Хоби превърнало се в малък бизнес???!!!

  • 35 268
  • 94
  •   1
Отговори
# 45
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Рони, поздравления за хубавия сайт!
Да, точно нещо такова имах предвид, но с повече хора в него.

# 46
  • Мнения: 13
Рони, поздравления за хубавия сайт!
Да, точно нещо такова имах предвид, но с повече хора в него.
Да ти кажа че в една друга тема с момичетата имаме същата идея, и целта е не да се конкурираме,
а да си създадем място където да творим, макар и виртуално, да си създадем общество и да печелим разбирасе.
Мисля че ако се навият повече хора ще е по забавно и шанса да заемем място в интернет пространството
е по-голям.  Hug
Какво ще кажеш, твоята идея нещо подобно ли е Rolling Eyes

# 47
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Много сте прави, че заедно се продава по-добре.
С тази идея направихме сайт.
Засега обаче изглежда, че повечето ни потребители не им е на дневен ред да продават.

Последна редакция: нд, 21 фев 2010, 14:26 от Дивиана

# 48
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Рони, поздравления за хубавия сайт!
Да, точно нещо такова имах предвид, но с повече хора в него.
Да ти кажа че в една друга тема с момичетата имаме същата идея, и целта е не да се конкурираме,
а да си създадем място където да творим, макар и виртуално, да си създадем общество и да печелим разбирасе.
Мисля че ако се навият повече хора ще е по забавно и шанса да заемем място в интернет пространството
е по-голям.  Hug
Какво ще кажеш, твоята идея нещо подобно ли е Rolling Eyes

Абсолютно. Не става въпрос за конкуренция - всяка от нас има уникален почерк и за всяка има място. Мен обаче хич ме няма в бизнес делата, затова предпочитам да творя, а някой друг да движи бизнеса Wink И всичко да е оформено по закон, че да не ни подгонят...

Арт мама, знам за домошар, но май напоследък в него няма много движение. Ще се отбия, дано и другите се навият.

# 49
  • Мнения: 1 280
Къде са бизнес-дамите,темата се скри някъде назад и аз да я побутна...  Hug   С какъвто и бизнес да сте се захванали,особенно  занаятите...сега е страхотно време за творчество и продажби..идва Коледа,преди това и други празници..после януари е малко тихо във всеки бизнес,така,че действайте ! Сега е момента да се преборите със страховете си  и да покажете какво можете. Я каква съм агитаторка! Поздрави на всички..и не спирайте да преследвате мечтите си! Hug

# 50
  • Мнения: 4 369
Преди няколко месеца,едно момиче направи сайт АРТ ПАЗАР,но нямаше голям интерес от страна на купувачи.Много малка посещаемост,явно по някакви начини трябваше да се популяризира.
Преди това бях се регистрирала в ДОМОШАР,но нещо не можех да публикувам и трудно се оправях,затова и се отказах.
Иначе  идеята не е лоша  Peace

# 51
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Mery_poppins1, популяризирането иска пари, умения и общи усилия.
Съотношението е индивидуално, но се искат и трите. При нас в момента липсва интерес от страната на занятчии и любители.
В Domoshar.net пуснахме малка серия публикации за писането и маркетинга.
Можеш да погледнеш в "Новини".

# 52
  • Мнения: 30
mery_poppins1 сега разбирам защо си писала в профила си че си творческо торпедо в свободното си време, прекрасни неща си направила , много ми харесаха всички кукли  Wink

# 53
  • Мнения: 155
Ох, това с интернет е малко трудно според мен, защото повечето от нещата, които правим си губят половината от красотата на снимка. Аз имам късмет да си имам магазинче, в което между другото да продавам и моите неща. Така мога да си взема моето, без да стават непродаваеми.
Арт мама аз се опитах да се включа в един от конкурсите в Домошар, но като една отлична представителка на големите бели птици, не успях, въпреки любезният мейл, които ми прати една дама /може и да си била ти/

Последна редакция: нд, 21 фев 2010, 14:31 от Дивиана

# 54
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Ох, това с интернет е малко трудно според мен, защото повечето от нещата, които правим си губят половината от красотата на снимка. Аз имам късмет да си имам магазинче, в което между другото да продавам и моите неща. Така мога да си взема моето, без да стават непродаваеми. Реално ги продавам почти на цените, на които ги давам на консигнация - за плащане в брой, почти не става дума, като разберат, че ти си автора. От там нататък всеки търговец иска да си сложи надценката /все пак не са благотворително дружество/ и това покачва много крайната цена.
Арт мама аз се опитах да се включа в един от конкурсите в Домошар, но като една отлична представителка на големите бели птици, не успях, въпреки любезният мейл, които ми прати една дама /може и да си била ти/
Момичета, спрете! Ще ни заметат.
 Naughty Naughty Naughty
Има ЛС и фейсбук.
Арт мама, и аз имах някакви трудности с регистрацията. Ще ви посетя все пак.

# 55
  • Мнения: 155
Сори, не се усещам нещо. Малко не съм наясно с правилата на форума. Но нали в случая не се опитвам да продавам на когото и да било и не си правя реклама?

# 56
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Eriana, не знам как е по-принцип, но твоите неща и на снимка са чудесни!

# 57
  • Мнения: 1 280
Ериана, и аз сега ти разгледах албума,много са красиви,ама мнооого,толков а са нежни и стилни..Къде и как започна да се занимаваш с тази красота?  Явно много ти се отдава и го правиш със сърце и душа,всичките ми харесват! Не спирай да го правиш !

# 58
  • Мнения: 155
Благодаря и на теб Пинки, един ден просто търсех идеи за цветя от хартия и попаднах на един сайт и това е - любов от пръв поглед

# 59
  • Мнения: 13
Я да избутам темата напред, че нещо замря,
криза е и бизнеса замира  Rolling Eyes Wink Laughing

Общи условия

Активация на акаунт