Uraaa! Плуване за бебета!!!!! - 4-та част

  • 83 685
  • 496
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 129
mim4o_225  Ами незнам точно за малки бебета, аз търсих откак се е родил сина, но това лято ходихме в един частен басеин за плуване ,  на Палаузови. Единственно те не ме изгледаха като луда като ходих да питам и много се радват на синчето защото е най-малкия там. Но не е от типа бебешки басеин, просто е басеин с коридори и другото което е , че е открит. На мен  ми се нрави,  за да не се надишва с изпарения но Митака е по-голям. Варна е уж морски град, а навсякъде където питах ми обясняват надълго и широко как децата се учели да плуват след 4 годишна възраст. Сега съм в процес на търсене на закрит басеин ако намеря ще пиша.

# 421
  • Мнения: 408
Здравейте, интересува ме плуването за по-големите дечица, кой ден и от колко часа е. Моето е на 2,3 год. Спомням си, че преди беше след часа на малките, сега прочетох по-напред нещо за 15 часа в Понеделник? Ние не сме посещавали часовете за бебета - дали можем да се включим в тези за по-големите дечица или е само за пораснали бебета плувци  Wink ? Необходимо ли е предварително записване и при кого?
Ние не можахме да се присъединим към уроците на Александра, понеже работех, а те са в работен ден, но сега след като чакаме номер 2 имам свободно време да наваксвам с баткото.
Благодаря предварително   bouquet

# 422
# 423
  • Мнения: 12
Записвам се да следя темата! И ние мислим да водим бебо на плуване!

# 424
  • Мнения: 123
Здравейте! (:

С мъжа ми обсъдихме темата за плуването и двамата сме ЗА. (:
Живот и здраве, малката девойка да се появи на бял свят.... ще видим дали още ще сме на същото мнение.

Имам въпрос.....
горе-долу какви са цените за посещение (гр. София)? (:

# 425
  • Мнения: 3
присъединявам се към питането на maminka23, а също така ме интересува на колко месеца трябва да е бебето, упражненията на Александра стават ли за новородени?

# 426
  • Мнения: X
упражненията на Александра стават ли за новородени?
Бебо беше на месец като го заведох за първи път. Александра преценява какви да са му заниманията и с каква продължителност. Зависи си от детенцето, преценява се индивидуално

# 427
  • София
  • Мнения: 438
Когато за пръв път говорих с Александра, тя път ми каза, че трябва пъпната раничка да е добре зараснала, приблизително към 40 ден на детенцето да започнат заниманията.
Докъм 6 месец заниманията са у дома във ваната или по-голямо корито, а след 6 месеца вече е подходящо да са в басейн.

# 428
  • София
  • Мнения: 8
Привет, майчета! Интересува ме някой знае ли каква е температурата на водата в басейна на МБАЛ София? И дали басейна в Банкя е с минерална водичка? И дали има някой басейн с минерална вода в София където се провеждат занимания с малки дечица? В момента сме на 1г и 4м., обожава водата, едвам го изкарваме от коритото вечер, но до сега сме го водили само в басейни вс минерална вода, не в София? Simple Smile Благодаря Ви предварително?

# 429
  • София
  • Мнения: 39 842
За МБАЛ София не знам. Водата в Банкя е минерална, басейна се намира в болница.

# 430
  • София
  • Мнения: 8
Някакви координати на басейна в Банкя. Иска ми се да отидем всички без инструктор тогава! Simple Smile

# 431
  • София
  • Мнения: 39 842
Някакви координати на басейна в Банкя. Иска ми се да отидем всички без инструктор тогава! Simple Smile
В 1вия пост + мейла на инструкторката.

# 432
  • Мнения: 275
ето нещо красиво да видите https://www.facebook.com/BabyTherapy

# 433
  • Мнения: 30
Здравейте,
Можете ли да ме ориентирате къде има актуален график (час и място) за бебе плуването?
Имам мейл и телефон на Александра, но предпочитам преди да се свържа с нея да се запозная с график.
Предварително благодаря  Simple Smile

# 434
  • София
  • Мнения: 39 842
Здравейте,
Можете ли да ме ориентирате къде има актуален график (час и място) за бебе плуването?
Имам мейл и телефон на Александра, но предпочитам преди да се свържа с нея да се запозная с график.
Предварително благодаря  Simple Smile
Можеш да посетиш някои от лекциите, които прави. Интересно е, показва всичко и обяснява. След това ще ти каже кога и как е в Банкя.

Общи условия

Активация на акаунт