с алкохолиците и наркоманите. Баси любопитните копеленца, те пък кво търсят в парка.
Не може ли да си платите на полицаите да ви отцепят един район за два часа?
Не, просто не е удобно ако градинката е пълна с деца да се натискаме пред тях. Нито е гот в най-интимния момент да се появи някой пиян залян и да досажда. Както и да е, явно в София няма градинка за целта.

# 28
  • Мнения: 448
Панчарево и Витоша нито са в София, нито са в градинки.
Знам, добавих го по-късно. Никой не ми казва градинка в София просто..

# 29
  • Мнения: 2 448
Баси кича, няма да ми стане нищо на толкова подредено.
По добре на пода, на турския килим.

Нормално е за един индианец да се чувства кофти на подобно място. Дори се учудвам, че и килим предпочиташ.  Laughing

Никой не ми казва градинка в София просто..

Явно защото няма такава подходяща.

Общи условия

Активация на акаунт