Домашна хлебопекарна Мулинекс

  • 208 919
  • 242
  •   1
Отговори
# 15
DA,AZ RAZVALIH VEDN1J KEIK I KOZUNAK NO HLQBA E HUBAV SAMO DETO NE E HUBAVO PREPE4EN

# 16
  • Мнения: 931
Може ли да ви попитам за програмата за експресен хляб дали става добре, имам хлебопекарна мулинекс от 2 седм и снощи беше първия опит стана си супер хляба, само дето малко се троши днес.Довечера мисля да пробвам и краткаат да видим какво ще се получи , нещо да ме посъветвате.
И още едно въпросче моята няма отложен старат за основната програма , кои програми предпочитате с отложн старт които да стават добре

# 17
  • София
  • Мнения: 4 141
Може ли да ви попитам за програмата за експресен хляб дали става добре, имам хлебопекарна мулинекс от 2 седм и снощи беше първия опит стана си супер хляба, само дето малко се троши днес.Довечера мисля да пробвам и краткаат да видим какво ще се получи , нещо да ме посъветвате.
И още едно въпросче моята няма отложен старат за основната програма , кои програми предпочитате с отложн старт които да стават добре
Става хляба на бързата само трябва да удвоиш количеството на маята. Аз от сухата слагам цяло пакетче от 11 гр.
 За отложения старт не мога да ти помогна, но можеш да попиташ и тук:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=419503.0;topicseen момичетата ще ти отговорят.

# 18
  • Мнения: 14
Момичета, и аз имам Мулинекс, но голам зор виждам, когато трябва да извадя хляба от тавичката му. Ако знаете някоя тънкост, ще съм ви благодарна да я споделите, че настъпва едно дърпане.... и хляба се смачква и начупва.

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
слагайте първо мазнината върху бъркалките и тогава останалите продукти - вода, мляко там с каквото правите хляба

# 20
  • Мнения: 14
благодаря, ще пробвам при следващото зареждане

# 21
  • Мнения: 419
Хляба става страхотен. Аз обаче спрях да я използвам, защото белият хляб става толкова вкусен, че в къщи се прекалява с него. Опитвах се да направя пълнозърнест, но при всичките опити ми става с височина три пръста Rolling Eyes и много безвкусен. Или бъркам в рецептата, а я правя едно към едно с книжката или не уцелвам брашното. А в рецептите, които не са за бял хляб, все пише, че се слага и бяло брашно. Някой знае ли дали е възможно без добавяне на бяло брашно да стане вкусен хляб и как?

# 22
  • Мнения: 251
Горещо препоръчвам хлебопекарната.Чудесен хляб става.
Тънкостта е да се спазват указанията от книжката до грам.За целта трябва електронна везна.

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Хляба става хубав не само с рецепти от книжката, аз поне нито един не съм правила по нея. В готварският форум има тема с 15 стр. с рецепти.
Само с пълнозърнесто брашно няма как да стане бухнал хляба, аз го правя с 300гр пълнозърнесто и 200 бяло.

# 24
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
аз сътщо си купих само че козунака ми не стана хем правих вси4ко по рецепта даже мога да кажа стана клисав  и въобще не прлилича на козунак а има вкус на кекс нещо явно бъркам някой ако знае нека помогне Hug

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
на коя програма правихте козунака?  От темата за хлебопекарни в готварския казват, че на програма за френски хляб стават добре козунаците. При мен на 4 програма за сладък хляб нещо не се получават нещата и ще пробвам и аз на програма френски хляб.

# 26
  • Мнения: 4 916
Горещо препоръчвам хлебопекарната.Чудесен хляб става.
Тънкостта е да се спазват указанията от книжката до грам.За целта трябва електронна везна.


Като й свикнеш на машинката, ще можеш да се оправяш и без електронна везна. И без книжката даже.

# 27
  • Мнения: 3
Значи ние имаме, но моята е 500грама 750 и 1 килограм! Много хубав хляб прави и не само това! Правя козунаци, тутманици, пърленки, компот, кифлички....Разбира се за пърленките и някои други само ми замесва тестото, аз довършвам с оформянето и печенето, но иначе е супер машинка! Мъжа ми ми я подари преди около година и от тогава не е излизала от употреба! Правя дори компот на дъщеря ми на нея! Не ми е давала никакъв дефект! Много съм доволна!    
Heart Eyes 

# 28
  • София
  • Мнения: 101
Прави страхотен хляб, но много се дебелее с нея Simple Smile Това да имаш топъл хляб всяка сутрин си е нож с две остриета Grinning

# 29
  • Мнения: 1 296
Леле, зарибихте ме с тая хлебопекарна Crazy

Общи условия

Активация на акаунт