МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 16, чуй я, виж я ,наслади й се

  • 38 249
  • 435
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 106

влюбените заплашват със всичко,особено лудите от любов  Twisted Evil
ама не му се връзвайте много на Джеми - така акто го гледате,мислите ли,че е способен да нарани Ламия  Mr. Green

да. аз съм сигурна, че този човек е способен да нарани ламия, ако тя тръгне към кенан. винаги, когато кенан се появи той си изкривява злобно устата в единия ъгъл

# 376
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
e вече го видяхме, че може и да наранява от любов  Confused
справка-държанието му към Лейла, а и като е ядосан и към Ламия не е особено ласкав  Confused
любовта му е такава просто

то и любовта на Кенан не  е особено ласкава - да не би той да не изпада в моменти на ярост и избеснял,да не наранява хората  Whistling


влюбените заплашват със всичко,особено лудите от любов  Twisted Evil
ама не му се връзвайте много на Джеми - така акто го гледате,мислите ли,че е способен да нарани Ламия  Mr. Green

да. аз съм сигурна, че този човек е способен да нарани ламия, ако тя тръгне към кенан. винаги, когато кенан се появи той си изкривява злобно устата в единия ъгъл

може и така да е ,но злобата му е насочена към Кенан,а не към Ламия  Peace

# 377
  • Мнения: 106
да, но от завистта си към братовчет си е готов да сее болка около себе си. май неговите искания са горе-долу като тези на макбуле. и тя иска да бъде обичана. в крайна сметка любовта се заслужава. това не е бойно поле - да имаш някого на всяка цена. тогава любовта се изражда във фикс-идея

# 378
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
да, но от завистта си към братовчет си е готов да сее болка около себе си. май неговите искания са горе-долу като тези на макбуле. и тя иска да бъде обичана. в крайна сметка любовта се заслужава. това не е бойно поле - да имаш някого на всяка цена. тогава любовта се изражда във фикс-идея

не си права - любовта винаги е била,е и ще бъде бойно поле,когато са намесени повече от двама души  Peace само погледни природата - най-примитивния пример - мъжките се бият за вниманието и любовта на женската и винаги побеждава по-добрия  Peace а срещу природата не се върви  Wink
и не сравнявай лудата Макбуле с Джемил,моля ти се  ooooh!

# 379
  • Мнения: 332
сега взех решение - догодина извеждам випуск и ще ги заведа в Истамбул. Искам да го видя


искам и мен да ме обичат така,поне така романтично

Ама и пашата ме ядосва, гадняр е. Не че аз ще дам лесно синчето...сигурно защото имам перфектната учителка-свекито

# 380
  • Мнения: 106
да, но ние не сме животни, а цивилизовани хора. какво щастие би изживял някой върху куп нещастни съдби и пресни гробове. малко ми прилича и на садо-мазо.
или може би само аз мисля така...
а кенан задава много адекватни въпроси и не мога да разбера защо не започне сам да си отговаря на тях. ето и сега попита от ламия или макбуле бягат. а според мен пашата скри синчето си и от двете

# 381
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
да, но ние не сме животни, а цивилизовани хора. какво щастие би изживял някой върху куп нещастни съдби и пресни гробове. малко ми прилича и на садо-мазо.
или може би само аз мисля така...
а кенан задава много адекватни въпроси и не мога да разбера защо не започне сам да си отговаря на тях. ето и сега попита от ламия или макбуле бягат. а според мен пашата скри синчето си и от двете
може и да не сме животни,но понякога инстинктите ни надделяват  Peace
и не обвинявай пашата,че е скрил Джемил - Ламия го изгони,и то с ужасни думи,да не говорим,че той се чувства и виновен  Naughty мислиш ли,че когато Джемил разбере,че Ламия заминава,няма да я потърси? Peace

# 382
  • Sofia
  • Мнения: 280
Цитат
да, но ние не сме животни, а цивилизовани хора. какво щастие би изживял някой върху куп нещастни съдби и пресни гробове. малко ми прилича и на садо-мазо.
или може би само аз мисля така...
а кенан задава много адекватни въпроси и не мога да разбера защо не започне сам да си отговаря на тях. ето и сега попита от ламия или макбуле бягат. а според мен пашата скри синчето си и от двете
 
Абсолютно съм съгласна с теб, единствено че Кенан не си отговаря на въпросите не съм съгласна той си отговаря но всички около него го заблуждават  Peace

# 383
  • Sofia
  • Мнения: 280
Ей го пак Джемил къде тръгна пък сега пак да се меси  Confused

# 384
  • Мнения: 106
ей сега стана бой на негри в тъмна нощ. възлов момент. дано с благоприятна развръзка и кенан вземе нещата в свои ръце така сигурно, както държи цигулката си Peace

# 385
  • Мнения: 267
Надявам се всички,които плюете Джемил да сте го разбрали поне малко от кадрите със съня му и Лейла  Peace

# 386
  • Мнения: 267
Ей го пак Джемил къде тръгна пък сега пак да се меси  Confused
и в какво се меси?
Иска да догони жената,която обича

# 387
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Ей го пак Джемил къде тръгна пък сега пак да се меси  Confused

да се меси?къде? до колкото виждам,Ламия не изгаря от желание да говори с Кенан  Tired

# 388
  • Мнения: 267
ЕЕееее не ,Джави не намери сили да го остави  Crossing Arms

# 389
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
да видим сега Кенан бей коя ще избере - принцесата или Ламия  Peace

Общи условия

Активация на акаунт