Мама мартеничка с трепет чака мъничка душичка 4

  • 13 734
  • 306
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 874
мила-лила, пиши как си  Hug

мари рус, стискаме палци  Praynig и аз имам сега една тъпа болка в кръста и хич не ми харесва

стрии по принцип имам, но не от бременността. Аз съм със суха кожа и мислех, че ще ми се нацепи кожата (не съм се мазала с нищо специално против стрии, не съм убедена, че са ефикасни, защото сестра ми въпреки скъпите мазила се нацепи), но не ми се появиха. С Никола качих 10 кг, може и това да има значение...сигурно има всъщност

# 76
  • Мнения: 25
аз имах две неуспешни инсеминации и сега направихме инвитро защото не исках да чакам повече толкова силно желаех детенце  Peace за радост беше успешно и сега сам бременна ,но  все още нямам кои знае какви симптоми и затова сам малко притеснена да не се случи нещо лошо  Hug бях на преглед преди една седмица и се видя само сакчето и следващия вторник ще отида да чуем сърцето  Hug надявам се всичко да е наред с мен и всички други

# 77
  • Мнения: 6
Ще стискаме палци мила-лила Praynig

# 78
  • Мнения: 103
Аз да ви кажа, че след дълго ровичкане из форуми и материали за кремове против стрии реших да ползвам Mamma Donna на Chiko и също ще го редувам с бадемово масло на икар. А сега първите 2 месеца ще ползвам Sanosan, понеже е по-евтино и мисля като за начало да почна  с него. Надявам се да има ефект от мазилата  Peace

# 79
  • Мнения: 86
Здравейте момичета, и аз да се представя. Казвам се Ани и съм от София. Това ми е втора бременност и според форумския калкулатор терминът ми е на 08.03.2010. Вчера бях на лекар и беше само петънце, казаха, че съм в 7 седмица. Пожелавам на всички мами лека бременност и повече сън.....  bouquet

# 80
  • Мнения: 1 325
Деми, стискам силно палци Hug Хайде да имаме и близнаци във темичката Hug
И в рода на полвинчо има близнаци , и той все е на тръни, иска му се Simple Smile Още повече док като ми каза, че точката била малко удължена, нашият влезе във филма Grinning вика може и близнаци да са.

мила-лила , всичко ще е наред Hug
Добре дошли на новите мами Hug

# 81
  • там където мога да си закача хамака
  • Мнения: 284
Здравейте момичета! Виждам че обсъждате кремовете против стрии. Първата си неуспешна бременност карах в Англия. При регистрацията акушерката, след мой въпрос за стриите какво да ползвам, ме изгледа доста изненадано и откровено ми каза - всичко е въпрос на кожа - никакъв крем не помага - но ако ти се дават пари и искаш да си спокойна и да се мацаш с нещо в Boots продават /това е място като малък супер, но продават козметика, шампоани и лекарства/. Там намерихме само един вид - Palmer's - Massage Cream for Stretch Marks - естествено че си го купих - за жалост не мога да кажа дали действа. Едно момиче от този сайт беше казала, че е много добър и си го поръчвала по интернет. Но виждам че в БГ разнообразието от кремове е много голямо и с интерес ще следя коментарите.

# 82
  • Мнения: 1 768
Здравейте момичета , чета ви от момента в който разбрах , че съм бременна.Това се случи след три и половина опита ин витро и радоста ни е голяма .За сега съм била само на един преглед и видяхме сладката точица. На 38 години съм и това за нас е един много чакан момент.До сега не смеех да напиша и ред тук  Embarassed знам ли от суеверие , но реших днес да се престраша Laughing .Според мои сметки съм в 7 седмица и един ден , но това са само мои сметки Laughing. Чакам с нетърпение прегледа в понеделник.Нямам някъкви особени симптоми или притеснения , освен болезнените гърди , лекото , но системно затягане на стомаха , и рядко гадене.
Адмирации за красивата темичка  Hug
Колкото до козметиката , работя в аптека и съм консултант козметика.В момента започнах да се мажа с Виши против стрии , но после мисля да мина на Мустела.Веледа е прекрасна марка без консерванти и парабени , но първо цена/количество е неприемлива за мен и второ наличието на невен ме притеснява заради възможни алергии.Колкото до бебешката козметика дай боже да се наложи да купувам  Laughing Бейби Лена , Юриаж и Мустела .Работила съм за доста марки , но за жалост на Виши бебешката серия не се внася в БГ.
Много дълго стана  Laughing моето представяне .На всички пожелавам лека и красива бременност  Hug Praynig Praynig

# 83
  • Мнения: 1 325
marinex  Hug много лека и красива бременност ти желая Hug

# 84
  • Мнения: 1 874
marinex, развълнувах се като четох поста ти  Hug Много лека бременност с прекрасно бебче на финала ти желая  Grinning при теб едничко ли е?

# 85
  • Мнения: 1
marinex, честито и от мен  Hug , желая ти лека и безпроблемна бременност

# 86
  • Мнения: 1 768
Марисса , на първия преглед се видя едничко , но при три върнати ембриона изненади винаги може да има  Laughing

# 87
  • Мнения: 283
marinex Simple Smile радвам се да те видя тук...дано всички момичета от темата от която идваме скоро да се присъединят към нас Praynig
Аз също нямам никакви симптоми още Wink
Поздравления за страхотното оформление .. Веси Hug

# 88
  • Мнения: 25
здравей елена665  Hug не знам дали ме помниш но и аз сам още от другата тема с вас  Peace спомням си дори че горе долу по едно и също време правихме трансфера   bouquet ти кога си на доктор да чуете сарчицето

# 89
  • Мнения: 989
Маринекс, много се радвам, че най-после се престраши да се запишеш тук!  Hug  Хайде да си сложиш и една лентичка да те следя по-лесно  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт