Лято, слънце и море - на това се радва МАЙското дете!(38)

  • 19 788
  • 294
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 85
Само да се обадя да не ви загубя!
Ние си бяхме на село до днес, а събота заминаваме на морето па да видим какво ще стане?!?!?!?!

Взела съм на Нивеа 50+ и памперси за вода на Либеро май.
Поне яде всичко с тези 15 зъба така, че няма поне за това да се шашкам, но иначе ...
кошари, колички .... плаша се направо ...

Хубав ден мамита и бебоци

# 31
  • NY
  • Мнения: 209
Моят син днес е на диета, защото е с разстройство....

От време на време го мажа с Медела 50+ защитен фактор
Още му е най удобно да пие вода от биберон. Но прави успешни и неуспешни опити да пие и от нормална чаша. Накупила съм много видове детски чашки с различни приставки, но не иска да пие от тях.
Не го кърмя.Яде кисело мляко, прясно мляко и АМ сутрин и вечер все още.
Сокове не давам,  много обича пресни плодове.Любими са му ягоди, череши, диня,боровинки, пъпеш,вишни. На кайсиите и прасковите се мръщи, но тях ги пасирам с някой от любимите плодчета и така му ги пробутвам Simple Smile

Приятен и слънчев ден!

# 32
  • Мнения: 60
На Жорко му мина - явно е настинал.

Ивка още вдига, но е 37.6 и я сваля бързо. Дано мине, че и тя се изтормози.

Утре мисля да заведа малкия на цирк - много атрактивни афиши има, а билетите са по 16 лв. , та дано си заслужава.

Eklere, ние нашето разстройство го оправяме със Смекта 2 пъти по 1 прахче и Ентерол 2 пъти пак по 1 прахче и минава бързо. Дано и вашето мине за ден-два.

# 33
  • ВАРНА
  • Мнения: 88
     Аз давам за затягане само оризно по-воден, слагам малко повече вода като го варя, банан и открих, че Ради хареса маслинитете също много затягати последния бабин илач са дренкитение всяка година правим по няколко компота да се намира ... А след диета е хубаво да му дадеш и повечко ябълки с кората, защото пектинът спомага да се подобри работата на стомахчето ..-
                   Лека вечер на всички !

# 34
  • Мнения: 84
ААА,пак ли аз съм първа за деня???
Е няма как трябва да извъртя една закуска и кафенце.

АААА Добро утро!!!



Николаева
,хапни си душко.Намирай време за по 1-2 залъка поне.
А свекито ти хем ти казва,че си слаба,хем си гледка ТВ.То Ламия и Кенан няма да избягат от екрана,а на филма Сълзи над Босфора плачат всички комшийки.И тъкмо свършат в 18 часа и има 2 часа за разходка и припкат бързо за 20ч пък да гледат Перла до 22ч и заспиват доволни или разстроени,в зависимост дали саплакали и сутрин в градинката това се обсъжда от баби и лелки,коя колко се разстроила от филма,кояколко кръвно е вдигнала

Слънчо-бебе,не разбрах  Embarassed изображението на ЛИНИЙКАТА е твоя син.

Аз мисля да излизаме вече,защото днес ще е най-горещия ден

Хубав ден

# 35
  • Мнения: 84
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МАГИ !!!

ПОЗДРАВ ОТ МЕН И ИВЕТ




# 36
  • Мнения: 11
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МАГИ

# 37
  • Мнения: 147
 Mr. GreenЗдравейтеееееееееееееее
Маги, честит рожден ден - здрава, щастлива и много обичана  bouquet

Дойде лятото и нямам време да седна да попиша тук. Няма да ни стигне лятото да се наразходим.
Бяхме първо в Старосел. В комплекс Старосел - мноооого красиво, спокойно, идилия - препоръчвам го с две ръце. В двора на хотела си подскачкат зайченца, клатушкат се патенца. Имат и сърничка и кокошчици миниатюрни. Има си дори пързалка с люлка - дечицата ви ще останат очаровани. Наоколо са само поля и шир. А може да се правят разходки до няколко тракийски гробници наоколо. Искаше ми се да останем поне седмица, но за в последния момент само за две нощувки се уредихме. Обаче си починахме сякаш сме били седмица там. Има и басейн и кухнята е великолепна и ...
Абе много дълго мога да разказвам за там - влюбих се в това място. Идеално за меден уикенд с дечица. Mr. Green
http://picasaweb.google.com/DiyanaChar/Starosel2906010709#
После бяхме до Рим и Чехия да изхарчим подобаващо парите, дето Георги ги израотва половин година - ХОХОХО Laughing
За там няма какво да говоря - хубаво, хубаво, хубаво... Ама за срамотите още не съм намерила време да погледна и кача някъде снимките, че са страшно много. Там бяхме без Бояна и много ми липсваше вече последните дни. Ама подобен тур не е за малко детеце - страшно изморително и горещо и ...
Като се върнахме от там покорявахме Кончето на Пирин - дългогодишна моя мечта. Там пак без Бояна. Ето защо:
http://picasaweb.google.com/DiyanaChar/Koncheto180709#
http://picasaweb.google.com/denitza/Koncheto#
http://www.facebook.com/ext/share.php?sid=102005494753&h=7FF … =YMzlh&ref=mf

Това са само част от снимките Mr. Green Първите са мои, другите на приятели.
Предстои ходене на рилските езера, Преход през Тевно езеро - за там си мисля, да взимаме и Бояна, а където може и Кора newsm78.
Задължителните Родопи и може би едно моренце септември Joy

НЕКА ДА Е ЛЯТООООО
Слънчев и поне малко прохладен ден ви желая, момичета.
Прегръщам ви Hug

# 38
  • Мнения: 60
МАГИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!


Диана, страхотни снимки! Личи си, че сте прекарали хубаво! Ние също мислим да ходим на Старосел, но да видим кога ще е?!?

# 39
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 754
здравейте!
Маги,честит празник!Желая ти да бъдеш много щастлива и обичана!
Онче,развесели ме с тези дълбоки размисли за сериалите  Grinning Аз по принцип не харесвам сапунките,но се зарибих по "Ламята" както я нарича мъжът ми.
Диана Чар,били сте на невероятно красиво място.дано всеки има възможност да отиде там.
 Хайде до скоро.Който има климатик да го пуска,а който няма,като нас,да си топне краката в леген със студена вода и да изпие 1 студена бира  Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 60
МОМИЧЕТА, ОТ ДНЕС ВЕЧЕ СМЕ С НОВА КОЛА - Citroen Picasso C4 - Grand! ДАНО ПЪТЯ НИ Е БЕЗАВАРИЕН! ЖИВОТ И ЗДРАВЕ ЗАПОЧВАМЕ ДА ПЪТЕШЕСТВАМЕ  newsm44 !

# 41
  • Мнения: 85
Честито и безаварийно шофиране и возене!

# 42
  • Мнения: 147
Gery_s, чудесно. Много да ви слуша, на много чудесни места да ви заведе. Да ви е честита. Леко и безаварийно - само хубави мигове с нея Hug

# 43
  • Юпитер- Сатурн
  • Мнения: 536
Маги честит рожден ден.
Онче направо ме разби с тези сериали, докато бях в къщи все се чудех, защо майките ходят до кухнята и бързат да се приберат в 13,00 часа. После разбрах гледали 1001 нащи. Започнах и аз, но не бях много редовна. Преди няколко дни свекито ми каза как е завършил.
Gery_s честита придобивка, пожелавам Ви безкрайно и безаварийно возене.

# 44
  • София-Света Троица
  • Мнения: 207
Здравейте!!
Маги Честит рожден ден!!!Много здраве и щастие желая
Гери Честито!Безаварийно шофиране!
От много време не съм писала -само минавам отвреме навреме да попрочета..Тръгнах на работа от 1 юли,много ми е мъчно за малчо,но просто нямаше начин.Добре че детегледачката ми е много печена и съм супер доволна от нея,обича Криско много и се грижи супер добре за него.Той милия расте с часове,още не говори-казва само баба мама и тате,но пък за сметка на това е супер любознателен и активен.Часовете след работа с него навън са ми толкова приятни,че въобще не се чувствам уморена както мислех че ще стане.А пък и се надявам че скоро ще започна да ходя по рядко на работа,защото май ще се окаже че Криско ще става батко!!Правих си два теста-положителни но ще отида в понеделник да се уверя!Докато бяхме на море таткото реши да правим морско бебе една вече и то взе че стана работата...
Имах още много да пиша ама съм на работа и забравих

Общи условия

Активация на акаунт