Отговори
# 270
  • Мнения: 283

Честит рожден ден, Desifame!!!
Пожелвам ти, здраве, щастие, много хубави емоции
и най-прекрасното и здраво бебече през Октомври!!!

 

# 271
  • Мнения: 1 107
Привет момичета!

Честит празник на Desifame!
Ето една торта (ще се почерпим от твое име Деси  Mr. Green )...само кой би резнал такова сладко бебенце Thinking


На мен не са ми правили такова изследване за гестационен диабет- тук явно не е задължително (то какво ли е, но това е друга тема Thinking), но са ми вземали кръв за изследване на кръвна захар....не знам доколко може да се каже нещо от там.
Иначе и аз нещо съм се "отворила" на сладка тема, все се оправдавам, че съм бременна, но май трябва да се спра най-накрая Embarassed

# 272
  • Мнения: 1 668
Desifame, честит рожден ден!

Палмито, супер гадно... Така и не стана ясно от какво си замина това младо момиче - всеки си мие ръцете с другия. Четах изявлението на мазнейкова - по-чиста от снега се изкара...

# 273
  • Мнения: 12
Не знам и аз какво да си мисля. Аз съм раждала там. Забележки, както вече съм казала имам колкото искаш, ама пък от опрацията не мога да се оплача. Мисля, че основният им проблем е, че не им достига персонал и докторите там са гастролиращи-т.е., всеки може да си  наеме операционна и екип и да си извади бебе. Не знам доколко е предимство или недостатък. Абе мани, както трябва да реша къде да ида тоя път след толкова коментари как да отида пак там. От друга страна моят лекар твърди, че конкуренти изпозват медиите срещу тях. И в големите болници стават гафове, ама някак си не четем за тях по вестниците всеки ден. Да си стискаме палци и да си пожелаем късмет
1 Praynig

# 274
  • Мнения: 1 341
Пламито, четох и за двата случая...Не знам какво да кажа. Не мога да съдя никого, но факта е един-Заминават си млади жени, които няма да изпитат щастието да са майки. Confused

Future maman, надявах се да си близо до мен, но уви.

# 275
  • Мнения: 68
Пламито ужасна статия! не бях чувала за нито един от тези случаи.... но вкъщи не гледаме българска телевизия....
Миракълче мила..... оправяй се! бъди спокойн, всичко ще е наред!  Hug

Аз днес  бях на консултация, бебчо е добре 1600гр. отговаря си точно наа седмиците. кофтито е че е седалищно, моля ви стискайте палци да се обърне, че хич  не ми се ражда секцио
рони , страхотно аватарче си имаш! това кученце интерактивното Файло ли е?

добре дошли на  новите мами   bouquet

# 276
  • Мнения: X
Desifame, честит рожден ден.  bouquet
Добре дошли и на новите мами. Hug

# 277
  • Мнения: 18
Най-после и аз намерих време да се включа в тези форуми! Мн. се вълнувам, като гледам колко мн. бебета ще са в един месец с моето, само че не разбрах как да се регистрирам и аз като бременна, очакваща своето бебенце на 12 октомври?Моля помогнете, за да мога да разменя по няколко думи с бъдещите майки! Simple Smile

# 278
  • София
  • Мнения: 48
това кученце интерактивното Файло ли е?
Joy Joy Joy Ани, ти сигурно на всички играчки имената им знаеш - ей, това професионалното изкривяване е голяма работа Laughing
Браво на твоето бебче, много добре се справя!
А за седалищното разположение на бебчо - защо не пробваш разни упражнения да му помогнеш да се обърне. Деси беше показала едно, в сайта на естествено мисля че и там гледах разни такива...

Еха - днес "дни на отворените врати" за нови мами: titi86 добре дошла и ти и твоето бебе  bouquet Момче или момиче е?

# 279
  • Sofia
  • Мнения: 26
titi86,добре дошла при нас  Hug  bouquet
Винаги може да попиташ и да споделиш това,което те интересува,така,че само ни дай повод да разменяме
Цитат
думи с бъдещите майки!
  smile3521

# 280
  • Мнения: X
Тук намерих една интересна статия за динята. Пише, че "100 грама диня съдържат 224 мг магнезий. 150 грама диня покрива дневните нужди от този микроелемент. Недостигът на магнезий се проявява с крампи и спазми, нарушения на сърдечния ритъм, нервност и повишена раздразнителност".

  http://www.dieti-otslabvane.com/%D0%94%D0%B8%D0%BD%D1%8F

# 281
  • благоевград
  • Мнения: 164
 Peace

# 282
  • Мнения: 2
И аз четох за случая с починалото момиче. Въпросът изглежда сложен и не знам дали в случая някой има вина. Само лекарите знаят дали са направили всичко необходимо, за да я излекуват или не  Thinking
Ронка, ти от кога си тук и кое раждане в Франция ще ти бъде ? За мен е второ.
Наистина момиченцето ти е като кукличка на аватара  Heart Eyes

# 283
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Ани, изобщо не се притеснявай, че бебето е седалищно в момента. Вчера сутринта моя малък мъж беше с главата надолу, а тази вечер вече беше наобратно, изобщо не съм усетила кога се е завъртял, но докторката ме успокои, че има поне още 1 месец да си се върти както си иска. За притеснение ще бъде когато влезем в деветия месец и е седалищно, въпреки, че и тогава има случаи на жени, подготвяни за секцио по тази причина, при които бебето се обръща буквално часове преди да постъпят в болницата.
Добре дошли на всички нови момичета!
Честит рожден ден на desifame! Много усмивки ти пожелавам!

# 284
  • Мнения: 1 341
Ани, кучето е навсякъде с нас. Това е мания на моята щерка, има мноооого кучаци, последните хитове са Волт от едноименния филм, и Понго и Пърдита от 101 Далматинци. Crazy Та сега тях разхождаме. Simple Smile
За позата на бебето не се тревожи, още е много рано.
Ема се обърна седмица преди раждането, а има случаи когато се обръща часове преди това или в процеса на раждане. Peace

Future maman, тук сме от 1г.и 3м. Още сме пресни-пресни. Simple Smile Следователно ще ми е първо раждане тук, настроила съм се да е напълно натурално, без притеснения и пришпорвания от страна на лекарите. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт