Лято,плаж,море-ЯНУАРСКА чета коремчето пече-2010 (11тема)

  • 12 968
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 869
Аз предишната си бременност имах киселини до последно.После изчезват като с магическа пръчка.Няма как.Ще се изтърпи
Аз така или иначе като си направя една равнисметка за тези почти 3 месеца откакто разбрах,че съм бременна не ми е ставало нито венъж много лошо,не съм повръщала.Единственото неразположение са тези киселини и умората.Вече даже и не си лягам в 20.00, така остават само киселините  Hug
Хайде прегръдки на всички и успех,които са на прегледи тази седмица.Аз също ще ходя на фетална.Надявам се да разбера и пола на бебчо.Ще си правя и втория биохимичен скрининг,което всъщност най-вече ме притеснява,но вие ще стискате палци,нали?

# 31
  • София
  • Мнения: 2 245
Ела, същата история съм и аз! Само киселините ме мъчат... Успех на ФМ и да ни зарадваш!

Веднага се поправям: TV, Hug благодаря за темата!

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Здравейте и от мен.При мен няма нищо ново, само това че днес съм затрупана от работа и главата ми вече  smile3515.Моля, Мануела да каже къде точно е правила БХС в Пловдив, това на Васил Априлов ли е или на Пещерско? Wink
Аз повече от 40-50 лева не давам, някои казват че това изследване е 80-90 лева, ако е така, няма да стане, моля повече инфо за Пловдив, мерсаж. Hug
ами аз първо бях при гинеколога,той измерваше нещо по бебето,видаях че главичката мери,но нзм какво още.След това ми написа на 1 лист,в коя седмица съм,колко кг съми др.инфо.Изпрати ме на адрес "Васил Априлов"36;мястото се казва "ЗИНВЕСТ-К"(гледам го от касовата бележка).Намира се точно с/у входа на ВМИ,до него има ксерокс.Дадоха ми гсм за да звънна да попитам за резултатите;гсм-ът е 0899996912.Тя лабораторийката е доста мъничка,но сестрата ми обясни,че не правят изследванията там,а изпращат кръвните проби на адрес "Царево"1;някъде в съдийският квартал
Преди време бях питала за БХС в "Торакс"-знам,че и там го правят,но понеже доки ме изпрати в тази лаборатория на "В.Априлов"-аз си отодх там
Здравейте, момичета, как сте? Grinning
Много е хубава новата темичка. Аз още не мога да се похваля с нищо, чакам си ФМ на 23.
Mannuella, направи ми впечатление, че първият ти термин е заедно с моя на 15.01.2010 г. На теб кога ти беше последната менструация и знаеш ли кога си заченала, защото доста са ти изместили тирмина. Кой знае и на мене какво ще ми кажат на 23.Какви ти бяха данните от ехографа?
ами термина ми е изменен на 30 декември.Така се получи,защото бяхс нередовен цикъл и това беше поводът да ида при гинеколога и в началото той не успя да установи бременност,после мен ме подгони вътрешно чуство и се оказах права.Доки си мислеше,че овулацията ми е била по-късно но сега се нагаждат нещата.За ехографа не мога да ти кажа,защото вече не го мерят на дължина бебока,а и ми е неудобно да попитам,защото всеки път ме гледат на него,а нали здравната каса поема само 3 ехографа,а на мен днес ми правиха 2  Rolling Eyes.Иначе датата на последната менструация ми е на 23 март

# 33
  • Мнения: 1
Mannuella, много ти благодаря за отговора! Питах те, защото моята последна менструация е на 07.04.2009 г. и съм забременяла около 20 април и за това ми беше чудно дали при такова положение може да се измести толкова термина. Но след като ти си с ПРМ 23 март нещата се подреждат. Grinning

# 34
  • Мнения: 693
Момичета, аз пак да питам - има ли желаещи за софийска среща? Хайде да се организираме да се видим, през почивните дни може би, за да може и работещите да дойдат. Мога да предложа или на открито в Южния парк или някое заведение, като пица Хът с детски кът Party

# 35
  • Мнения: 326
1 брой желаещи за среща  55 Харесва ми идеята за южния парк!
Katinche  Ще доведеш ли Михаела ?
Само не съм сигурна доколко е подходящо тези почивни дни, ще е голяма жега!
Може би привечер, или сутринта?!?
Другите мамчета, да кажат   bouquet

# 36
  • София
  • Мнения: 2 245
Аз също съм за среща!  Peace

# 37
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен!

Много се радвам да "чуя", че се стабилизират нещата при Светленце и Мануела, дано и мама Цоци и останалите с кървене скоро се похвалят, че са ОК! Честити ритничета, Мануела, искам и аз, ма ще почакам..

Аз също през първия триместър имах мн малко гадене и малко киселини (те май и по-късно могат да дойдат), само много силна умора втория месец. Но сега имам обратния проблем: не мога да седя на едно място, кипя от енергия. #Milti Днеска заведох мъжо и на Витоша.

Аз с удоволствие бих се "натресла" на вашата софийска среща, щеше да ми е мн приятно да видя някои от вас Simple Smile Но ще идем до Варна за 4 дни. Аз също гледах зверски жеги този уикенд, може някое близко климатиче да планирате... Хубаво прекарване!

Стискам и аз наличните палчета за всички девойки на БХС или фетална!

  bouquet



# 38
  • БГ
  • Мнения: 1 162
Привет и от мен в новата темичка!!!    Hug   Пожелавам на всички ни да сме живи и здрави, пък другото ще се оправи!!!   Heart Eyes

Аз също нямам нещо конкретно за споделяне, чувствам се сравнително по-добре от миналата седмица, но и мен ме мъчат киселини, предимно надвечер, тъкмо си мислех, че съм им хванала цаката и ги пресичах с бисквитка, солетки или банан, но се оказа, че и те вече не действат, сега съм в търсене на друго спасение, ако имате идеи - давайте ги, ще пробвам!   Hug

Час за ФМ все още нямам и незнам дали ще успея да си взема.  newsm78  На всички, на които им предстои, желая да чуят само хубави новини!!!   Peace

# 39
  • Мнения: 41
и аз съм за среща Grinning
успех на всички мами който са на изследвания тази седмица.

# 40
  • Мнения: 39
След горещия уикенд всички са се разписали! Това е страхотно и темата е страхотна! TV благодаря!
ТV успех на прегледа! Успех и  на другите мами с предстоящи изследвания!
Arven и моята красавица ги дъвче Коризалията ,но ефект има.
Аз днес след неколкодневни черни мисли, отидох на частно да ни видят. Изкараха бебо с една седмица назад, но разни доктори, разни ехографи, смятам тава за нормално, тук си има и  субективен фактор, та + - 1седмица се ядва. Но отново за 2 път доктор изказва предположение за нисколежаща плацента Моята гинеколожка или не иска да ме притеснява или незнам ,но не ми е загатвала дори. Този лекар ми каза, че това е евентуална причина за прокървяването ми и слаааабите кафеникави зацапвания на няколко пъти и трябва много да се пазя, е аз това го знам, но не искам да е така  Thinking, истината е, че трява да се въртя близо до леглото и да го давам яваш яваш..... Има голяма вероятност плацентат  да се повдигне нагоре през следващите седмици и това би било добре  PraynigПлацентата била ниска задна, което пък за секцио е по-добре от предна (както първия път, ама пак си родих де), но затова ще говорим като му дойде времето. Та за малко да ми рече не ходи на море, ама няма да стане, че и милото беше с мене, а той много се шашка от медицински работи, та после дълго му обеснявах, че това са относителни работи.
Щях да забравя да кажа, че с единия крак сме обули розови гащи, но не е съвсем сигуурно, татето малко се изненада,а аз  никак, но пък се радва и ми вика май сега вече трябва да се науча да връзвам опашки  Joy
Желая много позитивни мисли и идеи в тази тема   bouquet

Последна редакция: пн, 20 юли 2009, 18:33 от sugar_lady

# 41
  • Мнения: 693
1 брой желаещи за среща  55 Харесва ми идеята за южния парк!
Katinche  Ще доведеш ли Михаела ?
Само не съм сигурна доколко е подходящо тези почивни дни, ще е голяма жега!
Може би привечер, или сутринта?!?
Другите мамчета, да кажат   bouquet

Ахъм, ще я доведа. Аз нямах предвид точно този уикенд, ще го измислим, стига да има желаещи Party

За сега сме 7 момичета:
Katinche
valkiria79
Red tree
mishleto_85
Style
kakatasvrakata
violetblue

Последна редакция: пн, 20 юли 2009, 21:16 от Katinche

# 42
  • Мнения: 366
Прекрасна нова тема и дано е на късмет Simple Smile

Бройте ме за среща само ако е преди неделя, след това заминаваме в провинцията, после може и на море евентуално, но на есен ще се включа в някоя от следващите срещи. Само ще отбележа от предишните си наблюдения в другите отчетни форуми на момичетата, че най-много се събираме, ако срещата е в центъра, т.е. Борисова гради, парка Заимов, бивша Зоологическа градина, когато сме с децата и на някоя пицария, когато без..... В Южния парка все не ни върви, откликват 1-2 майки, но пък тук може на повечето да им е удобно именно там Simple Smile

При нас нищо ново, затова и предимно чета и не пиша. Писах преди няколко дни, но нещо ми го няма поста. Беше, че съм с коса до кръста от преди първата бременност, която се сгъсти по време на бременността, разреди след раждането и после пак картината се повтори, сега сигурно ще се потрети. Бях писала и че не пия и не съм пила Витамини за бременни и тем подобни - гаден бизнес, сравнете цените и състатава им с обикновените витамини, да не говорим, че по принцип съм против изкуствените добавки - повече "жива" храна.
На мен никога не ми потъмняха зърната и нямах линея негра, затова пък всички бенки някакси станаха по-тъмни или така ми се струва......

Спирам, че отиваме към парка, наистина се радвам, че вече повечето новини са хубави и без притеснения Simple Smile

# 43
  • Мнения: 0
Добър вечер момичета!
Бройте ме и мен за срещата. Много ще се радвам ако я направим. Аз се надявам че смед амниото няма да ме държат дълго в болница, май най много 1 ден, така че насреща съм.
Red tree аз също съм с всички налични палци с теб а също така и на ela79! Искам много да благодаря отново на всички за силната морална покрепа която ми оказахте!
Нямам търпение да мине четвъртъка, в същото време не ми се иска да го мисля.

Но стига съм говорила за това.
Стискам палци на всички които са скоро на преглед и да се похвалят тук веднага щом имат удобен случай

Много  Hug от мен!

# 44
  • Madrid
  • Мнения: 514
Здравейте момичета!

Минавам ,за да ви почерпя по случай имения си ден  Heart Eyes



Аз ще си поклюкарствам мислено с вас на срещата! Hug

ela79,Red tree,kakatasvrakata,TV,
,стискам ви палци,момичета,от сърце ви желая най-доброто!

Общи условия

Активация на акаунт