Хоби превърнало се в малък бизнес???!!!

  • 35 270
  • 94
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Здравейте момичета,
Има ли и други като мен, които са превърнали любимото си хоби в своя малък бизнес?
Големите мъдреци казват, че трябва да избереш работа, която обичаш да правиш и така няма да работиш през целия си живот, защото работата ти всъщност е твоето хоби.
 

# 1
  • Мнения: 379
сподели какво е хобито,което си превърнала в бизнес,моля те Praynig

# 2
  • Мнения: 485
Успех в бизнеса!!Стария сайт е по-добър от новия!!

# 3
  • Мнения: 118
Ами, това е най доброто мисля да превърнеш хобито си в професия. Тогава може да сътвори чудеса човек...

# 4
  • Мнения: 11
Така е!
Пожелавам на всички жени да обичат това, което работят и да не престават да преследват мечтите си.
Аз направих една своя мечта реалност и ти можеш!!! smile3525 Но в никакъв случай не съм спряла да мечтая.
И за да е завършена приказката се моля и мечтая скоро да имаме едно малко сладко бебче  newsm32.

# 5
  • Мнения: 2 401
Защо тази страхотна тема е отишла на ..найста страница, без да бъде подобаващо уважена?
Нима никой не знае, че това е истината за успеха?

# 6
  • Мнения: 411
а какво е хобито

# 7
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Има сайт / едно бутонче ,, www ,, / под мнението на авторката. Много интересно, нелично представяне на бизнеса  newsm78

# 8
  • Мнения: 30
аз не можах да разбера какво е хобито на авторката на темата, ще се радвам да го сподели
аз също мога да кажа че моето хоби се  е превърнало в нещо като малък бизнес, надявам се да има и други момичета  които да споделят за хобитата си

Последна редакция: нд, 21 фев 2010, 14:12 от Дивиана

# 9
  • Мнения: 11
Здравейте, аз също до някаква степен превърнах хобито си в бизнес, макар че "бизнес" е силно казано тъй като за момента не мога да се прехранвам с него. Правя ръчно изработени бижута и ги давам за продажба в разни магазинчета за сувенири и дрънкулки. Много ми е приятно да се занимавам с това - успокоява ме и ме зарежда с позитивна енергия. Огромна част от свободното ми време е посветено на ръчно изработените красоти - скоро мисля да си направя и онлайн магазин, работя по създаването и на форум посветен на различните ръчно изработени предмети.

Последна редакция: нд, 21 фев 2010, 14:16 от Дивиана

# 10
  • Мнения: 300
Здравейте,имам желание да си отворя шивашко ателие но нещо се притеснявам а имам такова желание ,моля някай който е минал по този път да ми даде съвет.

# 11
  • Мнения: 11
надявам се да има и други момичета  които да споделят за хобитата си
Здравей Vania, моето хоби е подобно на твоето - свързано е с цветята (живи, сухи и изкуствени). Обичам да доставям радост на приятелите си. Много са красиви нещата, които правиш. Имаш една линия, която следваш перфектно. Благодара ти, че сподели с всички нас своето красиво хоби.

Последна редакция: нд, 21 фев 2010, 14:15 от Дивиана

# 12
  • Мнения: 11

Благодаря ти, за интереса към темата "минзухар". Имаш ли свое хоби?

Последна редакция: нд, 21 фев 2010, 14:16 от Дивиана

# 13
  • Мнения: 11
Много интересно, нелично представяне на бизнеса  newsm78

Мадам Помпадур, какво те притеснява newsm78?

# 14
  • Мнения: 54
Идеята за такъв форум и аз я подкрепям:) Колкото до хобито-бизнес... имам си татко, жив пример в това:) Той обоожаваше да прави мебели за вкъщи, почти цялото обзавеждане се сменяше веднъж на 2 - 3 години:) Вече работи точно това и ... наистина важи приказката, че ако работиш това, което обичаш, никога няма да ти се налага да работиш:) Аз исках да се заема с изработка на плетени чанти, които в последствие да могат и да се поръчват по идея на клиента. Да, обаче кризата ме удари сериозно в преждите:) И все още нямам достатъчно мостри:) А и пазара тук на ръчно плетени неща е един такъв широк и отворен:) Но това няма значение, ще продължавам да си правя бавничко чантите, пък някой ден може и да станат нещата. Сега се зарибих по изработката на кукли, но и за това си трябва инвестиция - поне в шевната машина:) Така че при мен почти всичко е замразено, но пък от време на време се размразява с оптимизъм:)

ПП. Наистина, защо към темичката няма голям интерес? Би трябвало:)

Последна редакция: нд, 21 фев 2010, 14:18 от Дивиана

Общи условия

Активация на акаунт