МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 16, чуй я, виж я ,наслади й се

  • 38 297
  • 435
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 267
Хайде още малко









Това тук мисля,че е Ийгит в театъра

Mалко зад кадър        
 ето пак е нещастен  

# 76
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
geradost ,златна си,мила моя  Hug  bouquet

# 77
  • Мнения: 118
много хубави линийки герадост най ми е симпатична първата с Пашата  Simple Smile

# 78
  • Мнения: 267
A тази е супер просто  Crazy вижте пашата  Laughing

пак зад кадър
 
пак в театъра
A тая снимка добре я погледнете,защото казвахте ,че се бил скрил зад Нимет,а по погледа му изобщо не е изплашен  Peace

# 79
  • Мнения: 267
desi dd,не мога да не отбележа,че на насапунисан Бурак също важи   Heart Eyes  Wink ,ама само насапунисан

# 80
  • Мнения: 1 064
geradost, снимките "зад кадър" са много хубави. Дай още, ако има?

За написаното с бели букви - направо не ми се гледа. Колко мъка ще има още...

# 81
  • Мнения: 118
desi dd,не мога да не отбележа,че на насапунисан Бурак също важи   Heart Eyes  Wink ,ама само насапунисан
симпатяга си е той  Embarassed, дъщеря ми като го види продалжава да вика тати  hahaha дано баща и нечуе че  Twisted Evil
geradost, снимките "зад кадър" са много хубави. Дай още, ако има?

За написаното с бели букви - направо не ми се гледа. Колко мъка ще има още...
така е свикна ли сме повечето филми да се хепи този е доста реален, не винаги има хепи едн за жалост

# 82
  • Мнения: 3 098
Здравейте!
geradost,благодаря за хубавата тема!Гласувах и в анкетата.

В4ера гледах,но не коментирах,защото нямаше време.Може да се каже,4е в4ерашната серия беше тази,в която много съжалих абсолютно вси4ките.Всеки един затворен в мъката и желанията си,толкова несигурност и огор4ение... Sad Никаква комуникация между хората,живеят в някакъв фалш и си съсипват живота.
Хареса ми за пръв път в4ера Макбуле,защото каза на Ламия да си върви,ина4е става страшно.Наистина е така,крайно време е Ламия да си тръгва,в тази къща е немислимо да остане,а е голям грях също да лъже и крие и по този на4ин да вреди на вси4ки около нея.
Барби и Кен са пред развод гледам,а Нимет май ще я издухат. Thinking Намък струва ми се никой път няма да полу4и това което иска от Джавидан.

# 83
  • Мнения: 20
Много яки снимки.  bouquetЧетох спорът ви за това кого обича Ламия и кой колко я обича.Според мен Ламия обича и двамата.Към Кенан изпитва по-скоро обожание към много по-възвишено същество.За нея той едва ли не е божество,тя го боготвори като такъв.Към Джамил нещата са по-различни.Тя го приема като нормално човешко същество.Вижда и доброто и недостатъците у него.Такава любов за мен е истинска.Която се ражда постепенно,която се извоюва ден след ден.Някъде четох,че Ламия и Кенан не могат да са заедно заради класовите различия,който налага обществото.Ами Джамил той да не би да е млекар,пекар или градинар.Той е син на паша,наследник на много богат род.Както Кенан и известна публична личност така и Джамел.Защо за единият да има пречки ,а за другият не.Защото единия има сърце,има смелост да се бори за своята любов.Защото единият не се интересува от пресата и от това какво ще кажат хората.Защото единият е готов да върши всичко в името на любовта.защото за единият благото но любимата е много по-ценно от собственото щастие.Защото единият е готов да се зароби до живот за идна усмивка от любимата.Оставам на вас да решите кой е той!

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Интересо ми е ламия къде ще отиде да живе?

# 85
  • Мнения: 3 098
Ох,сега про4етох написаното с ББ.
Мъка направо. Crazy

# 86
  • Мнения: 122
Защо за единият да има пречки ,а за другият не.Защото единия има сърце,има смелост да се бори за своята любов.Защото единият не се интересува от пресата и от това какво ще кажат хората.Защото единият е готов да върши всичко в името на любовта.защото за единият благото но любимата е много по-ценно от собственото щастие.Защото единият е готов да се зароби до живот за идна усмивка от любимата.Оставам на вас да решите кой е той!
smile3521
 и аз съм зад това мнение  Peace

# 87
  • Мнения: 0
от понеделник Мелодия на сърцето ще започва в 15.30, а Сълзи на Босфора от 17.15 (до новините в 19ч)
когато епизодите са по-кратки, Мелодията в 15.45ч, Сълзите в 17.20ч. За всеки ден програмата е различна идната седмица

# 88
  • Мнения: 267
dessislava_rz,точно в 10-ката  Peace
Ето още малко снимки
               









# 89
  • Мнения: 267
Я вижте Гани какво държи  Laughing                                     Хайде малко Нимет
       

   



за мен тя е най-готината артистка във филма  Peace

Снимачен ден

Последна редакция: ср, 22 юли 2009, 12:31 от geradost

Общи условия

Активация на акаунт