LaRedoure.fr - 124 - Всичко за поръчката или краят на намаленията!

  • 57 863
  • 1 164
  •   2
Отговори
# 30
  • МИНДЕРА
  • Мнения: 304
Аз от 2 седмици пълня кошницата и все си викам-другата сряда ще пусна.Вече две пропуснах! Mr. Green
А темичката мнооого ми харесва около тези намаления! Wink
Да се очакват ли  още по-изгодни предложения все пак е последната седмица

# 31
  • София
  • Мнения: 165
Имам черната (36). Стои страхотно - една идея е умалена, но пак ми става.

ПС Може би с по голям бюст трябва +1 номер.

# 32
  • Мнения: 145
http://www.laredoute.fr/vente-t-shirt-ras-de-cou-climacool.aspx? … &numberpage=2  Някой ще ме ориентира ли и тук...? какъв е размер  46/48 долу-горе... С, М или Л при мъжете... Някой ако има моля те ми измери. Иначе тениската си заслужава парите, като се има в предвид че е Адидас

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
не е последна седмица-намаленията са до 28-ми ,което е по-следващия вторник

# 34
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Човек една ракия не може да изпие ! Благодаря, Алекс!

# 35
  • МИНДЕРА
  • Мнения: 304
http://www.laredoute.fr/vente-t-shirt-ras-de-cou-climacool.aspx? … &numberpage=2  Някой ще ме ориентира ли и тук...? какъв е размер  46/48 долу-горе... С, М или Л при мъжете... Някой ако има моля те ми измери. Иначе тениската си заслужава парите, като се има в предвид че е Адидас
погледнах една тениска на мъжът ми на пума на нея пише 48-50 -М newsm78

# 36
  • Мнения: 832
въпрос: от предната поъчка са ми дръпнали пари за артикул, който не е доставен и получих писмо с код за разликата - но номера е много дълъг, къде трябва да го вкарам за да ми приспадне сумата?
благодаря предварително

# 37
  • у нас
  • Мнения: 5 728
Човек една ракия не може да изпие ! Благодаря, Алекс!
 Peace

# 38
  • Мнения: 1 178
Някой в крайните страници на предишната тема искаше да прави скандал в митницата:
- аз съм от тези, на които често поръчките са с адреса на титуляра, а не където и при когото съм ги пратила , но така си пише на фактурата, т.е. грешката не е на митницата в БГ.
- скъсана е долната част на фактурата - така пристигат на митницата, т.е. скандалът трябва да се развихри там, където са поръчките преди пощата при митницата.
П.П. Макар, че някоя вече се е вихрила на митницата миналата седмица - обвинила е служителките на 29,30 гише, че късайки долната част на фактурата са й откраднали намаленията.  hahaha

Аз бях. Утре ще проуча точно кой е виновен и ще докладвам после  тук. Нямат право да късат долната част на фактурите и затова също ще искам обяснение. Естествено хората които работят в митницата предполагам не са виновни, но от тях ще поискам координати на шефовете на който мога да се жалвам. И ще даржа да дадат телефон, който да се вдига и на които да може в подобни случай грешките да се коригират дистанционно - по телефона.
ООООООооо и ще искам компенсация за загубеното време и нерви.  Naughty
juliana_p
Щастливец е всеки който не живее в София  Laughing


ДА си кажа и аз, че ми е болна тема... Twisted Evil

Първо за абсолютно измислената им такса от 4 лв., която според тях е  за представяне на входящ колет пред митница, но в техния ( на БГ Пощи- http://www.bgpost.bg/Resources/FCK/File/ceni%20i%20otstypki/Mejd … i_i_zoni_2009.pdf ) си ценоразпис пише, че е само за колети подлежащи на митнически контрол. ... Не е допустимо да има митнически контрол на стоки идващи от страни-членки на Европейския съюз. Това е в нарушение на член 23 от Договора за създаване на Европейската общност.
Относно късането на фактури от пратките над 2 кг. - Изобщо не са длъжни от  Франция да ги пращат с фактурите върху кашноните.  Naughty можеше, както много други интернет магазини, да си ги пъхат в кашона, нали? Та, никой няма право да взема част от официален  документ, на който не е получател, без никакво основание за това и без моето разрешение. Глупавите им обяснения, че така ги обработвали по-бързо във Враждебна, изобщо не  са верни. Пример за това е, че на фактурата са написани имената на човека, на който се води акаунта, а на лепенката, всъщност е реалния получател, и това трябва да гледат те, а не да бъркат по фактурите, защото не ги бърка ама хич, съдържанието им.
И после- какво се случва с отрязъците- унищожават ли ги, архивират ли ги? Защо не ни ги пращат на адреса, след като са си свършили работата с тях, все пак не е наша вината, че им е сбъркана системата на работа и  видиш ли, опряли до данните от фактурите за да си подобрят работата, за да не чакаме ние.  Mr. Green

АКо си обновят софтуера и хардуера, и си пуснат интернет връзка от Враждебна до РПС- Веслец, няма да се налага ръчно да вкарват всички описи и да се губят дни за това. Пък и баркодове са сложили хората , тамън 3 броя... ако не знаят от БГ Пощи за какво са, мога да ги консултирам.  Peace

Предстои приватизация на БГ Пощи от Австрийските пощи. Искрено се надявам да обърнат внимание на безумията и да ги коригират.

# 39
  • плевен
  • Мнения: 644
Здравейте и от мен.Чакам поръчки от 08 и 11.07 но ще ви помоля за помощ-защо в едната ми поръчка пише това:
 Coloris Taille Qté Prix catalogue
 PULL
Cet article n'est pas concerné par votre offre spéciale  
 LILAS 42/44 1  300,00 ?

  TEE SHIRT 2 EN 1
Cet article n'est pas concerné par votre offre spéciale  
 GRIS FONCE / PARME 42/44 1  400,00 ?

Другите артикули са си на редовна цена но тези двете  ме притесняват
 
 


 

# 40
  • Мнения: 145
Благодаря Сиси, сега чакам и отзиви за това ако има : http://www.laredoute.fr/vente-lot-de-2-pantalons-bebe-fille.aspx … &numberpage=1       bouquet Money

# 41
# 42
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Аз ги имам от зимното намаление и съм доволна от джинсите според мен си отговарят на номера имам 67 и 74.

# 43
  • Мнения: 145
Значи да разбирам, че стават и за есен и зима.... ? А за детска ясла дали са удобни?

# 44
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Има ли някой, който все още не е получил поръчка направена около 18.06. или да започна да се притеснявам вече?  Confused

Общи условия

Активация на акаунт