121–Слънце жарко над арабско грее–да се сбъдне това,за което всяка от нас копнее

  • 22 392
  • 295
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 800
хихихи, Лили, нямам арабин в къщата  Sunglasses имам кюрд, дето не пие кафе.  И лимонадка не пие за ужас на баба ми, дето все се опитва да му пробута  Joy  ама обича бистра и студена планинска водица. Като си ходи при техните и баща му човека се чуди как да му намери вода  Simple Smile

Кажи как да си изчисля заката за сребърните прибори?

# 106
  • София
  • Мнения: 18 188
Айде, вече и обяд стана...чакам свършването на работния ден Mr. Green Довечера ще си спретна мъничко багаж за Гърция, най-вече майо /бански костюм/ Mr. Green
Лили,ти попита за басейн на арабски, а не в частност на египетски диалект Wink Затова се спрях на най-масово използваната дума, иначе от различните държави ще изкочат още ред думички, означаващи същото.. Peace
Тоя пусти фараон нещо трябва да е бил с дръпнат характер, склонен все да прехвърля вината за забавянето или неуспехите си на някого или на нещо.В първия случай било виновно имането, което незнайно защо е носил със себе си.По друг повод, собствената му дъщеря  му се сторила излишен товар.Затова този път, без да прибягва до магия, наредил построяването на палат, който и до днес носи името Qasr Bint al- Faroun, т.е Замъкът на дъщерята на фараона.Та така..
Гледам сервизи сте запоказвали...Аз вкъщи имам един за чай, метални чашки и ретро каничка, с цвят на мед и с разни  фолколорни елементи за декорация.Не намирам в нета подобен, подариха ми го в Йордания, ама иначе е палестински. Peace

# 107
  • Мнения: 689
Шилано-като имаш кюрд,нека ти изчислява заката NaughtyТе като гледам са добри в сметките:20 милиона гонят Laughing
баба ти от къде я взима тая лимонада?Да не къта в мазето резерви от комунистическо време !?

НСЕ-подведох те,да.
Ама и ти ни подведе с фараона:ми той явно носел подарк за дъщеря си:да я жени човека или за внуците евентуално.Виж колко сме преднамерени Whistling
Друго има ли покрай него?

В Кайро влязох в истински дворец:този на принц Фарук.Втората му жена си я бива,наконтена такава и се огледах в нейното огледало:огромно огледало,което е запазено след големия пожар в двореца..


# 108
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
ЧЕРПЯ!!!
Дъщеря ми е приета в УНСС, както искаше и каквато специалност искаше


# 109
  • София
  • Мнения: 18 188
Честито, Алвера!  bouquetДа ти е жива и здрава, да й спори учението и много да те радва и  занапред!Ще споделиш ли специалността, да видя, може да ми стане колежка/не че аз работя по специалността си Mr. Green/?

# 110
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
 Поднаправление"Икономика и бизнес, каквото и да значи това. Важното е че тя си знае и й харесва
НСЕ, ти познаваш ли корумпирания преподавател ? Wink Е, по едно време казаха , че не е открита корумпционна схема в УНСС ... newsm78
"пухкава мама с ролери" Joy
А то и аз не си работя по специалността

# 111
  • София
  • Мнения: 18 188
Алвера, нямам "честта " да го познавам.За което много се радвам. Wink
Колкото до  поднаправлението, забравих, че от скоро принципът в УНСС е именно такъв.Приемът е по разните там  направления,а  разделянето по специалности май става на по-късен етап. Thinking Иначе аз съм завършила "Международен туризъм" в УНСС,с немски език, няма да казвам обаче  преди колко години. Mr. Green

Последна редакция: чт, 30 юли 2009, 21:39 от not stubborn enough

# 112
  • Мнения: 800
Алвера, хубав повод за черпавка! Честита ви студентка, много да ви радва и най-важното да сполучи.

За съжаление дипломата не е гаранция за нищо, но нека се надяваме, че след 5г нещата ще са към по-добро  Simple Smile  
Нека бъдем оптимисти  Simple Smile

Ох, така се радвам, че вече нямам изпити. Не че много съм се озорила , ама много досадно ми беше само да ми повтаярт над главата "учи, учи", пък аз и така съм си умна  Mr. Green   Баба ми научи номерата , че в уж държа учебник, но вътре е скрита книжка и само ме дебнеше.
Пък като завързах любовта, олееее, точно по време на сесия. Прибрах се в нас, уж да уча. А кюрда нахален бе, звъни и вика взех рейса и пътувам, след 1ч съм при тебе.  Лелелелел, от баба няма измъкване. Викам, бабо отивам до библиотеката и тичам  Mr. Green  И тя подозира бе, къв е тоя зор за библиотека  Joy  Гони ме "ще те наклеветя на баща ти, да знаеш"  Joy  
ехааа, много беше хубаво  Crazy

детска радост, шарени бонбонки както казват  Joy

# 113
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
НСЕ, мисля че от 2 години в  УНСС разделянето по специалности става след втората година.
В института, който аз завърших ( преди... много години Simple Smile ) бивш ВИХВП, беше по същия начин-на третата година се попълваше някаква бланка с три желания и в зависимост от успеха ставаше разпределението.Не знам доколко е справедливо, някак изкуствено се принизяват някои специалности.
Шилан, че то върви ли учение без любов ?! Понякога беше доста трудничко,ама си бяха хубави годинки...

# 114
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 270
 alvera, честито за щерка ти! Сигурно си горда мама!  bouquet
Хубава почерпка, благодаря!

# 115
  • Мнения: 48
alvera честито и от мен  bouquet голяма радост ще бъде за мен ако така бъдещите ми деца имат желание да учат

# 116
  • Мнения: 550
Алвера, честита студентка и от мен!   bouquet Да е жива и здрава, и да стане отли4ен икономист  Heart Eyes

Доня, ябълке
, мерси за бързия отговор....не знаех, 4е само 24 4аса са позволени... Но има логика  Peace

Шилан, като спомена за любовта и студенството... на мен по принцип тя ми дава крила и сила, увереност ...но началните трепети(когато чустваш нещичко в коремчето и постоянно си усмихнат  Mr. Green) ми действаха по друг начин. 3а 4 години студенство само един–единствен път са ме късали ...и хем бях много добре подговтена. Но същия ден, вечерта, беше първата официална среща с моето момче... И листа с въпроси седи пред мен, а си мисля какво да облека, как да ми е косата...и само гледам часовника – да минава по–бързо и този час...  Е, изчаках само 30 мин, предадох празен лист и в магазина да си купя обувки...не че вкъщи може да се разминеш от обувки...но нали трябваше да съм специална  Heart Eyes И най–странното – въобще не се чуставх гузно, че са ме скъсали Rolling Eyes Е, след това на поправка го взех с много добра оценка, така че две в едно– взет изпит и моя арабчо  Hug

Уютна и топла вечер, арабелки   bouquet

# 117
  • Мнения: 3 804
Алвера-честито   bouquet

Днес гледах репортаж  за децата в Газа - решили са като терапия след ужасите които са преживели,  да ги откъснат малко от ежедневието ,като организират опит за рекорд за книгата на Гинес -за най - много пуснати хвърчила едновременно.Понеже ирзелската страна не е допуснала предствителите на Гинес ,то червеният кръст са поели грижата да документират рекорда.

И аз получих паролата ,но рени не видях твои нови снимки  newsm78

Последна редакция: чт, 30 юли 2009, 22:38 от Дон Койоте

# 118
  • Мнения: 689
Честито за щерката,Алвера   bouquet



..израелската страна не е допуснала предствителите на Гинес..



е защо newsm78  Тъкмо и тях щяха да регистрират в рекордите

# 119
  • Мнения: 52
mn mi e interesno vie sas zabradki li ste?rabotite li kak vi minava ejednevieto?sigurna sam 4e e e mn krasivo tam [smilie=smile3521.gif]sas semeistvoto na maja si li jiveete?i vsi4ko koeto smetnete za intereno pi6ete

Общи условия

Активация на акаунт