Август Тема 53

  • 10 731
  • 301
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 27
Честито на Чочо Сан!

Аз днес бях на запис и ме прегледаха.... Не мога да ви опиша как ме боли кръста сега  Shocked Какво общо има не знам, ама не мога да се движа и съм като изнасилена, буквално  Tired Имам 1 сантиментър разкритие, което според тях е едно нищо, на тоновете никакви признаци. Лекарката ме порови доста с пръсти и каза, че било с цел "да ускорим процеса"  Tired До неделя, когато ми е термина, ако не родя ще ми направят няколко записа и може би ще ме приемат. Дано Бобко се реши и тръгне сам тия дни  Praynig

# 271
  • Мнения: 341
малеее, ма то страшничко в Шейново....а аз за там съм се насочила... Я кажете за тина киркова как е.... аз понеже немисля да плащам за екипи и доктори....ама ве4е си ме е бая шубе как ще мине всичко....

# 272
  • На плажа
  • Мнения: 1 111
Данче,мила пожелавам ти след два дни да си гушкаш бебо  Peace
Звездице,мале какво е това бебе 3500 в 37 седмица,как ще го раждаш #Crazy
Дъщеря ми се роди 3450гр. 10 дни преди термина.Лесно излезна,но незнам колко щеше да стане ако си беше дочакала  термина newsm78

# 273
  • Мнения: 140
Данче, стискам палци!
Ако има нещо, което те притеснява или имаш въпроси, обади ми се, с каквото мога ще помогна!

Предполагам, че има мами, които се вълнуват, затова ще ви опиша моето раждане... Още при приема с кръвното ми "откриха" 4 см. разкритие, което изуми всички, най-вече мен, явно менструалните болки са си оказали влиянието. После ме лекуваха заради кръвното, но в крайна сметка решиха, че щом имам разкритие може да понасилим бебо да излезе. Аз много не бях съгласна, ама какво да се прави, щом така прецениха. В крайна сметка даже и кардиолог не ме прегледа.
На мен ми предизвикаха раждането с хапче в 7:30. От него би трябвало да се появят или засилят контракциите, за да се постигне разкритие. Нямах болки, само повръщах (не знам дали от хапчето или от кръвното) Бързо стигнах нужното разкритие, за да ме свалят в предродилна. Е, там вече болките доста се засилиха, но ми сложиха епидурална и се родих  Wink Всичко това се разви до към 12:30, започнахме с напъните и бебо проплака в 14ч. В 16 вече се събудих от пълната упойка (заради шевовете) и ме качиха в стаята.

Звездице, моето бебче не беше надупчено, не знам за другите... Имаше само една лепенка на пръстчето от взимането н кръв.

# 274
  • Мнения: 341
napetia ти плаща ли нещо за раждането?

# 275
  • Мнения: 3 372
Здравейте Hug
Нямам никакво време да чета, но исках само да ви кажа че ние с бебе Алекс се прибрахме вече вкъщи, здравички сме, кърмим се Hug
Благодаря на всички за стиснатите палци, явно са подействали щом всичко приключи благополучно  bouquet Hug Ще ви разказвам когато мога за моите премеждия Tired
Честито на всички което имат бебчета и успех на тези на които им предстои това събитие Heart Eyes

# 276
  • Ах, морето
  • Мнения: 374
Здравейте , аз също посещавам Гамишев за ЖК и съм в девети месец вече .

Здравей. Май имало все пак августинки от Бургас, ама това се разбра чак накрая.  Grinning Че и май все при един и същ доктор ходим на ЖК.


А записвал ли ви е вече тоновете на момичетата , които сте от Бургас?

Не, не е. Каза, че нямало нужда. Аз обаче ходя и при друг лекар, при когото правих запис. Ако искаш, на лични може да обменим опит, да не занимаваме другите в темата.

Честито бебче на Чочо сан! Много радости и усмивки да им носи!


Последна редакция: вт, 28 юли 2009, 19:15 от vesi_127

# 277
  • София
  • Мнения: 791
Защо няма новини за днешната среща,да не хукнаха всички към АГ-клиниките?
напетя   ох,ти голямо премеждие си имала,важното е че всичко е ОК сега! Наистина ли в Шейново не могат да бодат вени от първия път,аз като знам че вените ми са кошмар и с доста усилия и внимание ми взимат кръв,определено би било кошмар ако раждам там.
Joanna 87 е...си кошмара! #2gunfire Нали вече си избрала екип,че настръхнах като четох разказа ти?
По повод големината на плода,при моя наскоро родила позната ббето излизаше 2900 в началото на 9-ти месец по ехограф, а се роди 2450 ден след ЖК. За близо месец бебока е наддал до 3300,днес му беше термина Grinning Тя също беше с високо кръвно и изобщо не са му мислили,родила е нормално за буквално два часа.
Сънчо ние се спряхме на Джейн,такъв дерт ми беше тая количка,че ми беше писнало чак!
напетя сега видях ,че си качила снимка Много сте хубавки ,пу-пу! Ама и ти си свежа,не само той!

Последна редакция: вт, 28 юли 2009, 19:11 от giuli

# 278
  • Мнения: 219
Брей, в Шейново толкова ли не могат да нацелят вените? В ТК не съм имала проблем с това, но по принцип на мен ми се виждат ясно. Аз май най-голямата разлика, която намирам м/у 2-те е, че там ти предлагат упойка, която си плащаш, а в ТК е безплатна, и да искаш може да не ти сложат под 1000 предтекста.
А за това дали показват бебето - аз родих в 1:28 през ноща, та нямаше на кой да покажат, иначе не знам дали показват.

Аз направих малка разходка с малката тая вечер, за сега съм добре, още не ме боли нищо, макар, че се уморих. Дори не ми се яде нищо, пих си само желязото и повечко вода (че е мн сладко). Явно по-късно ще хапна нещо.

Вие получавате ли често контракции, чудя се дали да си направя експеримент за няколко часа да видя колко са. Особенно, ако се движа или просто извършвам някаква дейност (дори свалянето на гащичките на детето от полуседнало състояние на дивана) ми предизвиква втвърдяване на корема. Но тапата не е паднала, или поне не съм разбрала. А утре мн се съмнявам доки да ме види на ехограф, сигурно ще ми премерят кг, кръвно, обиколка и тоновете ще чуят.
Звезди, как се вижда пъпната връв? На ехограф може ли да се види?

# 279
  • Мнения: 233
Tsveti Да с ехограф се вижда. Пусна ми и доплер, та даже се оцветява червено синьо. Аз ходих в ТК 121 кабинет Зависи от ехографа на мойто ЖК се вижда галактиката само точки.

Последна редакция: вт, 28 юли 2009, 21:15 от Zvezditza Uranova

# 280
  • Мнения: 11
napetia ти плаща ли нещо за раждането?

И аз съм любопитна за това  Simple Smile Всъщност къде си родила? newsm78

# 281
  • Мнения: 27
Петенце, Данче(тина1801)  Hug  bouquet

Искам да раждааааам!!!  smile3514  Blush

# 282
  • София
  • Мнения: 382
малеее, ма то страшничко в Шейново....а аз за там съм се насочила... Я кажете за тина киркова как е.... аз понеже немисля да плащам за екипи и доктори....ама ве4е си ме е бая шубе как ще мине всичко....
Приятелка ме убеждаваше, че и двата пъти от 3 години насам като е раждала в ТК без избор на екип всичко е минало повече от добре. Аз реших да платя за всеки случай, защото не искам упойки, ускорения, пък и винаги заради пъпната връв може да решат да ме срежат за по-бързо. Та ще видим дали си е заслужавало, ще споделя Wink
Искам да раждааааам!!!  smile3514  Blush
Има, няма и ме разсмеете от душа  Heart Eyes
Преди малко тъкмо разправях на милото, искам да раждам, но като си хапна вечер и така ми се доспива, че си викам "Айде да не е тая нощ, че да си поспя"  Joy

# 283
  • Мнения: 1 464

Искам да раждааааам!!!  smile3514  Blush

Лелеее,това аз съм го писала или по-скоро изкрещяла.Днес бях на преглед като се надявах да ме провери за разкритие,но....
Лекарката:Имаш ли контракции?
Аз:Не
Л:Ами тогава няма да те преглеждам за разкритие.
 fight С чиста съвест вече мога да заявя,че я мразя тази жена!!!
После през целия път към нас си плачех и си подсмърчах,че само аз ще остана от целия списък за август. smile3518

# 284
  • Мнения: 145
Ехо, влизам и излизам..
На всички , които искат..пожелавам да родите бързичко и безболезнено още тази нощ и Бог да е с вас.
Срещата мина добре,ъфкорс, веселба с оглупели бременилки..как да е..
Айде, че ще гледам филм и до утре по някое време...живот и здраве.
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт