Август Тема 53

  • 10 739
  • 301
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 341
Ама много е пусто днес във форума,що така.... къде сте всички  newsm78
Аз днес за първи път от цялата бременност ми се ревеше ей така от нищото.... и одеве седя и си рева и аз незнам защо...и немога да спра сигурно един 4ас подсмър4ах...

# 286
  • Мнения: 370

Искам да раждааааам!!!  smile3514  Blush

Лелеее,това аз съм го писала или по-скоро изкрещяла.Днес бях на преглед като се надявах да ме провери за разкритие,но....
Лекарката:Имаш ли контракции?
Аз:Не
Л:Ами тогава няма да те преглеждам за разкритие.
 fight С чиста съвест вече мога да заявя,че я мразя тази жена!!!
После през целия път към нас си плачех и си подсмърчах,че само аз ще остана от целия списък за август. smile3518


 Искам и ааааз!!!!!!!!!!
 ирина_85,не си само ти с такова усещане   Laughing
А на тази лекарка спокойно може да и кажеш ,че си имала болки,за да те прегледа,дори и да си нямала.Щом толкова не и се занимава не ти пречи да си ги измислиш.Аз последния път нямах кой знае какви болки,но казах,че съм си имала и пак ме прегледаха hahaha

Последна редакция: вт, 28 юли 2009, 23:06 от dolls

# 287
  • Мнения: 1 464
dolls,ако знаех че няма да ме прегледа,щях да и кажа че съм с постоянни контракции.Ама нищо-ако до другата седмица във вторник когато ми е часа,не съм родила,вече знам как да действам smile3508
И едно питане имам-според вас Красен подобно ли е на Красимира,защото искам да изненадам мама с името на бебо,но не искам да е точно като нейното,т.е. да не е Красимир?

# 288
  • Мнения: 370
И Красен е хубаво,даже имам един познат с токава име.

# 289
  • Мнения: 219
Иринка, мисля, че спокойно може да си се води, че е на нея кръстено. Те вече само по първа буква кръщават, така, че....
И споко бе мацки, августинки сме все пак, а този месец не е дошъл още, ще родите, няма къде да идете Simple Smile Не го мислете толкова, така само се тормозите (ако знаете какво ви чака, нямаше да бързате толкова  Mr. Green).
Приятелка ме убеждаваше, че и двата пъти от 3 години насам като е раждала в ТК без избор на екип всичко е минало повече от добре. Аз реших да платя за всеки случай, защото не искам упойки, ускорения, пък и винаги заради пъпната връв може да решат да ме срежат за по-бързо. Та ще видим дали си е заслужавало, ще споделя Wink
Мен, ако питаш с избор на екип даже още по-бързо ще те резнат, ако нещо им се стори съмнително, отколкото без екип. За упойка без екип - не се надявай, ускорение - едва ли, най-много да ти направят епизотомия без екип, ама аз мисля този път да им кажа да ми го спестя по възможност  Peace

# 290
  • Мнения: 466
Абе не е много подобно, доближава се, но майка ти веднага ще разбере идеята ти, не се притеснявай. Красимира - красота и мир
Красен - красив. Едното допълва другото.

# 291
  • Мнения: 219
М/удругото не знам дали сте чели какво е епизотомията. Аз не бях се ровила, и реших да проверя. Ето една добра статия - http://www.worldnn.com/serv/Document?Action=show&DocID=1542417684 Може би по някога е по-добре с нея  newsm78

# 292
  • Мнения: 1 569
Красен е абсолютно подобно на Красимира и ще се разбере на кой е кръстен! Wink Peace

Петя, браво че всичко е минало благополучно Hug!! 4 см без да разбереш?? ехааа ме4та  Joy Mr. Green  Къде са снимките виии? В нашия  албум ли?  newsm78

Айс Куийн: добре завърнали се и на вас  Hug Казваш, че се кърмите добре, а помпа налага ли ти се да ползваш? Помня, че се чудеше дали да взимаш...

Лека от мен!  bowuu

# 293
  • Мнения: 15
момичета,направо ме хвърлихте в трета глуха с това Шейново,аз съм била там и не съм имала проблеми с иглите и абокатите,даже си свършиха работата повече от перфектно.затова съм решила да раждам там,а и реално погледнато всичко си е до късмет,дали ще е Шейново,Тина Киркова и т.н.,винаги има некадърни лекари.затова се молета да имате късмет и да на целите добри специалисти,които да ви обърнат внимание и да си свършат работата качествено Peace

Данче,тия наще бебета нещо се базикат с нас,ще излезнат големи ''домашари'' Laughing,не искат да излизат
Петенце,малкия Алекс е страхотен,голям хубавец е Heart Eyes

# 294
  • Мнения: 26
Добър вечер момичета кокичета!  Grinning
Малее, докато ви изчета... от снощи не съм сядала на компа и бая съм пропуснала.

Честито на Чочо сан! Да й е жива и здрава сладураната!


Леле наплашихте ме за Шейново  Shocked. Аз за там съм се приготвила, понеже имам една позната, иначе за екип няма да плащам. Дано всичко мине добре, че като прочетох какво сте писали за там... Thinking

За шишетата - аз съм взела на Чико едно малко и едно голямо - онова кривото против колики. Него го ползвах с баткото и не знам дали това е причината, ама не разбрахме какво е това колики  Peace. И двете са пластмасови, защото от стъклените на Чико няма такива против колики.
Помпа сега няма да взимам, че да видя какво ще е положението, но съм се спряла на Авентската, гледах я 82 лв. в Хипото и съм я показала на майка ми, че ако кажа още в болницата, че я искам да идат с мъжо и да я купят.

Количката ще ползваме от баткото. Даже днес си я взех, че беше на съхранение при майка ми, та тия дни ще взема да я изпера и да я оставя на терасата да съхне.
Кошница за кола сме купили от продавалника, а дрешки започнах да купувам още от 6тия месец  Embarassed, та всичко е подготвено, изпрано и подредено в скрина, само със свеки сме се разбрали тя да ги изглади като вляза в болницата, че да са прясно дизенфекцирани  Flutter.

Аз в петък ще ходя за тоновете и да ви питам, колко време трае горе долу записът?

Целувки на всички и лека и спокойна нощ!   bouquet

# 295
  • София
  • Мнения: 791
Tsvetito статията ми хареса,не точно хареса де,но ме осведоми поне как стават нещата! То без шев и кройка трябва луд късмет,та поне ако е така да е по-лесно! Аз се бях малко притеснила къде и как точно резват,че скоро напипах една подута вена точно между голямата и малката срамна устна. Доки каза,че е нормално и че и по-голяма може да стане,ама на мен почнаха разни глупости да ми се въртят в главата-ами ако не я видят като съм легнала и точно там ме цепнат #Crazy  поне сега знам,че няма да е там!
Бе верно днес тук бомба е паднала!  newsm78

# 296
  • Мнения: 1 464
Благодаря ви за помощта за името!Ако мама не се сети,че е на нея,ще бъде дебело подчертано от мен Joy
Ninco,има стъклени на Чико против колики-моето е такова Peace

# 297
  • Мнения: 370
Записа е около половин час.Мен са ме записвали и час,но стандартния запис е толкова.
Аз съм взела едно шише на Авент против колики,но мисля да купя нови-стъклени,като за начало.

 Ох,кажете какво да направя newsm78.В болницата не правели клизми,а на мен ми се иска да се прочистя малко преди раждането,а не знам как.Питах в аптеката за тези свещички,но аптекарката каза,че може да ми докарат силни напъни и ме достраша да си взема.С клизмата за домашни услвия как е newsm78

Последна редакция: вт, 28 юли 2009, 23:16 от dolls

# 298
  • Мнения: 219
Абе мацки, ако кърмите, тия шишета дали са обикновенни или против колики нямат никакво значение, защото детенце няма да ги ползва.
giuli, аз хем съм го преживяла и пак не бях на ясно, та викам да се осведомя. И установих, че доки дето ме заши всъщност явно не ме е зашил най-добре, щото един конец ме придърпваше. Но пък на 7-мия ден като паднаха нямах никакви проблеми. То даже се оказва, че е по-добре епизотомия, отколкото разкъсвания.
М/удругото, на мен ми бяха дали авентска помпа като родих, така и не се научих да я ползвам, и се цедях на ръка, ако се наложеше (по-скоро да облекча, не съм цедяла за да давам със шише или да замразявам). Това ме подсеща за майка ми. Аз не съм искала да суча хич, та майка ми е ползвала помпа. Докато при брат ми, щом се родил, пратила баща ми за помпа, а се оказало, че брат ми сучел като за 2-ма, и въобще не я е ползвала. Всичко е мн относително.

# 299
  • Мнения: 1
Мацки, айде на новата темичка - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=416010.0

Общи условия

Активация на акаунт