С парти шапки и балони, АВГУСТинче прави весели купони!

  • 18 522
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 660
Да се запиша.
Яна Честит Рожден Ден,да си жива и здрава и много щастлива    bouquet

# 16
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
ДОбро утро  Grinning

Яна- много здраве и щастие ти пожелавам, страхотни емоции днес  Grinning

При нас пак вали, направо незнам къде да мръднем с малката. В къщи ще подивее. Ще го обмисля докато връткам баницата  Grinning

# 17
  • Мнения: 467
Ооо, Яна, честит Рожден Ден ! Бъди мнооого глезена булка и мама днес   bouquet
Бобче, няшето време е нещо средно между вашето и българското. И тук валя няколко дни а сега е към 20 градуса, тоест приятен хладец.
Ние пък седнахме да си избираме чаршафи от La Redoute и много скъпи ми се виждат, даже с намаленията - 52 евро за един комплект, егати ! Sick То после, да не ти се ще да станеш от леглото, бре ! Още се чудим...

# 18
  • Мнения: 222
Здравейте и от нас!

Яна-Честит Рожден Ден! Бъди здрава и много, много обичана!

# 19
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Тони нямате ли там SPAR. Аз от там си купувам чаршафи, винаги има на намеление, а и цените им са много по- ниски от където и да е. Не ми е жал и всеки месец нови да купувам, пак сме на сметка. 52 евро е кущунство направо  ooooh!

# 20
  • Мнения: 467
Има СПАР, но нямам наблизо (нямаме кола, за да обиколим). Обаче намерих евтини ! В един хипермаркет(Carrefour), който ни доставя храната - един комплект за 13 евро, и си поръчах два. Мина ми и тази грижа  Grinning
Отивам да си пия кафето. децата легнаха и е много спокойно у дома  Flutter

# 21
  • София
  • Мнения: 3 841
Честит рожден ден, Яна!
Да си жива, здрава и много щастлива!


# 22
  • Мнения: 1 554
Добро утро,днес ще е по прохладно след снощния вятър Grinning

# 23
  • Видин
  • Мнения: 685
От утре западна БГ захлажда чувствителноооооооол  Party
Само вчера си беше, ама толкова хладно, по къс ръкав ми беше бая хладно, айде да ви е яд Mr. Green
Анаморф, браво за развитието ви и ние не сме от разговорливите. Обаче за седмица научи 3 нови думи: че се казва Пати, Бау-бау и Няууу (мяууу)
Покахонтас, и аз съм на мнение да си направиш амнио, най-малкото за твое успокоение Rolling Eyes
За зъбите, имаме 16, остават кътниците, заради които вече 3м ръцете са му се в устата, направо си представям какво ще бъде, той до сега само за един зъб е вдигал Т и е бил нервен, другите не сме ги и усетили Whistling
Айде кафето е от мен, че баща ми днес е рожденник 

# 24
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Хелоуууууу!

Ния, Честит семеен празник!!!!


Констанца до късна възраст го произнасяше така. Отделно, че най-големия й враг беше "Чичо Няу"  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 554
Ния,да е жив и здрав татко ти  bouquet

Гита Ог Joy

мен нещо ме домързя да излизам Blush

# 26
  • Видин
  • Мнения: 685
мен нещо ме домързя да излизам Blush
Аз пък сега тръгвам, първо да се видя с баба ми, майката на баща ми, т.е. и тя ма праник, после с нашите и после в хоризонтално положение с Мартин Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 554
Весело изкарване на празника Hug

# 28
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Де, бре, имали сме още едно попълнение

Inedica си има бебенце !!!!!! Hug


"Огнян се роди в 5.45 тази сутрин като подарък за рождения ден на бати. Тежи 3700 и е 52 см. Родих за два часа! Добре сме и двамата !"

Да е честит Огнян!

# 29
  • Мнения: 361
Здрасти мами!!!

Лелеее,за 2 дни 100 празника съм изпуснала. Laughing

Честито и от мен на Яна и Ния  bouquet

Инедица,да ти е жив и здрав новороденият мъж.Много да ви е здрав и послушен  bouquet

Днес тук е рай.Хладничкоооооо WhistlingОбаче на мен ми е паднало кръвното и съм като призрак.Добре че,бабата си беше в къщи 3 дни и почти изцяло се занимаваше с Ивон.Поне разходките ми спести,та се нагледах на "1001 нощи"(ейййй,голяма краста е тоз филм).
Иначе другата седмица си пътуваме за Сф,и да ви кажа не съм особенно очарована,ама до Септември ще изкарам някак.После май,май може и на моренце да идем Hug

Мойта щерка,взе да говори на македонски и сега в Сф ще се видя в приключение LaughingВзе  да ги ръси едни от рода на "Ке ги спростреме длехите" или "Да гвацаме зарзалиите"(в превод "Да мачкаме кайсиите") CrazyЩе се видим в чудо....Като попивателна е,къде събира толкова информация да запомня  всичко не мога да разбера newsm78

Общи условия

Активация на акаунт