МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 15, чуй я, виж я ,наслади й се

  • 22 773
  • 426
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 267
 ooooh! TАя Ламия за какво отишла  ooooh! няма да вземе да му каже за бебето-за сетен път се уверявам,че тя сама си е виновна до голям,а степен  Crossing Arms

# 76
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Ама Ламия за това ли дойде, Thinkingда му напмня кой е. Rolling Eyes
Адвокат Афифе пак се прави на мн заинтересована.

# 77
  • Мнения: 31 362
Само му дрънка разни неща.

# 78
  • Мнения: 267
 Mr. Green точно сега май ще дойде сстоманата

# 79
  • Мнения: 0
много силна сцена много  и думите и погледите бяха толкова силни и сини

# 80
  • Мнения: 213
отиде да му покаже как се кърми бебе  Mr. Green а той като го гледам добре би се справил като баща  Thinking

# 81
  • Мнения: 81
Ееееее, пак си останах с напразни надежди че ще му каже за бебето днес.....пфуууу.
И какво? Сега ще пристигне пак Джавидан, ми нагледахме се на такива сцени с опулени очи бе........

# 82
  • Мнения: 0
много му отива на Кенан да е баща
ех на хубав човек всичко му отива

# 83
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
отиде да му покаже как се кърми бебе  Mr. Green а той като го гледам добре би се справил като баща  Thinking
Да ама никой не му дава тая възможност. Crossing ArmsЩе ги убия един по един свички дето го лъжат човека.

# 84
  • Мнения: 267
Ееееее, пак си останах с напразни надежди че ще му каже за бебето днес.....пфуууу.
И какво? Сега ще пристигне пак Джавидан, ми нагледахме се на такива сцени с опулени очи бе........
ахам ,ама трябваше да дойде докато Ламия кърмеше-щеше да е супер сцена  Mr. Green

# 85
  • Мнения: 122
ако джавидан стане свидетел на тая сцена  ooooh! ще хване следващия самолет за щатите  Whistling

# 86
  • Мнения: 213
Марче, не им ли бяха и на двамата зелени очите, бе джанъм  newsm78 на лентичката ти очите на Ламия ми се струват изсветлени  Simple Smile

# 87
  • Мнения: 267
ако джавидан стане свидетел на тая сцена  ooooh! ще хване следващия самолет за щатите  Whistling
е да де ,ама се размина-жалко за самата Джавидан  Crossing Arms

# 88
  • Мнения: 213
ако джавидан стане свидетел на тая сцена  ooooh! ще хване следващия самолет за щатите  Whistling
е да де ,ама се размина-жалко за самата Джавидан  Crossing Arms

Недей сакън, че малко й трябва - и тя лабилна  Crazy

# 89

Общи условия

Активация на акаунт