"Без грим, без токчета, без ролки" 17

  • 56 926
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 557
Фелисидад, много ми харесаха снимките от Испанския Космо. Особено втората с кафевите панталони над коляното.
Тъкмо сутринта си пренареждах гардероба и измъкнах едни подобни само, че в сиво и се чудех дали тази дължина ще е модерна тази година??? newsm78 Thinking
Само не знам са какво точно да ти нося. Май с боти и зълга жилетка ще стоят добре. Ама какъв да е чоропагащника, дали телесен или нещо в сиво??  Thinking Thinking

Аз имам същите в сиво - черната гама и ги нося  с плътен черен чорапогащник  Joy Sick , но съм слагала и фигурален ,ако нагоре съм била облечена   по-изчистено.

# 721
  • Мнения: 718
Ani, снимката с кафявите панталони е от колекцията на H&M за есен/зима 2010, т.е актуални са Peace

Аз нося този тип панталони или къси вълнени с плътен вълнен според мен стои по-добре) чорапогащник/клин  в същия цвят/тон, ниски широки ботуши и 3/4 чорапи в някакъв десен, които се подават от ботушите. Днес бях точно в такъв ансамбъл Laughing  Flutter

А както е отбелязала Плачолина, може и с фигурален, без чорапите и с плътно едноцветно поло например и интересен колан Peace

# 722
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 638
Е, сега ако пуснеш и снимка, направо ще те разцелувам! Hug  bouquet Че това нещо с чорапите не мога да си го представя?

# 723
  • Мнения: 718
Нямам снимка, за съжаление. Както е на снимката с кафявите панталони (там е фигурален чорапогащник с калци), само че с ниски ботуши и чорапи вместо калците. Ако панталонът е къс, може и с чорапи 7/8, ако е до средата на бедрото, би трябвало да са 3/4, за да не скъсяват крака Peace

# 724
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Здравейте  Hug
Днес е такова хубаво времето... едно слънчево, светло... По никакъв начин не показва, че е 9 градуса Laughing Чак ти се иска да обуеш клинче с туника и да излезеш направо така- без якета или жилетки или каквито и да било връхни дрешки.
Ето един много интересен кежуъл фрайдей аутфит  Mr. Green  
Това е много готино Simple Smile

# 725
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 638
ОООО, Пошче, първото е страхотно  Mr. Green Mr. Green

# 726
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
ОООО, Пошче, първото е страхотно  Mr. Green Mr. Green

Хаха нали, останаха ми очите в него  Mr. Green

Ето още една - guess

Иначе тази ми е много симпатична http://media.photobucket.com/image/casual%20friday%20extreme/fla … er/IMG_1258_W.jpg

# 727
# 728
  • Мнения: 557
Момичета май е време за нова тема  Thinking

# 729
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Време е наистина.

Ако Крейзи скоро не се появи да пусне, ще ни заключат.

Може и някой друг да пусне темата, ако нея я няма.

# 730
  • Мнения: 557
Маци поздравления за новата работа  Heart Eyes Wink

# 731
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Хехе, Плачи, ама ти си много зорко око  Hug

Мерси  Hug

# 732
  • Мнения: 1 172
Момичета,не съм много добра в пускането на линкове към снимки и затова не показвам модели,за да не оплескам форума Laughing, но ето това много ми е легнало на сърце


само бих сменила обувките....

# 733

Общи условия

Активация на акаунт