КГО 2008-5та част

  • 18 194
  • 440
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11
Здравейте момичета - на тези, които ме помнят и приятно ми е да се запознаем - на останалите. Не съм писала много отдавна, но като ме завъртя шайбата... Та ние сме добре. Ачи върви доста едричък ( както се роди) сега е почти 12 кг и 77 см. Има 5 зъба - три от долу и два отгоре.От скоро сме на кухня, което е голямо улеснение за мен. Аз имах доста проблеми - направих някакво възпаление, но се наложи да изчакам докато кърмя, но от 6 месец ми спря кърмата и пих 2 антибиотика, вагинални таблетки - един малък ад, но вече съм добре. От вдигането на тежести - дете и количка, много отслабнах, дори съм по-слаба от преди забременяването , но това не е лошо. Ачи се научи винаги да съм около него и нямам много време за друго, но се надявам и това да отмине.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 152
Енигма, добре си се завърнала....  

Фльор, ти си си Пич бе! То да светиш на всеки няма как да стане, релаксирай малко, че на тебе пречи и на костенур! Хубаво, че си ги имам тука момичетата "под ръка" иначе щях да откача главния!  #Crazy  А как мрънкам понякога .. горките.  Честито за зъбите, за пишока съм чувала същото - че щом си е затворено няма страшно. Не знам какъв кеф вижда моето диване, хваща си чурката и дърпа колкото може, абе ще я откъсне .. хихих  Laughing не го разбирам защо го прави?!
Кога ще си идваш? Преди време беше писала, че ще ни посетиш във Варна .. не съм забравила!

Сега си имам ядове със социалните, но не ми се разказва..поне за сега, че ме хваща яд! Странна държава сме и законите ни странни, и живота ни странен .. не е като на хората по света!  Tired Уморих се .. да се боря, да доказвам, че съм права в правотата си...   Tired  Tired  Tired
 Stop

Последна редакция: чт, 23 юли 2009, 15:56 от Ел Магнифико

# 47
  • Мнения: 3 483
Що така? Сподели Hug

Привет, Енигма  bouquet

(моята малката като махна памперса вечер за банята и докато се търкаля гола, все си пипа шушата, ама мноооого нежно Embarassed Confused Laughing)

# 48
  • Мнения: 6
Ел, утре пътувам към България, естествено пак сама с Дидко и кервана багаж (много точно попадение, Гери) и, както се очертава, ходенията ми където и да било, ще са пак самосиндикални. Засега не мога никакви твърди планове да си правя, докато не преценя каква е хавата в Русе. Баща ми, толкова корав и положителен човек, откакто почина пролетта дядо ми и остана да се грижи сам за баба ми, която е на легло, е станал неузнаваем. Вярно, имаше и други неприятности, но не съм  очаквала, че човек като него ще се срине така, до дъно. Та засега не знам още кога и дали ще дойда. Но ако идвам, ще се обадя със сигурност, дайте някой телефон на лични. Малко ми е кофти, че ще пътувам пак сама в колата с Костя, но пролетта се държа много геройски, а се наложи данавъртим само двамцата над 1000км. Бе все ще прескоча за някой и друг ден през август, среща с такава банда като вашата изпуска ли се? А твоят младеж се подготвя за плейбой, настрой се от сега за плачещи на рамото ти моми с разбити сърца Laughing
Енигма, изтрепахте рибата, намери се левент и за Марта! Да е жив и здрав, голям мъжага!
Софко, дай един линк и аз да видя госпойца Вики, бе, гледах,гледах, ама не можах да открия де е Simple Smile
Събуди се, ей, няма свободно, равнис пак...

# 49
  • Мнения: 11 073
Фльор, Софко си маха линковете, като ни ги покаже, да ги не барат зложелатели...
Тонимирка, аз все ще те питам - Момо я какъв голям мъж е, като не ще бебешките манджи, що го не захранваш педагогически?
Мариелка, добра дошла! Анджък ерген за нас си отгледала Grinning Ама той и Дидко на Фльор не е за изхвърляне де, виж къв е рус и синеок. А аз потопих татковия ген за сини очи, дано поне русата коса й остане на госпойцата.

# 50
  • София
  • Мнения: 2 058
Привет и от нас!

Мече, добре дошла и тук  Hug
Енигма  Hug липсваше ни. Браво на вас с Ангелчо. Мамин той, с какво го храниш, та такъв левент расте?
Аз щото моето дете си е все тия 8 кила  Crazy (ама какво ли се оплаквам, хората гледам се опитват 7 кг да минат!), та и аз си намирам оправдание, че съм си все същата дебела буца Embarassed
Цикълът ми, обаче се възстанови, така че се надявам хормоните да се понаместят и да сваля поне няколко килца до края на лятото.
В тази вързка, Госпойце, как ти се отразява диетата на кърмата? Явно не е намаляла, щом сте основно на кърма...
И милото Момо  Heart Eyes Hug Hug, дано бързо му минава на ръчичката.
Наш маймун Калоян за малко да се контузи и той вчера  ooooh!. Докато го погледна защо жално грачи и ми се смрази кръвта. Измъкнал се нашия от проходилката, застанал на колене върху предния плот  #Crazy и реве, че го е страх да слезе долу. И слава Богу, защото слизането щеше да е с главата надолу! И това удоволствие ще се наложи да приберем, до сега така се радвах, че рамката на проходилката пречи да отваря необезпокояван вратички на шкафовете...а и ми даваше 10 тина минутки спокойни, поне за един душ.
За педагогичесвко захранване не знам, ама Калоян яде всичко, което е в нашите чинии и нищо, мкоето идва от пюретата му. По този случай започнах да му готвя от днес и на обяд яде манджа от пиле, картофи, лук и моркови, та ушите му плющяха. Та явно ще се цаня за сега сама за "детска кухня", пък за по-нататъка ще видим.
Фльор, така се забавлявам с постовете ти!
Абе я кажете за киселото мляко от кога ще го включвате, че се чудя моето чавенце дали да не го зарадвам с бисквитена каша утре. Гледам, дзверя се по етикетите за съдържание, правя после справки с Косе-Босевите съвети и се опитвам да вкарвам колкото се може повече продукти в менюто на Калоян. Не ми се харесват и на мен пюретата, да не говорим, че и не са никак евтини.
Хайде до скоро, че трябва да излизаме (ужас, в тази жега  #Crazy).

П.С. За опасните растения, ето какво имам под ръка аз - на заем от дирския клуб: Внимание ОТРОВА: опасни растения за вашите деца

Последна редакция: чт, 23 юли 2009, 17:45 от Ариана

# 51
  • Мнения: 11
Здравейте пак! Ще се опитам да кача малко снимки. http://picasaweb.google.com/Margaritu6ka/Enigma#


# 52
  • Мнения: 8
Здравейте и от нашето нарастващо семейство! BlushДнес не успяхме да разходим количката ама още не е късно,може и да мръднем за малко.
Браво на Дени ,направо е за пример детето,нашия Момо,движи ама само ако се държи за леглото или пейката в парка,та засега имам малко покой.А за госпожиния адаш,искрени съболезнования най-вече на мама,сигурна съм ,че я е боляло повече отколкото детето!
Мойто дете пък си откара цял месец с един зъб,другите са на хоризонта ама не се показват,мъчи се да дъвче и да плюе и направо няма чистене около него ,ама здраве да е ,обноските и етикета ще учим по-нататък.
Корема ми растеее ли расте,направо се плаша ,ама така е като не можах да го стегна навреме сега се отпуска по-бързо,за бебето надявам се да е добре,на 04,08 ще го видим .Поздрави на всички,липсвахте ми ама пусто време все не стига!

# 53
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Енигма как ги направихте 12 кила, браво! Голям е бузанчо. Направо да му изядеш сладките бузки!
Ариана добре че се е разминало и че се събрал на плотчето му. За киселото мляко си нямам на идея. Аз на следващата консултация мисля да питам, че ми е под въпрос.
fleur bleue лек път!
Мечка Малинарка моята пък си пипа пъпа, ама голямо й е интересно. И моя й е интересен, а аз както не понасям някой да ми го пипа  ooooh!
radkakaka Ай ся и обноски, то ако всички не разберат по остатъците по нас с какво сме хранили детето нищо не сме разбрали от майчинството  Joy
Ето нагледно как се разглобява клавиатура
http://vbox7.com/play:eb07d100

# 54
  • Мнения: 42
Хахахахаха, Цвети, голям купон е у вас! Joy "Счупи го"... Много е добра малката, как е залегнала върху клавиатурата, десетопръстна с лакти.  hahaha

# 55
  • Мнения: 3 483
Оф, много смешна страница се получи Laughing Laughing Laughing

(в нашата манджа за тази седмица, щото готвя на бебето за седмицата има  Embarassed Embarassed Embarassed- Картофи, моркови, червена чушка, зелен фасул от нежния, пиле, фиде, ориз , домати, олио, магданоз, тиквичка, копър, мъничко сол..... - мнооооого бедно меню Embarassed)

Радкакака, бременна ли си? (простете , че питам Embarassed, ма пиша от вчера тука Grinning)

# 56
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Леле, представяте ли си Евичка и Ангелчо, ако се срещнат каква картинка ще са?  Heart Eyes

# 57
  • Lovech
  • Мнения: 28
Привет! Аз се завърнах от пътешествия из Родината! Децата са здрави, а това е най-важното.
Ето ви малко снимки, и лека нощ, че съм изморена от оправянето на багажа, а и Деян се научи да става в 6 часа, та след малко пак ще съм на крак - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=403405&pid=13735582

На морето ни избиха още две зъбчета, третото е на път, почти е пробило вече.
Нищо не мога да пиша, защото не съм чела повече от две седмици.
Айде, лека нощ.

# 58
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
bidapet Ето това ми е фаворита http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=13735590 как жално гледа - за мен сок, пък другите на бира, добра причина да пораснеш.  hahaha
Сега си имаме гостенче и макар от 7 всички да сме на крак каките още не могат да спрат с игрите, че да закусват, ама хич и не си го слагам. Малкото да е нахранено, пък те когато им дойде музата закуската ги чака на масата.

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 33
Добро утро!

Бидапет, големи сте пътешественици, браво! Деян е голям сладур, много миличък ми стана при първата му среща с морето.

На Милен му изби втория зъб цял месец след първия без да разберем. Просто го видях вече пробил, нямаше никакви драми този път.

А ето и малко снимки от първия плаж на нашия младеж в Хисаря миналата неделя: http://picasaweb.google.bg/mayaqu/July09#5361904112859761106

Ние ще сме селяни следващите няколко дни, така че до понеделник.
Приятни и прохладни събота и неделя Hug

П.П. Tsv много се смях вчера с твойта госпожица.

Общи условия

Активация на акаунт