МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 16, чуй я, виж я ,наслади й се

  • 38 147
  • 435
  •   1
Отговори
# 15
  • into the blue
  • Мнения: 771
Към monda Джавидан след като излезе от лудницата има ли мъж до себе си,става ли нещо с Намък?  Grinning

# 16
  • Мнения: 73
B l a n k a, браво!!!  Toва наистина е най-хубавия монолог на Джемил. Той наистина разбира жертвата на Ламия и открито заяви,поне пред баща си, че я обича.

# 17
# 18
# 19
  • Мнения: 13 512
Към monda Джавидан след като излезе от лудницата има ли мъж до себе си,става ли нещо с Намък?  Grinning
BBОстава с Намък, но по същия начин. Тя не го обича, но и харесва да го има под ръка постоянно. Продължава да се среща с Кенан и да прави опити да промени нещата .

# 20
  • Мнения: 3 804
Приемете ме и  мен  в редиците   bouquet

# 21
  • Мнения: 73
Добре дошла дон Кихот Hug

Страхотен аватар Peace

# 22
  • Мнения: 5 140
заради морето колко серии съм изпусналааааааааа ooooh!, бая ще наваксвам....а как? Thinking Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 73
заради морето колко серии съм изпусналааааааааа ooooh!, бая ще наваксвам....а как? Thinking Rolling Eyes

Как беше на морето?  Има да наваксваш  и с темите. Много са интересни.

# 24
  • Мнения: 5 140
заради морето колко серии съм изпусналааааааааа ooooh!, бая ще наваксвам....а как? Thinking Rolling Eyes

Как беше на морето?  Има да наваксваш  и с темите. Много са интересни.

на морето си е супер  Whistling
викаш да наваксвам с темите  Thinking...плаша се сигурна са много станали за 12 дена ooooh!

# 25
  • Мнения: 3 804
Добре дошла дон Кихот Hug

Страхотен аватар Peace

 мерси  Hug  bouquet

# 26
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
geradost,благодарско за темичката.  bouquet
За анкетата-мисля,че Джамил се влюби постепенно в Ламия.
И сега дочетох предната тема е умрях от смях, Joyтова с Первола ме уби направо. hahaha

дон Кихот ,добре дошла!

# 27
  • Мнения: 118
Дон Кихот добре дошла, дано ти е интересно тук   bouquet
xfakex изпразни си пощата за да ти пратя отговор на въпросите ти  smile3503

# 28
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Моля момичета,някоя от вас беше пускала линк със снимки на Кенан.Рових в старите теми ама нещо не го намирам,пуснете го пак моляяяя. Praynig

# 29
  • Мнения: 91
чудесна нова тема благодаря ти Герадост

Общи условия

Активация на акаунт