Uraaa! Плуване за бебета!!!!! - 4-та част

  • 83 611
  • 496
  •   1
Отговори
# 30
  • BG
  • Мнения: 2 217
До колко часът работи басейна?  newsm78
Мисля, че до 19ч.

Благодаря!   bouquet

А колко време продължават заниманията? Опитвам се да се ориентирам, защото ходя на работа, а бих искала да заведа синът си на плуване. Искам да пресметна дали ще успея да се организирам да отида с него понеделник или четвъртък?!  Thinking

# 31
  • Мнения: 1 153
Занимания няма, защото няма инструктор - отиваш и правиш, каквото решиш, колкото дълго искаш. По принцип към 17:00 вече е пълен басейна (може би и по-рано) и работи до 19:00.

# 32
  • BG
  • Мнения: 2 217
Занимания няма, защото няма инструктор - отиваш и правиш, каквото решиш, колкото дълго искаш. По принцип към 17:00 вече е пълен басейна (може би и по-рано) и работи до 19:00.

Много ти благодаря!  Peace

 Thinking Значи трябва да се ходи по-рано ...

Моля да ме извините за многото въпроси, но никога не съм ходила в басей с детко и бих искала да се ориентирам колкото се може повече преди да отидем.
Към колко може да се отиде на плуване? Т.е кога сменят водата (като дни разбрах Понеделник и Четвъртък, но не и по кое време) и има ли от - до време в което може да се ходи с бебетата?

# 33
  • Мнения: 1 153
Stephy, ти майтапиш ли се нещо или наистина не си ми прочела поста?
По принцип към 17:00 вече е пълен басейна (може би и по-рано) и работи до 19:00.

Може да се ходи по всяко време с бебета, но няма време което да е само за бебета, т.е. винаги може да има и други хора.

# 34
  • BG
  • Мнения: 2 217
Stephy, ти майтапиш ли се нещо или наистина не си ми прочела поста?
По принцип към 17:00 вече е пълен басейна (може би и по-рано) и работи до 19:00.

Може да се ходи по всяко време с бебета, но няма време което да е само за бебета, т.е. винаги може да има и други хора.

Разбира се, че го прочетох - не бих се шегувала!  Peace Благодаря ти за информацията!
Не знаех по кое време сменят водата - това беше интересно за мен ...
Ще си взема ден отпуска за да отида с детко на плуване, защото няма как да успея иначе.  Thinking

# 35
  • Мнения: 116
Стефи,
Май нещо не се разбирате със Secret Girl Wink. Тя ти е казала, че басейнът е пълен с вода към 17, т.е. че ако отидеш към 17 спокойно можеш да влезеш. Опасявам се, че ти си разбрала, че басейнът към 17 вече е пълен с хора и трябва да се ходи по рано Wink.
Когато ние ходихме (преди около половин година) най-много родители с бебета имаше в четвъртък (17-19) и в събота сутринта.
П.С. Специални поздрави на Етко!

# 36
  • BG
  • Мнения: 2 217
Стефи,
Май нещо не се разбирате със Secret Girl Wink. Тя ти е казала, че басейнът е пълен с вода към 17, т.е. че ако отидеш към 17 спокойно можеш да влезеш. Опасявам се, че ти си разбрала, че басейнът към 17 вече е пълен с хора и трябва да се ходи по рано Wink.
Когато ние ходихме (преди около половин година) най-много родители с бебета имаше в четвъртък (17-19) и в събота сутринта.
П.С. Специални поздрави на Етко!

 Hug  Heart Eyes   bouquet

Много ти благодаря, Цвети! Наистина не сме се разбрали  Embarassed

# 37
  • Мнения: 479
Някой ходил ли е скоро в басейна в парк хотел Витоша?  Моля, да сподели впечатления  Simple Smile Дали е чиста водата и кога няма много хора.

# 38
  • Мнения: 71
случайно да сте намерили на друго място инструктор за бебета

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
И аз имам огромно желание да водя дъщеря ми на плуване, а съм сигурна, че и тя ще бъде съгласна  Wink , но виждам, че докато се организираме е станало късно ... дано се появи някой инструктор скоро  Praynig

# 40
  • Мнения: 591
Извинявам ссе за въпроса, но с какво плуват бебоците- по памперси, голички ....как, за да не се изхождат в басейна?
Извинявам се още веднъж за въпроса!  bouquet

# 41
  • Мнения: 559
Извинявам ссе за въпроса, но с какво плуват бебоците- по памперси, голички ....как, за да не се изхождат в басейна?
Извинявам се още веднъж за въпроса!  bouquet
С бански или спецялен памперс за басейн. Голи не ги пускат.

# 42
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Някой може ли да ми каже упражненията във вана?

# 43
  • Мнения: 1 219
Офф,аз от отдавна имам мераци да я водя на плуване,но вече изпуснахме"бебешката възраст".А и в града ни няма такива екстри. Rolling EyesПОследно не разбрах във Варна има ли такива инструктори по плуване на бебета или в цяла Бг е само прословутата Александра.

# 44
  • BG
  • Мнения: 2 217
Момичета, чух за инструктор по плуване, който работи в басейна на Мазнейкова. Не съм ходила и не мога да споделя впечатления  Confused
Стоян се казва!

Общи условия

Активация на акаунт