Преварена вода

  • 20 133
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 657
Елма, мисля, че спокойно можеш да спреш да преваряваш вече.Wink Аз лично го правих до 6-7 месец, след това минахме на филтрирана с Брита, а отскоро взимам и изворна Девин от време на време. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 111
Спрях да преварявам вода когато дъщеря ми стана на 10 месеца.
Давам  изворна Девин с розов етикет.
Скоро мисля да си купя кана Брита и от нея да й давам за пиене.

# 17
  • Мнения: 62
спрях да преварявам след 6 месец

# 18
  • Мнения: 258
Тъй като в момента лентата ми не се вижда, детето е на 1 г. и 1 месец.

На тази възраст давах изворна вече, а не преварена.

# 19
  • Мнения: 1 341
rosy_bosy,
написала си го много правилно.

# 20
  • Мнения: 312
Сега като стана на годинка спрях да преварявам водата.Давам и розов Девин.

# 21
  • Мнения: 300
Хмм повечето отговори са: Преварявах, а след това давах розов Девин. В такъв случай моят въпрос е каква вода преварявахте (от чешмата ли?), защото нашият педиатър каза преварен розов Девин  Thinking

Не че малкият пие вода  Mr. Green

# 22
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Давах до 6 месеца преварена чешмяна вода. След това постепенно преминах на розов Девин.

# 23
  • Мнения: 212
   Записвам се, за да следя темата. Ние сме на 7м. но от 1 седмица започна да проявява интерес към водата: по 50 mil. max на ден. Мисля да започна да му давам изворна вода, без преваряване, стига пак да не спре да пие.

# 24
  • Мнения: 3
При нас пък ситуацията е друга- малката не иска нито вода, нито биберон. Пробвах да й давам преди ядене по малко, колкото да свикне с вкуса й(след ядене никога не ми се получаваше), но резултатът беше нулев. От биберона й се повдига и ако евентуално успея да я накарам да го лапне, поетата вода автоматично бива изплюта! Иначе я кърмя на поискване и се надявам, че поема нужното количество вода.
Постоянно ме съветват да упорствам с тоя вода, но това си е истинско мъчение за моята принцеска, че и аз мен. Отказала съм се и дано да не греша. Ще се радвам, ако някой ми даде съвет! Praynig

# 25
  • София
  • Мнения: 250
Все още преварявам водата на сина ми  Peace

# 26
  • Мнения: 5 026
До година и нещо давах преварена. После от каната Брита, сега редувам с минерална.

# 27
  • Мнения: 2 090
Първия месец преварявах.Оттогава-изворна вода,непреварена.

# 28
  • Мнения: 212
При нас пък ситуацията е друга- малката не иска нито вода, нито биберон. Пробвах да й давам преди ядене по малко, колкото да свикне с вкуса й(след ядене никога не ми се получаваше), но резултатът беше нулев. От биберона й се повдига и ако евентуално успея да я накарам да го лапне, поетата вода автоматично бива изплюта! Иначе я кърмя на поискване и се надявам, че поема нужното количество вода.
Постоянно ме съветват да упорствам с тоя вода, но това си е истинско мъчение за моята принцеска, че и аз мен. Отказала съм се и дано да не греша. Ще се радвам, ако някой ми даде съвет! Praynig

не знам вие на каква възраст сте, но и аз срещам сходни затруднения с водата, но вчера бяхме на преглед и педито ми каза, че не е нужно вече да му се преварява водата, НО по -  добре ще е да изчакам да се по захлади, за да започна да давам направо без преваряване.

# 29
  • Мнения: 3
При нас пък ситуацията е друга- малката не иска нито вода, нито биберон. Пробвах да й давам преди ядене по малко, колкото да свикне с вкуса й(след ядене никога не ми се получаваше), но резултатът беше нулев. От биберона й се повдига и ако евентуално успея да я накарам да го лапне, поетата вода автоматично бива изплюта! Иначе я кърмя на поискване и се надявам, че поема нужното количество вода.
Постоянно ме съветват да упорствам с тоя вода, но това си е истинско мъчение за моята принцеска, че и аз мен. Отказала съм се и дано да не греша. Ще се радвам, ако някой ми даде съвет!


не знам вие на каква възраст сте, но и аз срещам сходни затруднения с водата, но вчера бяхме на преглед и педито ми каза, че не е нужно вече да му се преварява водата, НО по -  добре ще е да изчакам да се по захлади, за да започна да давам направо без преваряване.

На 2 месеца сме. Скоро сме на педиатър и се чудя дали да питам за тази вода. Тук, където живея(Испания), не дават вода на бебетата до 6-я месец- не било добре за детето newsm 78. Така, че и да питам, отговора ще бъде отрицателен.

Общи условия

Активация на акаунт