Лято, слънце и море - на това се радва МАЙското дете!(38)

  • 19 786
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 200
Онче, едно парче плат не може да обере мръсотията от 6 кв.м килим или там колкото е. Все едно с мокра кърпичка да почистиш цялото си тяло и да кажеш "Чиста съм!". Да ама не си. Кърпичката ще те почисти докато не се набуха с мръсотия, а тя после се разнася, аз съм на принципа не мине ли вода не е чисто. Винаги има две мнения.

# 286
  • Мнения: 84
Ленка,парата е вода и то с тая температура излиза повече мръсотията.Аз казвам,че много се ядосах ,когато видях резултата след търкането с четката,водата и препарата.Всеки ден като ползвах уреда парцала все по-чист оставаше.
Ама всеки с мнението си.Не искам да натрапвам моето,само казвам,че съм доволна отуреда.
Който е любопитен да го вземе и да пробва.Парите връщат на 100%.
А нашия килим е голям,но голяма част от него е застъпен с дива и други мебели,за почистване остава малко пространство.

Изписахме темата стоя Моп.

Дайте друга тема за говорене(поне малко се разписахме в тази Simple Smile )

Лека нощ

# 287
  • Мнения: 200
Ми то туй ко не кажем, онуй ко не кажем, как ще мине темата?

# 288
  • Мнения: 473
Извинявам се че така нахлувам в темата ви, но нека помогнем на Поли  Praynig
http://www.facebook.com/profile.php?id=1623164709&ref=name#/ … 486425&ref=mf

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=406298.msg12199006#msg12199006

# 289
  • Мнения: 84

Много безотговорна работа,тази жена какво чака?


ДОБРО УТРО момичета!!!

Май няма кой да пусне нова тема.

Искам да питам бебетата ,които спяха в travel kid кошара за игра и спане,още ли ги ползвате за спане?Нашата беше толкова мръсна,прах я цялата ония ден и стана като нова,бързо изсъхна.
Назнам с тази теснотия,докога ще може да спи детето в нея и после трябва да се взема не голям креват  ooooh!

Няма къде да се завъртиме,в една стая согромна сексция до тавана и то ъглова,майка ми недава да я махнеме.

Кажете за ползващите какво смятате да правите?

# 290
  • Мнения: 529
Добро утро.
Аз вчера тамън похвалих памперсите на "Памперс" и днес сутринта пропусна. Laughing
Аз сега ще махам дървеното легло ,и ще ползваме кошарата от плат за спане.

# 291
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Привет!

Аз да похваля служителите от Социално Подпомагане в Общината. Сутринта ходихме да си подам молба-декларацията за детските надбавки. Документацията ми не беше много изрядна, ама рекох да се пробвам, ако мине, че иначе щеше да е голямо разкарване. Приеха ми ги, никой не ми се скара защо са такива, държаха се много професионално, търпеливо и възпитано, обясниха ми всичко както си трябва. Направо останах очарована, като знам с какви кукувци си имат работа обикновено! Simple Smile Абе ще се оправи тая наша държава, ама да видим кога!  Thinking

Ние преди два месеца махнахме люлката на леглото на малкия и сега спи във варианта за по-големи. Почти не е спал в такава сгъваема кошара, аз лично не ги харесвам. Но племеника на мъжа ми до към 4 годишна възраст някъде спа в такава кошара. Общо взето може там да спи до достигане на максималните килограми за кошарата (обикновено 25 кг).

# 292
  • Мнения: 87
Добро утро и от мен!
oncheto , относно кошарата не знам какъв съвет да ти дам.Наистина е много тясно в тези легълца,но мен лично ме е страх да слагам детето в друго легло-много се върти бе!!Той още спи при нас де - на голямото легло!През деня майка го слага в неговото....общо взето го приема като място за игра,а не за спане!

...пък аз тъкмо похвалих детето си ,че не се напишква цяла нощ и той тази сутрин в 3:50 ч се напишка  Mr. Green

Коййй ще пусне нова тема!Може в нея да пишем до нова година  Joy

еййй сега забелязах,че тази я пишем точно месец  Grinning

# 293
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Коййй ще пусне нова тема!

Никой да не мърда, аз ще парвя!  Mr. Green Отдавна не съм правила нова тема, нещо ме засърбяха ръцете Simple Smile

# 294
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Нова тема

Нещо ме пирмързя да променям заглавната страничка!  Blush

Общи условия

Активация на акаунт