Отговори
# 255
  • Мнения: 32
Здравейте момичета, благодаря за топлото посрещане Hug
Desifame честит рожден ден!

Пожелавам успех на всички мами, които чакат резултати от изследвания.

По повод апетита - и на мен сладкото ми е голям проблем, но гледам вместо шоколад да ям плод. Понякога има резултат, но се случва хем плод да хапна, хем шоколад!

# 256
  • Русе
  • Мнения: 511
Добре дошли на новите мами!   bouquet

divanence , една позната имаше такава количка и беше много доволна! Ти какъв цвят си поръча? На мен тези тъмните нещо не ми допадат...

Щях да пиша и още, но... ooooh!

# 257
  • Мнения: 2
Да си кажа и аз за теста за диабет, тъй като ми е болна тема. Първият беше положителен и ме изпратиха на втори. Пийнах си този път 100 мл. глюкоза (отвъртително е  Close) и стоях в лабораторията точно 3 часа ! На всеки час ми точиха кръв и правиха анализ на кръвна захар. И понеже стойностите пак били завишени ме изпратиха пр диабетолог. Той ми обясни какво да ям, или по-скоро че много сладко съм яла и трябва да престана  Mr. GreenСега на всеки 15 дни съм при него с една тетрадка, в която пиша всички хранения за всеки ден. Наистина е голям тормоз да се въздържаш, особено за лакоми като мен  Whistling

# 258
  • Мнения: 141
Здравейте!Минавам само да ви благодаря за подкрепата! Днес се върнах от болницата малко по-рано, утре отивам пак сутринта за системка и се надявам да не се налага скоро пак!
Прегръщам ви всички и ще ви чета по-късно ! Hug

# 259
  • Мнения: 1 341
Future maman, много неприятно е всичко което описваш. Поне ще знам какво ме очаква, ако не са ми добри резултатите.
В коя част на Франция си? Simple Smile

Миркам, Диваненце, мерси за хубавите думи за моето момиченце. Hug

Силвана, браво за добрите резултати. Все така добре да расте малкото човече.

Аз съм се разчистила...А перални всеки ден по няколко пускам и имам чувството, че край нямат. Хубаво поне, че бързо съхнат в жегата.

# 260
  • София
  • Мнения: 191
peteto_83,silvana, yana_ya много благодаря за пожеланията  Simple Smile  Hug много се зарадвах сега като видях, че сте се сетили за мен  Hug
Аз ви препрочитам от време навреме, но съм в офиса и имам работа, добре че ми остава само една седмица и после излизам в отпуска  Crazy Тук колежките също ме изнанадаха с цветя на бюрото сутринта и ми е едно празнично и хубаво..
Не знам как слагате от онези хубави картинки с тортите  Embarassed, но ви черпя виртуално всичките, и само хубави подаръци тази година за всички нас си пожелавам.
Seagirll83, здравей отново, много се радвам, че вече си почиваш и всичко при теб е наред  Simple Smile сигурна съм, че морето много положително те зарежда за бебо.
Герчо, за Токуда, много съжалявам за всичко, което си преживяла, надявам се да нямам проблеми, общо взето няма болница, за която да няма и добри и лоши коментари, така че дано извадим и късмет и всичко мине както трябва  Praynig.
Ронка, много сладко момиченце си имаш, много е нежна и сладка, да я пазиш ей Wink
За кремчето за зърна, май ще взема и аз да си взема някое, то така или иначе го имам в някои от списъците, които разпечатвам за покупки (аз да си призная освен 3 бодита нищо друго нямам още, но ще се стягам като изляза в отпуска).
Много хубав ден на всички!!!

# 261
  • Мнения: 1 341
Деси, зло да те забрави(много съм разсеяна днес). ЧРД! Много здраве, любов и семейно щастие ти желая!  bouquet

# 262
  • София
  • Мнения: 1 595
И мене ме е хванала някаква мания за чистене - все си намирам нещо да търкам. Страшна работа е. А в къщи още се вихрят довършителни работи по някои мебели и е ужас. Винаги има прах и все има нещо за изхвърляне и пренасяне. Мъжа ми го побърках - "Закачи ми тези рафтчета, свали това в мазето..."

# 263
  • Мнения: 3 641
desifame , честит рожден ден! Да си здрава и много щастлива  bouquet

Рони, Емка е много сладка. Направо не мога да и се нарадвам.Пу-пу да не и уроки Heart Eyes Heart EyesЧестит аватар Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Браво на всички за резултатите Hug
Сийгърлче, мисля че разходките са много полезни също. Достатъчно е да дишаш йодните изпарения Simple Smile

Future maman , добре дошла при нас Hug
Силве, радвам се,че всичко е наред с теб и бебчо Heart Eyes
styllisima , и моето шекмбенце порасна изведнъж сякаш и сега си доста големичко според мен Simple Smile
miracle82 , стискам палци и те гушкам Hug Hug Hug
Радостина ,съжалявам ,че те подлагат на таквиа ограничения Confused
Плами, жалко ,че ще се разминем в Тина Киркова Sad

# 264
  • Мнения: 5
Desifame,  Ч.Р.Д Hug  bouquet. Много много любов, искрени усмивки и късмет ти пожелавам от все сърце, най-прекрасното бебче на есен да ви радва непрестанно със съпруга ти и най-незабравимите моменти да изживеете сред уюта и спокойствието на новия ви дом.

# 265
  • Мнения: 2
Ронка, аз съм в Avignon. GrinningПознавам обаче Tулуза, много хубав и розов град.
Desifame,  Ч.Р.Д и от мен. Бъди щастлива   bouquet
Оставям ви заради една малка разходка. Wink

# 266
  • Мнения: 22
 Hug Здравейте момичета!Рядко пиша, но ви чета редовно.Ние с бебо сме добре и аз се присъединявам към отбора на сините щъркелчета.Лека вечер !  Heart Eyes

# 267
  • София
  • Мнения: 48
Desifame честит рожден ден!!!!!!!!!!! nbirthday

# 268
  • Sofia
  • Мнения: 26
Не искам да Ви разстройвам,но прочетохте ли това?!
http://dnes.dir.bg/2009/07/23/news4810606.html Явно случаят на Запряна не е единствен за тази болница smile3518

# 269
  • Мнения: 1
Честит рожден ден на Desifame  Gift  newsm67 . Радост и аз като теб съм на хранителен режим без сладко и глезотиики  newsm45 и след 3-4 седмици пак ще правим теста

Общи условия

Активация на акаунт